Gerb Bayroq Madhiya Davlat mukofotlari Bosh sahifa Mobil versiya Sayt xaritasi Forum
Хоразм вилоят хокимлиги расмий веб сайтига хуш келибсиз!   Click to listen highlighted text! Хоразм вилоят хокимлиги расмий веб сайтига хуш келибсиз!
Матнни тинглаш!
0(362) 223-00-18
Ish tartibi 900 - 1800
  • xorazm.uz

    Yurtboshimizning tabiri bilan aytganda, Xorazm «O‘zbek davlatchiligining ilk tamal toshi qo‘yilgan muqaddas zamin!». Insoniyat tamadduni o‘choqlaridan hisoblanmish bu ko‘hna yurtdan ne-ne buyuk allomalar, qomuschi olimlar, ahli donishlar, avliyo-anbiyolar yetishib chiqgan.

  • xorazm.uz

    Istiqlol tufayli yurtimizdagi qadim shaharlar va qal’alar, madaniyat o‘choqlarini ko‘rish, ziyorat qilish uchun yetti iqlimdan kelayotgan sayyohlarning soni yildan-yilga oshmoqda. Jahon bizning mo‘tabar yurtimizni ko‘rishga orzumand!

  • xorazm.uz

    2017-2018 yillarda Xorazm viloyati sanoati salohiyatini rivojlantirish dasturi amaliyotga allaqachon tatbiq qilinayotgan ulkan qurilishu ta‘mirlash, eng zamonaviy asbob-uskunalar keltirish, kerakli mutaxassislarni o‘qitish, o‘rgatish jarayoni jadal yo‘lga qo‘yildi.

  • xorazm.uz

    Xalqimiz dasturxonining fayziyobligi, bozorlarimizning to‘kinligiyu oziq-ovqat mahsulotlarining serobligi, arzonligi, bir so‘z bilan aytganda yurtimiz farovonligi bobodehqonlarimizning mehnati mahsulidir. Xorazm voxasi qishloq xo‘jaligi soxasida xam yetakchilardan hisoblanadi.

Fotoalbom

» Barcha fotoalbomlar

Videoteka

» Barcha video fayllar

Tarix

Хоразм: Кеча ва бугун
Хоразм ўзининг қадим тарихи, бой маданиятига эга бўлган Ўзбекистондаги эътиборга молик ҳудудлардан биридир. Инсониятнинг илк ёзма ёдгорликларидан бири ҳисобланган зардуштийликнинг муқаддас китоби “Авесто” шу диёрда яратилган. Бундан уч минг йиллар илгари ҳам Хоразмнинг ўз ёзуви мавжуд эди. Батафсил...


Хоразм ҳақида битиклардаги илк ёзувлар. ДОРО I нинг Беҳсутун битиги
(ерамиздан аввалги 521-486 йиллар)

Ушбу битик Карманшоҳ яқинидаги денгиз сатҳидан 152 метр юқорироқда бўлган Беҳсутун қоясига ўйиб ёзилган. Битикнинг юқорисида улкан барелеф мавжуд. Унда тўққиз нафар шоҳ ва уруғларнинг бошлиқлари қўллари боғланган ва бўйинларига сиртмоқ солинган ҳолда Доронинг олдида тургани тасвирланган. Уларнинг ўнинчисининг устига шоҳ оёғини қўйиб турибди. Битик беш устун ва 414 сатрдан иборат. У уч тилда битилган (елам, бобил ва эски форс тилларида). Батафсил...



O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovini o‘tkazuvchi 12-Xorazm okrug saylov Komissiyasining QARORI
10.11.2016

O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovini o‘tkazuvchi 12-Xorazm okrug saylov Komissiyasining

QARORI

20 oktyabr 2016 yil № 15 Urganch shahri

O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovini o‘tkazuvchi

uchastka saylov komissiyalarining shaxsiy tarkibini tasdiqlash to‘g‘risida

"O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovi to‘g‘risida”gi O‘zbekiston Respublikasi Qonunining 4, 17, 181-moddalariga muvofiq hamda xalq deputatlari Urganch shahar va tumanlar Kengashlarining uchastka saylov komissiyalari a’zoligiga nomzodlar yuzasidan tavsiyalarini ko‘rib chiqib, O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovini o‘tkazuvchi 12-Xorazm okrug saylov komissiyasi

QAROR QILADI:

1. O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovini o‘tkazuvchi quyidagi uchastka saylov komissiyalarining shaxsiy tarkibi tasdiqlansin:

URGANCh ShAHRI BO‘YIChA:

1-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximova Dilnoza Abdisharipovna - Xorazm viloyati "Ona va bola” skrining markazi shifokori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abduraxmanova Feruza Salievna -Xorazm viloyati "Ona va bola” skrining markazi katta hamshirasi.

Komissiya kotibi: Ibragimova Faroxat Shuxratovna - Xorazm viloyati "Ona va bola” skrining markazi tibbiy statisti.

Komissiya a’zolari: Abdrimova Sayyora Sobirjonovna - Urganch shahar 17-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xusainov Shuhrat Raximberganovich - Urganch
shahar 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Satimova Zaynab Matqurbanovna

- 22-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Davletova Nazokat Rajaboevna -
Urganch shahar 15-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Axmedova Manzura
Otamuratovna - Urganch shahar 15-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Ro‘zmetov
Ravshan Sharifbaevich - Urganch davlat universiteti qoshidagi 3-son akademik litsey
psixologi.

2-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Maminov Mo‘min Durdibaevich - Urganch shahar 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xalimbetova Mukaddas Qazaqovna -Urganch shahar 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Nazarova Gulchehra Xudayberganovna - Urganch shahar 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Salaeva Dilrabo Karimberganovna - Xorazm viloyati "Ona va
bola” skrining markazi hamshira-laboranti, Sapaeva Umida Atanazarovna - Xorazm
viloyati "Ona va bola” skrining markazi hamshirasi, Madrimov Ulug‘bek Baxtiyorovich -
Xorazm viloyati "Ona va bola” skrining markazi xo‘jalik ishlari bo‘yicha mudiri,
Djumaniyozova Lola Rashidovna - 22-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi,


Matchanov Xabibullo Xayrullaevich - Urganch shahar 4-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Jumaniyozova Zulayxo Masharipovna - Urganch shahar 4-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

3-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Pirmatov Sherzod Sharipovich - Xorazm viloyat ko‘p tarmoqli tibbiyot markazi torakol xirurgiya bo‘limi jarrohi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xudoyberganov Jamshidbek G‘ulamboevich - Xorazm viloyat ko‘p tarmoqli tibbiyot markazi qabul bo‘limi shifokori.

Komissiya kotibi: Masharipov Rustam O‘ktamovich - Xorazm viloyat ko‘p tarmoqli tibbiyot markazi bo‘limi shifokori.

Komissiya a’zolari: Dusmetova Xolida Saidmuxammedovna - Urganch shahar 7-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Polvanova Gulzoda Sadullaevna - Urganch
shahar 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matniyazova Fotima Ro‘zmetovna -
Xorazm viloyat Davlat sanitariya epidemiologiya nazorati markazi kadrlar bo‘limi
inspektori, Sapaev Umid Djumaniyazovich - Urganch shahar 8-son mahalla fuqarolar
yig‘ini posboni, Allanazarova Xurmatoy Atabaevna - Urganch shahar 8-son mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Karimova Lola Djumanazarovna - Xorazm viloyat Davlat
sanitariya epidemiologiya nazorati markazi metrologiya va standartizatsiyasi bo‘limi
vrach-laboranti.

4-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Djonibekova Nargiza Yuldashevna - Urganch shahar 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Safarova Feruza Ibragimovna - Urganch shahar 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Matyoqubova Umida Nishonboevna - Urganch shahar 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Bekova Shakarjon Sapaevna - Urganch shahar 2-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Masharipova Shoxida Komilovna - Urganch
shahar 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Raxmanova Shirin Qutlimuratovna

- Urganch shahar 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Masharipova Shukurjon -
Urganch shahar 31-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Davletov Po‘lat - Urganch shahar 31-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Matyakubov Azimboy Ahmedovich -
Urganch shahar 31-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

5-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximova Sharofat Yuldashevna - Urganch shahar 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Allaberganova Aliya Sapaevna - Urganch shahar 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Rajabova Nazokat Yo‘ldashevna - Urganch shahar 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Yakolev Vitaliy Aleksandrovich - Viloyat ko‘p tarmoqli
tibbiyot markazi asab kasalliklari bo‘limi nevropatologi, Nurjanov Abdulla
Baxtiyorovich - Viloyat ko‘p tarmoqli tibbiyot markazi maslahat poliklinikasi shifokori,
Niyozmetova Sanobar Alisherovna -Urganch shahar 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Atajanova Sanobar Raxmanovna - Urganch shahar 4-son maktabgacha ta’lim
muassasasi tarbiyachisi, Raximov Ikrom Raximberganovich - Urganch shahar 36-son mahalla
fuqarolar yig‘ini posboni, Matkarimova Marhobo Odilbekovna - Urganch shahar 36-son
mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

6-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Boyjanova Ra’no Samandarovna - Urganch shahar 37-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yaqubova Guliston Baxtiyarovna - Urganch shahar 37-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi.


Komissiya kotibi: Qurbanbaeva Muxabbat Otaxanovna - Urganch shahar 37-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi.

Komissiya a’zolari: Xaitboeva Feruza Raximberganovna - Urganch shahar 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Saburova Sanobar Yuldashevna - Urganch shahar 5-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Matyakubov To‘ramurod - Urganch shahar 18-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Yusupov Alimboy Masharipovich - Urganch shahar 18-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Atajanov Rustam Raxmanovich - Urganch shahar trolleybus park direktor o‘rinbosari, Kuryazova Dilfuza Ilhom qizi - Urganch shahar 18-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

7-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: G‘affarov Qo‘shnazar Jabberganovich - Urganch shahar 96-son maxsus maktab-internati direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Shomuratov Otaboy - Urganch shahar 17-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi

Komissiya kotibi: Ibadullaeva Sanobar Ro‘zmatovna - Urganch shahar 17-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya a’zolari: Qo‘shaqova Fotima Saparbaevna - Urganch shahar 96-son maxsus
maktab-internati psixologi, Ismailov Nail Ravilbaevich - Urganch shahar 30-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari, Yusupova Feruza Marimbaevna -
Urganch shahar 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Qurbanova Shukurjon
Mirzoevna - Urganch shahar 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sattarov
Maqsudbek Raximberganovich - Urganch shahar 17-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni,
Kutlimuratova Gulnora Raximovna - Urganch shahar 17-son mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi.

8-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: O‘razov Po‘lat Erkaevich - Urganch shahar 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kabulova Ilmira Rustamovna - Urganch shahar 30-son maktabning o‘quv-tarbiya ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Sharipova Diana Shokirovna - Urganch shahar 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi.

Komissiya a’zolari: Atabaeva Bekposhsha Djumaniyazovna - Urganch shahar 96-son
maxsus maktab-internati tarbiyachisi, Ahmedova Muborak Jumanazarovna - Urganch shahar
96-son maxsus maktab-internati o‘qituvchisi, Jumanov Marimboy Ro‘zimbaevich - Urganch
shahar 96-son maxsus maktab-internati o‘qituvchisi, Djumaniyazova Roza Yuldashevna -
Urganch shahar 30-son maktabning ingliz tili fani o‘qituvchisi, Ibadullaeva Sadoqat
Bekdashevna - Urganch shahar 33-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Matchanov
Islombek Ozotovich - Urganch shahar 33-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

9-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ibragimov Zarip Ismailovich - Urganch shahar 24-son ixtisoslashgan maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Chumanova Fotima Jumaboevna - Urganch shahar
24-son ixtisoslashgan maktabning ma’naviyat va ma’rifat ishlari bo‘yicha direktor
o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Abdullaeva Iroda Adilbekovna - Urganch shahar 24-son ixtisoslashgan maktab axborot-resurs markazi tarmoq ma’muri.

Komissiya a’zolari: Tillaev Axmatjan - Urganch shahar 9-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Sobirov Ruslan Maqsudovich - Urganch shahar 9-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ahmedova Kamola Qudratovna - Urganch davlat universiteti ingliz tili fani o‘qituvchisi, Otajanov Alisher Nodirovich - Urganch shahar 1-sonli musiqa maktabining direktor o‘rinbosari, Madaminova Gulnora Bekchanovna - Urganch shahar axborot-resurs markazi direktor o‘rinbosari, Nurmetova Sunbuloy Baxodirovna -
Urganch shahar "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi.


10-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Davletova Faroxat Qo‘zievna - Urganch shahar 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xolbaeva O‘g‘iljon Qodirovna - Urganch shahar 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Yusupov Bekzod Rustamovich - Urganch shahar 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Allabergenova Laylo Islamovna - Urganch shahar 15-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Xamidov Baxodir Anvarovich -
Urganch shahar 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Bekmetova Lola
Kamilovna - Urganch shahar 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Atajanov
Hamid Qodirberganovich - Urganch shahar 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Jumaniyozova Manzura Karimovna - Urganch shahar 9-son mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Radjapova Nafisa Muminjonovna - Urganch davlat universiteti ingliz
tili fani o‘qituvchisi.

11-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyozov Baxtiyor - "Tuyamo‘yin-Urganch” mintaqalararo suv
quvuridan foydalanish boshqarmasi kasaba uyushma qo‘mitasi raisi.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Matirzaev Raxman Sultanovich -"Tuyamo‘yin-Urganch” mintaqalararo suv quvuridan foydalanish boshqarmasi Urganch shahar ASSB boshlig‘i.
Komissiya kotibi: Zaripov Zaripboy Odilbek o‘g‘li -"Tuyamo‘yin-Urganch” mintaqalararo suv quvuridan foydalanish boshqarmasi Urganch shahar suv bo‘limida kompyuter muhandisi.

Komissiya a’zolari: Atadjanova Gulnora Masharipovna - Urganch shahar 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Qo‘shmanov Jasur Baxodirovich - Urganch davlat universiteti ingliz tili fani o‘qituvchisi, Atabaeva Shoxista Ravshanbekovna - "Tuyamuyin-Urganch” mintaqalararo suv quvuridan foydalanish boshqarmasi kompyuter muhandisi, Ibadullaeva Zulfiya Maratovna -
"Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Urinov Nuraddin - Urganch shahar 20-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Bekturdieva Noila Nurillaevna - Urganch shahar 20-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

12-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matkurbanova Zumrad Matmuratovna - Urganch shahar 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raximova Ro‘zigul - Urganch shahar 16-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Latipova Gavxar Rustamovna - Urganch shahar 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Bekchanova Bikajon Sa’dullaevna - Urganch shahar 23-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Atajanova Sadoqat Xaitboevna - Urganch shahar
23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Jumaniyozov Yuldosh Allaberganovich -
"Xorazm Obi-hayot” mas’uliyati cheklangan jamiyati menedjeri, Erniyozova Muxayyo

Ozodovna - Urganch shahar 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kutubxonachisi,

Masharipova Zulfiya Salaevna - Urganch shahar 16-son mahalla fuqarolar yig‘ini

maslahatchisi, Boltaeva Dilorom Ahmedovna - Urganch shahar 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktorining xo‘jalik ishlari bo‘yicha o‘rinbosari.

13-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bekchanova Maryamjon Allaberganovna - Urganch shahar 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sherniyazova Maqsuda Saidovna - Urganch shahar 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Abdukarimova Ro‘zikabonu Otabek qizi - Urganch shahar 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kutubxonachisi.


Komissiya a’zolari: Ibragimova Roziya Ollayarovna - Urganch shahar 25-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matyakubova Xursandoy Farxadovna - Urganch shahar
25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi, Shekerbaev Bekzod Egamerganovich - Urganch
shahar 19-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ibadullaeva Shohnoza
Djumamuratovna - Urganch shahar 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Shokirov Muzaffar Egamberganovich - Urganch shahar 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Azimova Nargiza Ramatovna - Urganch shahar 19-son mahalla fuqarolar
yig‘ini kotibasi.

14-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qilichev Jahongir Safarbaevich - Urganch shahar 3-sonli bolalar musiqa va san’at maktabi direktori vazifasini bajaruvchi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Musaev Anvar Razzaqovich - Urganch shahar 3-sonli bolalar musiqa va san’at maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Sobirov Davronbek Berdievich - Urganch shahar 3-sonli bolalar musiqa va san’at maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Iskandarova Guloy Otaboevna - Urganch shahar 16-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Igamova Dilarom Qadamovna - Urganch shahar 16-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xudayberganova Dilarom Ramatilloevna -
Urganch shahar 32-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Madaminov Djumaboy
Madaminovich - Urganch shahar 32-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Boltaev Umid
Rustamovich - Urganch shahar 3-son musiqa maktabi o‘qituvchisi, Ro‘zmetova Nodira
Olimboevna - Urganch shahar 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

15-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Madaminov Azamat Yunusjonovich - Urganch shahar 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Saidov Bekzod Yuldashboevich - Urganch shahar 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Abdullaeva Zulhumor Davletovna - Urganch shahar 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Boltaeva Gulbahor Igamovna - Urganch shahar 3-sonli bolalar
musiqa va san’at maktabi o‘qituvchisi, Matniyazov Dilshod Farhod o‘g‘li - Urganch shahar
3-sonli bolalar musiqa va san’at maktabi o‘qituvchisi, Jumaniyazov Shavkat Otajanovich

- Urganch shahar 13-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Abdrimova Gulnoza Ismailovna

- Urganch shahar 13-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Abdullaeva Nodira

Emetovna - Urganch shahar 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Isaev

Nodirbek Arislanovich - Urganch shahar 3-son bolalar musiqa va san’at maktabi

o‘qituvchisi.

16-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Yaxshimuratov San’atbek Yaxshimuratovich - Harbiy-yuridik yo‘nalishidagi Urganch akademik litseyi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Nuriev Sanjarbek Sultonbaevich -Harbiy-yuridik yo‘nalishidagi Urganch akademik litseyi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Otajanov Odilbek Eshnazarovich - Urganch shahar 16-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari: Sapaeva Sharofat Karimbaevna - Urganch shahar 11-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Ibadullaev Abdulla Nazarbaevich - Harbiy-
yuridik yo‘nalishidagi Urganch akademik litseyi o‘qituvchisi, Ismailova Shoira Palvonazarovna - Urganch shahar 16-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Xudayberganov Zokirjon Qahramonovich - Viloyat bolalar sil kasalliklari sanatoriysi o‘qituvchisi, Xusainova Sayyora Raximberganovna - Urganch shahar 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kutubxonachisi, Masharipova Niyozjon Xaitboevna - Urganch shahar 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.


17-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximova Aysha Kadamovna - Urganch shahar 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ruzmetova Marxabo Shavkatovna - Urganch shahar 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Allaberganova Muhabbat Ruzmetovna - Urganch shahar 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Yakubova Dilfuza Safarboevna - Urganch shahar 2-son
maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachi, Atadjanova Surayyo Raimbaevna - Urganch davlat
universiteti ingliz tili fani o‘qituvchisi, Djabberganov Shuxrat Baxodirovich -
Harbiy-yuridik yo‘nalishidagi Urganch akademik litseyi o‘qituvchi, Ahmedov Faxriddin
Xayitboevich - Harbiy-yuridik yo‘nalishidagi Urganch akademik litseyi o‘qituvchisi,
Xudayberganov Shoxrux Xamid o‘g‘li - Urganch shahar 6-son mahalla fuqarolar yig‘ini
posboni, Yusupova Zuxra Ataniyozovna - Urganch shahar 6-son mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi.

18-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdullaev Ramatjon Qutlimuratovich - Urganch shahar birlashgan texnik maktabi boshliq o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Karimov Ulug‘bek Karimovich - Urganch shahar birlashgan texnik maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Radjapov Yulduzxon Narmatovna - Urganch shahar birlashgan texnik maktabi muhandisi.

Komissiya a’zosi: Allaberganov Komiljon Madraximovich - Urganch shahar 28-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Linnik Nonna Ivanovna - Urganch
shahar 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Jumanazarova Manzura
Masharipovna - Urganch shahar 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi etakchisi, Atajanov
Zokir Atabaevich - Urganch shahar 27-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ahmedova
Barno - Urganch shahar 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Nurjanova
Xavadjon - Urganch shahar 27-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

19-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kim Gennadiy Ilich - Urganch shahar 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Alimova Maryam Shakirovna - Urganch shahar 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Jumaniyazova Faroxat Batirovna - Urganch shahar 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Qazakova Qurvanjon Allaberganovna - Urganch shahar birlashgan texnik maktabi kutubxonachisi, Alimova Zulxumor Xasanboevna - Urganch shahar birlashgan texnik maktabi kutubxonachisi, Bobojanov Otabek Madyorovich - Urganch shahar birlashgan texnik maktabi o‘qituvchisi, Bekniyazov Shavkat Baxtiyarovich - Urganch shahar 28-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Nurillaeva Munira Munirovna -
"Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Polvanova Muyassar Egamovna - Urganch shahar 28-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

20-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Boynazarov Baxtiyor Karimovich - Urganch temir yo‘l masofasi mehnat muhandisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Rajapov Davron Olimboevich - Urganch "URG TEX” mas’uliyati cheklangan jamiyati iqtisodchisi.

Komissiya kotibi:Xayitboeva Muxabbat Ismoilovna - Urganch shahar 14-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari:Satimov Sobirjon Mo‘minbaevich - Urganch temir yo‘l
masofasi standartizatsiya metrologiya muhandisi, Shermetov Azizbek Karimberdievich -
Urganch temir yo‘l elektromexaniki, Nurullaeva Gulchexra Ramadullaevna - Urganch shahar


14-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Murzaev Baxtiyor Sobirovich - Urganch "URG TEX” mas’uliyati cheklangan jamiyati yurist-malahatchisi, Allaberganov Baxtiyor Sharipovich - Urganch shahar 14-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Egamberdiev Azad Jumanazarovich - Urganch shahar 14-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

21-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yusupova Maryamjon Madaminovna - Urganch shahar 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yo‘ldosheva Tozagul Yangiboevna - Urganch shahar 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Jumaniyazova Nargiza Shonazarovna - Urganch shahar 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Abdullaeva Umida Radjapovna - Urganch turizm va
tadbirkorlik kasb-hunar kolleji hisobchisi, Tojieva Sevara Davlatovna - Urganch
turizm va tadbirkorlik kasb-hunar kolleji ish yurituvchisi, Xo‘jaeva Manzura
Saparbaevna - Urganch shahar 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Atajanov
Shixnazar Zayirovich - Urganch shahar 12-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni,
Atajanova Sharofat Aminbaevna - Urganch shahar 12-son mahalla fuqarolar yig‘ini
a’zosi, Yo‘ldashov Elyorbek Qaxramonovich - Urganch davlat universiteti ingliz tili fani
o‘qituvchisi.

22-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Zaripov Ikrom Oktyabrovich - Urganch turizm va tadbirkorlik kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ruzmetova Sunbuloy Bobodjanovna -Urganch turizm va tadbirkorlik kasb-hunar kolleji xodimlar bilan ishlash bo‘limi boshlig‘i.
Komissiya kotibi: Avezova Muxabbat Otaboevna - Urganch turizm va tadbirkorlik kasb-hunar kolleji axborot-resurs markazi rahbari.

Komissiya a’zolari: Saidova Saro - Urganch shahar 12-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Jumaniyazova Muyassar - Urganch shahar 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Raximova Zulfiya Rashidovna - Urganch shahar 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Davletova Zaynab Saidovna - Urganch shahar 12-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Murotova Nazira Pulatovna - Urganch shahar 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Masharipov Jahongir Ahmedovich - Urganch davlat universiteti ingliz tili fani o‘qituvchisi.

23-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Nurimov Quronboy - Urganch shahar 94-son maxsus maktab-
internat direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kariev Odilbek Rustamovich - Urganch shahar 94-son maxsus maktab-internat direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi:Raximova Sanobar - Urganch shahar 94-son maxsus maktab-
internat o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Azizova Zulfiya Karimberganovna - Urganch shahar 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xolboeva Gulchehra Kodirovna - Urganch shahar 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Bekchanova Mardona Mardanovna - Urganch shahar 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sharipova Aziza Bahrambekovna -
Urganch shahar 94-son maxsus maktab-internati ish yurituvchisi, Karimov Baxodir Sabirovich - Urganch shahar 11-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Matniyozova Zulfiya Abdrimovna - Urganch shahar 11-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

24-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qalandarova Sayyora Shakirovna - Urganch shahar 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Madaminova Zulxumor Tursunovna - Urganch shahar 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.


Komissiya kotibi: Madrimova Dilfuza Madrimovna - Urganch shahar 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Atabaeva Surayyo Ilxamovna - Urganch shahar 94-son maxsus
maktab-internati o‘qituvchisi, Qutlieva Yulduz Rustambek qizi - Urganch shahar 94-son
maxsus maktab-internati o‘qituvchisi, Karimova Roza Ahmedovna - Urganch shahar 94-son
maxsus maktab-internati o‘qituvchisi, Babajanova Sanamjon - Urganch shahar 26-son
mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Ismailov Toxir - Urganch shahar 26-son mahalla
fuqarolar yig‘ini posboni, Qilicheva Nigora - Urganch shahar 26-son mahalla fuqarolar
yig‘ini kotibasi.

25-uchastka saylov komissiyasi:

Komisiya raisi: Sharipov Allabergan Kamilovich - Urganch davlat universiteti jismoniy madaniyat fakulteti dekani.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ruzmetov Ne’mat Kalandarovich - Urganch davlat
universiteti jismoniy madaniyat fakulteti dekani o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Bekchanov Shukurulla Kurbanbaevich - Urganch davlat universiteti informatika va axborot texnologiyalari kafedrasi o‘qituvchisi.
Komissiya a’zolari: Ro‘zmetova Nargiza Adilbekovna - Urganch shahar 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kutubxonachisi, Kuranboev Bohram Shomuratovich - Urganch shahar 5-
son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Qo‘chkarova Mehribon Ismailovna - Urganch shahar Barkamol avlod markazi to‘garak rahbari, Abdulaeva Sayyora Nuriddinovna -
Urganch shahar 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xudayberganova Surayyo Nuraddinovna - Urganch shahar 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xalilova Xamida Sharipovna - Urganch shahar 3-son mahalla yig‘ini kotibasi.

26-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Vapaeva Nodira Qadamovna - Urganch shahar 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Davletova Gulira’no Nazarovna - Urganch shahar 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Shamuratova Salomat Raximbaevna - Urganch shahar 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Sabirova Nodira Irkinovna - Urganch shahar 3-son maktabgacha
ta’lim muassasasi mudirasi, Madaminova Sayyora Raxmatovna - Urganch shahar 3-son
maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachi, Samandarov Xudargan Polvonovich - Urganch
shahar 10-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Kenjaev Sa’nat Raximboevich - Urganch
davlat universiteti jismoniy madaniyat fakulteti dekan muvoini, Jammatov Jasur
Sharipovich - Urganch davlat universiteti jismoniy madaniyat fakulteti dekan
muvoini, Ibadullaeva To‘xtajon - Urganch shahar 10-son mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi.

27-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Xudayberganov Alisher Bozorovich - Xorazm sinov va sertifikatlashtirish markazi davlat korxonasi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sobirov Arif Ataxanovich - Xorazm standartlashtirish va metrologiya boshqarmasi bosh hisobchisi.

Komissiya kotibi: Aminova Gulnora Xajievna - Urganch shahar 19-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Karimova Orzigul Qilichevna - Urganch shahar 23-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari, Raximov Baxtiyar Egambergenovich -Urganch
shahar 19-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Abdukarimov Zafarbek Anvarbekovich -
Urganch qurilish kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Otoxonova Dinara Xamidjon qizi -
Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Urganch filiali qoshidagi 1-akademik
litsey o‘qituvchisi, Madraximov Xurshid Erkinovich - Urganch qurilish kasb-hunar
kolleji o‘qituvchisi, Abdullaeva Poshshajon Odilbekovna - Urganch shahar 23-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

8


28-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Boltaev Jamol Ismailovich - Toshkent axborot texnologiyalari
universiteti Urganch filiali qoshidagi 1-akademik litsey direktori.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Xudoyberganov Arslonbek Kalandarovich - Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Urganch filiali qoshidagi 1-akademik litsey direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Xakimov Farrux Ulug‘bekovich - Toshkent axborot
texnologiyalari universiteti Urganch filiali qoshidagi 1-akademik litsey o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Yusupova Leninza Xasanovna - Urganch shahar 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yusupova Dilfuza Yuldashevna - Urganch shahar 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sultanova Klara Egamovna - Urganch shahar 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sabirova Gavhar Raximovna - Urganch shahar 22-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Raximov Rustam - Urganch shahar 22-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Yuldasheva Sevara Alisher qizi - Urganch davlat universiteti ingliz tili fani o‘qituvchisi.

29-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bobojonov Baxtiyor Nazarovich - Urganch axborot va kompyuter texnologiyalari kasb-hunar kolleji ishlab chiqarish ta’limi ustasi.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Ollanazarova Malika Soburovna - Urganch shahar 23-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya kotibi: Abdullaeva Iroda Abdullaevna - Urganch shahar 23-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya a’zolari: Yuldashev Muxammad Egamboevich - Urganch shahar 23-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Tangriberganov Jalolbek Erkinovich - Urganch axborot axborot va kompyuter texnologiyalari kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Xujaeva Zulayxo Jabbarovna - Urganch axborot va kompyuter texnologiyalari kasb-hunar kolleji axborot-resurs markazi rahbari, Yuldasheva Roziya Sharipovna - Urganch shahar 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi, Xudayberganova Xurshida Masharipovna -Urganch shahar 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Safarov Mehribon Xajiboevna -
Urganch shahar 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

30-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Maxmudova Gulbaxor - Urganch shahar 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Masharipov Xakim Muhammad Saddikmaksimovich -
Urganch shahar 2-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Axmedova Yulduz Komiljanovna - Urganch shahar 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Nurmetova Shahnoza Sharipovna - Urganch shahar 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Xajieva Ozada Kenjaevna -
Urganch shahar 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi Jumaniyozova Muyassar Matyakubovna - Urganch shahar 23-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Kalandarova Aymanjon - Urganch shahar 2-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Ro‘zmetov Dilshod Babodjanovich - Urganch shahar 2-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Otajanov Islombek Kurbondurdievich - Urganch axborot va kompyuter texnologiyalari kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

31-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bekchanov Quramboy Yakubovich - Xorazm viloyati Urganch shahar san’at maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Atajanov Sarvar Sultonboevich - Urganch shahar 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Yormatova Xadicha Kuryazovna - Xorazm viloyati Urganch shahar san’at maktabi direktori o‘rinbosari.

9


Komissiya a’zolari: Boltaeva Sanobar Baxtiyarovna - Urganch maishiy xizmat kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi, Karimov G‘ayrat Baxtiyarovich -Urganch maishiy xizmat kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi, Yusupov Maxmud Satimovich - O‘zbekiston mudofaasiga
ko‘maklashuvchi "Vatanparvar” tashkiloti Xorazm viloyati texnik va amaliy sport turlari
markazi mexanigi, Kenjaev Rustam Abdullaevich - O‘zbekiston mudofaasiga
ko‘maklashuvchi "Vatanparvar” tashkiloti Xorazm viloyati texnik va amaliy sport turlari
markazi mexanigi, Raxmatullaeva Muxabbat Ibragimovna -Urganch shahar 21-son mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Qo‘chkarova Bekposhsha Bobojanovna - Urganch shahar
21-son mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

32-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Atabaeva Zumrad Masharipovna - Urganch maishiy xizmat kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sovutova Malohat Erkinovna - Urganch maishiy xizmat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Bobojonova Umida Raximbaevna - Urganch maishiy xizmat kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Atajanov Xikmat Ravshonbekovich - Xorazm viloyati Urganch
shahar san’at maktabi o‘qituvchisi, Odomboev Ilyos Baxodirovich - Xorazm viloyati Urganch
shahar san’at maktabi direktori o‘rinbosari, Do‘schanov Shodiyor Yuldashevich - Urganch
maishiy xizmat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Xo‘jaeva Saida Olimjanovna - Urganch
shahar 25-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachi, Sobirova Nargiza Azadovna -
Urganch shahar 24-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Vaisova Shahlo
Adilbekovna - Urganch shahar 25-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi.

33-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Saidov Otabek Shuxratovich - Urganch avtomobil va yo‘llar kasb-
hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Ollaberganova Sharofat Ozimbaevna - Urganch avtomobil va yo‘llar kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi:Matyakubova Feruza Iskandarovna - Urganch avtomobil va yo‘llar kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Quralov Otanazar Xaitboevich - Urganch politexnika va
kompyuter texnologiyalari kasb-hunar kolleji chaqiriqqa qadar boshlang‘ich tayorgarlik
rahbari, Ataniyazova Gulnoza Allayarovna - Urganch shahar 37-son mahalla fuqarolar
yig‘ini kotibasi, Xujomov Jasurbek Shokirovich - Urganch politexnika va kompyuter
texnologiyalari kasb-hunar kolleji katta ustasi, Palvanova Maqsuda - Urganch shahar
37-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Saidmetov Xabubulla Reyimboevich -
Urganch shahar 37-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Egamberganov Bekzod Shuxratbek
o‘g‘li -Urganch politexnika va kompyuter texnologiyalari kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

34-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Kurbonov Saparboy Matyakubovich - Urganch politexnika va kompyuter texnologiyalari kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumaniyazova Barno Pulatovna - Urganch politexnika
va kompyuter texnologiyalari kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Abiev Dilmurod Yo‘ldoshevich - Urganch politexnika va kompyuter texnologiyalari kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari.
Komissiya a’zolari: Raximova Quvonch Baxodirovna - Urganch avtomobil va yo‘llar kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Jumaboev Umirbek Ahmedovich - Urganch politexnika va kompyuter texnologiyalari kasb-hunar kolleji bo‘lim boshlig‘i, Ramanova Firuza Sabirovna - Urganch shahar 25-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Niyazmetov Azamat Sabirovich - Urganch shahar 25-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Dushamov Diyor Qo‘ziboevich - Urganch avtomobil va yo‘llar kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Ollaberganova Oybibi Baxrom qizi - Urganch shahar 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi.

10


35-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kutlieva Zumrad Madaminovna - Urganch shahar 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdrimova Quvonch Marimbaevna -Urganch shahar 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Ashirova Minavvar - Urganch shahar 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kutubxona mudirasi.

Komissiya a’zolari: Abdusharipova Manzura Ro‘zmetovna - Urganch shahar 18-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ruziboeva Nargis Rustamovna - Urganch shahar
18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari, Eshchanova Umida Qadamovna -
Urganch shahar 30-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Yusupov Yusufboy Ruslan o‘g‘li

- Urganch shahar 30-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Saidmatov Bobojon
Olimovich - Urganch shahar 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Suvanova
Roviyajon Samandarovna - Urganch shahar 30-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

36-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Masharipov Adilbek Normatovich - Urganch shahar 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Qurbanova Shaxnoza G‘afurovna - Urganch shahar 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi.

Komissiya kotibi: Kalandarova Nargiza Iskandarovna - Urganch shahar 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Xojaeva Zaynab - Urganch shahar 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yaxshimuratova Manzura Ruzimbaevna - Urganch shahar 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Burieva Nukuljon Salaevna - Urganch shahar 29-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Sapaeva Sabohat Xamrobekovna -Urganch shahar 29-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Zaripova Nilufar Ikramovna - Urganch shahar 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Miskinova Roza Shomuratovna -
Urganch shahar 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

37-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Matkarimova Sayyora Atamuratovna - Urganch shahar 3-son oilaviy poliklinika umumiy amaliyot shifokori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaeva Nargiza Batirovna - Urganch shahar 3-son oilaviy poliklinika umumiy amaliyot shifokori.

Komissiya kotibi: Rahimova Dinara Ilxamovna - Urganch shahar 3-son oilaviy poliklinika umumiy amaliyot shifokori.

Komissiya a’zolari: Kurbanova Nigora Ismailovna - Urganch shahar 22-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Mahmudova Feruza Baxtiyarovna - Urganch shahar 22-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Jumaniyozova Dilarom Razzakberganovna -
Urganch shahar 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xudayberganov Otanazar -
Urganch shahar 21-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Matniyazova Aysha Ruzmetovna -
Urganch shahar 21-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Abdullaev Ravshon
Qodirberganovich - Urganch shahar 21-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

38-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Vaisova Kuvonch Ruzimovna - Urganch shahar 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Iskandarova Bibirajab Bekberganovna - Urganch shahar 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Kenjaeva Muyassar Kalandarovna - Urganch shahar 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Yakubova Bekposhsha Baxtiyarovna - Urganch madaniyat va san’at
kolleji direktor o‘rinbosari, Babaniyazova Gulnora Yuldashevna - Urganch madaniyat va
san’at kolleji o‘qituvchisi, Yusupova Gulnora Ibadullaevna - Urganch madaniyat va san’at
kolleji o‘qituvchisi, Altibaeva Rayxon Ataboevna - Urganch shahar 26-son maxsus

11


maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Rajapov Xushnud Baxodirovich - Urganch shahar 1-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Madraximova Xadicha Xajievna - Urganch shahar 1-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

39-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Najmiddinova Nigora Irkinovna - Urganch madaniyat va san’at kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Djumaniyazov Maqsudbek Latipovich -Urganch madaniyat va san’at kolleji direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Ataeva Rajabbibi Abdulovna - Urganch madaniyat va san’at kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Samandarova Gulbaxor Karimovna - Urganch shahar 8-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari, Otajonova Nigora Madaminovna -
Urganch shahar 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi psixologi, Berdieva Ra’no Nurmetovna

- Urganch shahar 33-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Madaminova Zulfiya
Ro‘zmetovna - Urganch shahar 1-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Bekmetov Shuhrat
Azadovich - Urganch shahar 1-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Masharipova Muhabbat
Egamberganovna - Urganch shahar 26-son maxsus maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi.

40-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Masharipova Gulasal Farxadovna - Urganch shahar 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xolniyozova Gulnoza Sotimboevna-Urganch shahar 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Bobodjonova Muborak Boltoevna - Urganch shahar 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Ro‘zmetov Furqat Ikromovich - Urganch davlat universiteti
qoshidagi 3-akademik litsey o‘qituvchisi, Sadullaev Shuxrat Ravshanovich - Urganch davlat
universiteti qoshidagi 3-akademik litseyi bo‘lim boshlig‘i, Matkarimova Mavluda
Maqsudovna - Urganch davlat universiteti qoshidagi 3-akademik litsey bo‘lim boshlig‘i,
Atajanov Bekzod Axmedovich - Urganch shahar 5-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni,
Ro‘zmetova Sultonposhsha - Urganch shahar 5-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi,
Egamova Sohiba Karimbaevna - Urganch shahar 13-son maktabgacha ta’lim muassasasi
tarbiyachisi.

41-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Dushamov Dilshod Azadovich - Urganch davlat universiteti qoshidagi 3-akademik litsey direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdrimov Inoyatbek Ahmedovich - Urganch davlat
universiteti qoshidagi 3-akademik litsey direktori o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Xudayberganova O‘g‘iljon Batirovna - Urganch davlat universiteti qoshidagi 3-akademik litsey direktori o‘rinbosari.
Komissiya a’zolari: Ataeva Feruza Pulatovna - Urganch shahar 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Kazakova Farog‘at Yusupovna - Urganch shahar 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Axmedova Maksuda Abdulloevna - Urganch shahar 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Abdullaev Baxrom - Urganch shahar 7-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Sabirova Dilfuza Rustamovna - Urganch shahar 7-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Boltaeva Nilufar Egamberganovna - Urganch shahar 9-son ixtisoslashtirilgan maktab internatining "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi.

42-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ataeva Maloxat Isakovna - Urganch tibbiyot kolleji o‘qituvchisi.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Nurillo Azadovich - Urganch tibbiyot kolleji direktori.

Komissiya kotibi:Matchanova Gulrux Atabekovna - Urganch tibbiyot kolleji o‘qituvchisi.

12


Komissiya a’zolari:Xudayberganova Jamila Maxmudovna - Urganch tibbiyot
kolleji direktor o‘rinbosari, Saurova Anajon Karimovna - Urganch shahar 7-son mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Xo‘jaeva Ullibibi Pulatovna - Urganch shahar 1-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Isakova Kunduz Xayrullaevna - Urganch shahar
1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ataev Xabibullo Isakovich - "Xonqa
paxta tozalash” aktsiyadorlik jamiyatiga qarashli Urganch paxta tayyorlov maskani 1-zona
tovarshunosi, Adambaeva Nargiza Qadambaevna - Urganch davlat universiteti ingliz tili
fani o‘qituvchisi.

43-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Allaberganova Nargiza Ataxanovna - Urganch shahar 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ro‘zmetova Sayyora Qadambekovna - Urganch shahar 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘quv-tarbiya ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Avezmetova Shoira Qalandarovna - Urganch shahar 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Alimova Sayyora Abdullaevna - Urganch shahar 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Jumaniyozova Iqbol Radjapovna - Urganch shahar 2-son akademik litsey o‘qituvchisi, Saidjonova Nilufar Mirazimovna -Urganch shahar 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Eshchanov Uchqun Rashidovich - Urganch shahar 5-son futbol maktab-internat etakchisi, Masharipova Nargiza Otaxanovna - Urganch davlat universiteti ingliz tili fani o‘qituvchisi, Yusupov Botir Karimovich - Urganch shahar 28-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

44-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sapaeva Nasiba Bahadirovna - Urganch shahar 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Berdiev Botir Qarriboevich - Urganch shahar 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Atajanova Mexrinoz Ataboevna - Urganch shahar 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Namazova Zebuniso Mexriddinovna - Urganch shahar 3-son
oilaviy poliklinika umumiy amaliyot hamshirasi, Qodirberganova Dinara
Ravshonbekovna - Urganch shahar 3-son oilaviy poliklinika umumiy amaliyot hamshirasi,
Annamuratova Feruza Farxodovna - Urganch shahar 3-son oilaviy poliklinika kotibasi,
Qalandarova Muhabbat - Urganch shahar 34-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi,
Xolmuratova O‘g‘iljon - Urganch shahar 34-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi,
Rahimova Gavharjon Abdullaevna - Urganch shahar 7-son maktabgacha ta’lim muassasasi
tarbiyachisi.

45-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyozova Inobat Komilovna - Urganch shahar 26-son maktabning ma’naviyat va ma’rifat ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ruzmetova Sanobar Abdusharipovna - Urganch shahar 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Abdullaeva Sanobar Ibodullaevna - Urganch shahar 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Ataeva Muqaddas Matyakubovna - Urganch shahar 37-son
maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Matniyazova Komila Baxodirovna - Urganch
shahar 37-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Otanazarova Sadoqat
Shamuratovna - Urganch shahar 5-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Polvonova
Sayyora Mamatsapaevna - Urganch shahar 35-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi,
Durdiev Aminboy Ozodovich - Urganch shahar 35-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni,
Boyka Stanislav Yurevich - Urganch davlat universiteti ingliz tili fani o‘qituvchisi.

13


46-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Qutlimuratov Allayar Abdusharipovich - Urganch davlat universiteti qoshidagi 2-akademik litsey direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Tangriberganov Sanjar Ulug‘bekovich - Urganch davlat universiteti qoshidagi 2-akademik litsey direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Sultanova Zevarjon Ismailovna - Urganch davlat universiteti qoshidagi 2-akademik litsey psixologi.

Komissiya a’zolari: Boboniyozova Nigora Satimovna - Urganch shahar 24-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi vazifasini bajaruvchi, Maxmudov Erkin Razzokberganovich - Urganch shahar 24-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Sabirov Usmon Satiboldievich - Urganch davlat universiteti qoshidagi 2-akademik litsey nemis tili o‘qituvchisi, Matyakubov Oybek Kuralboevich - Urganch davlat universiteti qoshidagi 2-akademik litsey frantsuz tili o‘qituvchisi, Ro‘zmetova Latofat Amatovna - Urganch shahar 27-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Saidnazarova Guliston Satimovna -
Urganch shahar 6-son maktabning rus tili o‘qituvchisi.

448-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi
449-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi
450-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi
451-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi

BOG‘OT TUMANI BO‘YIChA:

47-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Nurmetov Masharip - Bog‘ot tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Saporov Sobirjon Ollayorovich - Bog‘ot tumani "O‘g‘uzrabot” qishlog‘ida veterinariya vrachi.

Komissiya kotibi: Yaqubov Xudargan Qosimovich - Bog‘ot tumani "O‘g‘uzrabot” qishloq fuqarolar yig‘ini harbiy hisob stol boshlig‘i.

Komissiya a’zolari: Raxmanov Sanjarbek Matnazarovich - Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot
qishlog‘i "Olchin solma” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoat
tuzilmasi sardori, Yaqubova Orzigul-Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Olchin solma”
mahalla faoli, Yaqubova Saodatjon Xasanovna - Bog‘ot tumani 19-son maktabgacha ta’lim
muassasa mudirasi, Sharipov Ixtiyor Shokirovich - Bog‘ot tumani "Sharifboy, Shokir,
Ixtiyor” fermer xo‘jaligi rahbari, Xo‘janiyozova Oltinjon Sharifovna - Bog‘ot tumani
O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Olchin solma” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va
ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Selxanova Sharofat
Rajabovna - Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Ustalar” mahalla fuqarolar yig‘ini
mahalla faoli.

48-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xusainov Rustam Ismoilovich - Bog‘ot tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Madrimov Nurulla Ro‘ziboevich - Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Ustalar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Kurbanov Xursandbek Boboxonovich - Bog‘ot tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Eshniyozov Sa’dulla Ismoilovich - Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot
qishlog‘i "Guduklar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Sa’dullaeva Zulfiya - Bog‘ot
tumani O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Guduklar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va
ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Razzaqova Oygul Yo‘ldoshevna

- Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Ustalar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat
va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Ro‘ziboeva Zulximor
Yusufboevna - Bog‘ot tumani Qizilravot qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Razzaqov
Sheripboy Sabirovich - Bog‘ot tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor

o‘rinbosari, Yaqubov Dilbar - Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Ustalar” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla faoli.

49-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyozov Rustamboy Sa’dullaevich - Bog‘ot tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Atajanov Ilhomboy Abdullaevich - Bog‘ot tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Matniyozov Qadamboy Jumaniyozovich - Bog‘ot tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Yaqubov Xushnud Ibragimovich - Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Qo‘ldov” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Nurmetov Dilmurod Masharipovich -
Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Qo‘ldov” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoat tuzilmasi sardori, Matyaqubova Sarajon Qosimovna - Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Qo‘ldov” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-
ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Qosimova O‘g‘iljon Qosimovna - Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Qo‘ldov” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla faoli, Raximova Yulduz Ibragimovna - Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Qo‘ldov” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla faoli, Davletova Maxpira - Bog‘ot tumani O‘g‘uzrabot qishlog‘i "Qo‘ldov” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla faoli.

50-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bobojonov Qadamboy Qurbonboevich - Bog‘ot tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya rais o‘rinbosari: Kurbanov Azamat Xayitbaevich - Bog‘ot tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi:Yusupov Yusufboy Karimberdievich - Bog‘ot tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Jumaeva Sanobar Akramovna - Bog‘ot tumani 23-son
maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi, Iskandarova Anorposhsha Aminovna - Bog‘ot
tumani Qorayontoq qishlog‘i "Bo‘kaylar” mahallasida diniy ma’rifat va ma’naviy-
ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Sapaev Komil Ibroyimovich - Bog‘ot
tumani Qorayontoq qishlog‘i "Bo‘kaylar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Masharipova
Yulduz Ramonberdievna - Bog‘ot tumani Qorayontoq qishloq vrachlik punktida hamshira,
Jumaniyozov Nabijon Ergashovich - Bog‘ot tumani Qorayontoq qishlog‘i qishloq vrachlik
punkti tibbiy feldsheri, Jumaniyozova Qurbonoy - Bog‘ot tumani 34-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi direktori kotibasi.

51-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qarrieva Oygul Qurbondurdievna - Bog‘ot tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sharipov Bekpulat Allamberdievich - Bog‘ot tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Ro‘zibaev Osqar Axmedovich - Bog‘ot tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Xasanova Gulbaxor Xudoyberdievna - Bog‘ot tumani 10-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ataniyozova Baxtigul O‘ktamovna - Bog‘ot tumani
Qorayontoq qishloq vrachlik punktida hamshira, Ro‘ziboeva Dilfuza Rajabboevna - Bog‘ot
tumani Qorayontoq qishlog‘i "O‘zbekiston” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va
ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Bobojonov Rustam
Xudayorovich - Bog‘ot tumani Qorayontoq qishloq vrachlik punkti tibbiy feldsheri,
Abdirimov Erkinboy Ro‘zimboevich - Bog‘ot tumani Qorayontoq qishloq fuqarolar yig‘ini
harbiy stol bo‘limi boshlig‘i, Bobojonova Risolat Allaberdievna - Bog‘ot tumani 34-son
maktabda kotiba.

52-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ro‘ziboev Ilhom Sa’dullaevich - Bog‘ot tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdikarimov Saburjon Nurmetovich - Bog‘ot tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Matyakubov Yakubboy Atabaevich - Bog‘ot tumani 31-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Qarrieva Jumasulton Qurbondurdievna - Bog‘ot tumani
Qorayontoq qishlog‘i "Qipchoqlar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va
ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Jabborova Muyassar - Bog‘ot
tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Otajonov Bo‘ronbek
Sa’dullaevich - Bog‘ot tumani Qorayontoq qishlog‘i "Qipchoqlar” mahalla fuqarolar
yig‘ini mahalla posboni jamoat tuzilmasi sardori, Abdullaev Bahodir Nurullaevich -
Bog‘ot tumani Qorayontoq qishlog‘i qishloq vrachlik punktida feldsher, Qarrieva
Gulposhsha Qurbondurdievna - Bog‘ot tumani Qorayontoq qishlog‘i suv iste’molchilari
uyushmasi hisobchisi, Shomuratova Poshsha - Bog‘ot tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi o‘qituvchisi.

53-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Masharipov Yusufboy Raximovich - Bog‘ot tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matyaqubov Ne’matjon Axmedovich - Bog‘ot tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Raxmanova Nigora Sadullaevna - Bog‘ot tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi

Komissiya a’zolari: Jumaniyozova To‘xtagul - Uzumzor mahalla fuqarolar yig‘ini
diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Atajonov
Ozod - Bog‘ot tumani "Elyorbek Sardorbek Kamolbek” fermer xo‘jaligi rahbari,
Sultanova Baxtigul Tursunbaevna - Bog‘ot tumani Dehqonbozor qishlog‘i "Bog‘iston”
mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari
bo‘yicha maslahatchisi, Xudashkurov Karim - yakka tadbirkor, Anaqov Shonazar Madrimovich

- mahalla faoli, Davletova Qunduzxon Ismoilovna - Uzumzor mahalla fuqarolar yig‘ini
kotibi.

54-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xo‘janiyozov Rasulbek Rajabboevich - Bog‘ot iqtisodiyot va servis kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Axmedov Sheripboy Tuxtaboevich - Bog‘ot tumani Dehqonbod mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Xoshimov Ne’matjon Saidisaevich - Bog‘ot iqtisodiyot va servis kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Matchanova Maxpira Shokirovna - Bog‘ot tumani Dehqonobod
mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari
bo‘yicha maslahatchisi, Abdullaeva Inobat Abdrimovna - Bog‘ot tumani Dexqonbozor
qishlog‘i suv iste’molchilari uyushmasi hisobchisi, Allaberganova Muxabbat Sobirovna -
Bog‘ot tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Egamov Baxrom
Nurmamatovich - Bog‘ot tumani Dehqonobod mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Ismoilova
Novotjon - Bog‘ot tumani Dehqonobod qishloq vrachlik punkti shifokori, Sobirov
Yusufjon Masharipovich - Bog‘ot iqtisodiyot va servis kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

55-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abduraxmanov Oybek Rustamovich - Bog‘ot tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bobaev Ravshanbek Rajabovich - Bog‘ot tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Vaisov Po‘lat Matchanovich - Bog‘ot tumani Dehqonbozor qishlog‘i "O‘rta bodok” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Matyazov Qalandar - Bog‘ot tumani Dehqonbozor qishlog‘i "O‘rta bodoq” mahalla faoli, Boltaeva Maxpira Rajabovna - Bog‘ot tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xo‘jaqov Azimboy Yuldashovich - Bog‘ot tumani Dehqonbozor qishlog‘i "O‘rta bodoq” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoat tuzilmasi sardori, Matpanaev Sheripboy Qilichevich - Bog‘ot tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ilmiy bo‘lim mudiri, Iskandarov Ulug‘bek Allayarovich - Bog‘ot tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ishchisi, Matnazarova Gulnora Bekchanovna - Bog‘ot tumani Dehqonbozor qishlog‘i "O‘rta bodoq” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

56-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matchanov Jumabay Jabborovich - Bog‘ot tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matchonov Baxrom O‘danbaevich - Bog‘ot tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi

Komissiya kotibi:Umirov Diyorbek Sattorberdi o‘g‘li - Bog‘ot tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Nurullaeva Muborak - Bog‘ot tumani 30-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Madrimova Laylo Nurmetovna - Bog‘ot tumani 30-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Otajonov Pulat Ismoyilovich - Bog‘ot tumani
Dehqonbozor qishlog‘i "O‘zgarish” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Davletova
Zamira Jabborovna - Bog‘ot tumani Dehqonbozor qishlog‘i "O‘zgarish” qishloq vrachlik
punkti hamshirasi, Xudoyqulov O‘ktam Rustamovich - Bog‘ot tumani Dehqonbozor qishlog‘i
"O‘zgarish” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoat tuzilmasi sardori,
Raxmonqulova Qunduz Raximberdievna - Bog‘ot tumani Dehqonbozor qishlog‘i "O‘zgarish”
qishloq vrachlik punkti hamshirasi.

57-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ibragimov Maxmudjon Matyaqubovich - Bog‘ot tumani Agrosanoat kasb-hunar koleji o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Begov Nizomaddin Jumaboevich - Bog‘ot tumani Mirishkor qishlog‘i "Meset” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Ishbaev Mardon Rayimberdievich - Bog‘ot tumani Mirishkor qishlog‘i "Meset” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Xo‘jaev Samandar Ibragimovich - Bog‘ot tumani 23-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sobirova Turdigul Xayitovna - Bog‘ot tumani
Mirishkor qishlog‘i "Meset” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-
ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Ro‘zibaev Jamolbek Karimbaevich -
Bog‘ot tumani "A.Navoiy” hududi er tuzuvchisi, Boltaeva Gulnora Ro‘ziboevna - Bog‘ot
agrosanoat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Yusupova Nasiba Ibodullaevna - Bog‘ot
tumani Agrosanoat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Matkarimova Sharofat
Qurbonboevna - Bog‘ot tumani 16-son maktabgacha ta’lim muassasasi xodimi.

58-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qo‘shnazarov Ollayor Bobanazarovich - Bog‘ot tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Boltaev Xudoshkur Ro‘ziboevich - Bog‘ot tumani Mirishkor qishlog‘i "Qashqalar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: O‘rinov Alisher Raximberdievich - Bog‘ot engil sanoat kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Qo‘chqarova Gulnora Aminovna - Bog‘ot agrosanoat kasb-hunar
kolleji o‘qituvchisi, Djumaniyozov To‘xtaboy Kenjaboevich - Bog‘ot agrosanoat kasb-hunar
kolleji o‘qituvchisi, Raximova Gulzoda Rashidovna - Bog‘ot tumani Mirishkor qishlog‘i
"Qashqalar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya

masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Berdimuratov Sultonboy Masharipovich - Bog‘ot tumani 

6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari, Egamova Olmagul Matnazarovna

- Bog‘ot agrosanoat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Jumaniyozova Gavxar Sa’dullaevna -
Bog‘ot tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ish yurituvchi.

59-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matyoqubov Baxtiyor Ro‘zmetovich - Bog‘ot tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Madaminov Sultonboy Qurbonboevich - Bog‘ot tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Artiqov Islomboy Yarashbaevich - Bog‘ot tumani Mirishkor
qishlog‘i "Ko‘na birlashuv” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.
Komissiya a’zolari: Raxmonova Nilufar Ro‘ziboevna - Bog‘ot tumani Mirishkor qishlog‘i ”Katta qumbodoq” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-
ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Jabborova Dilfuza Ozodovna - Bog‘ot tumani Xitoy qishloq vrachlik punkti shifokori, Babadjanov Baxodir Yo‘ldashevich -
Bog‘ot tumani "Xitoy” qishloq vrachlik punkti mudiri, Axmedov Otabek Sobirovich -
Bog‘ot tumani 16-son musiqa va san’at maktabi direktori, Jumaniyozova Salomat Qilichovna - Bog‘ot tumani Mirishkor qishlog‘i ”Ko‘na birlashuv” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Qurbonova Shaxodat Jumanazarovna - Bog‘ot tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

60-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yusupov Bahrom Usmanovich - Bog‘ot tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jabborov Odilbek Islomovich - Bog‘ot tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Nurmetova Maqsuda Ahmedovna - Bog‘ot tumani 16-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Saidov Matyaqub Abdullaevich - mahalla faoli, Yusupov
Olimboy Usmanovich - Bog‘ot tumani "Tolli bobo” imom xatibi, Raxmanova Maqsuda
Madaminovna - Bog‘ot tumani "Nukus” qishloq vrachlik punkti mudiri, Otaqova Shakar
Babaevna - Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Nurafshon” shaharcha fuqarolar yig‘ini
diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi,
Allaberganova Rajabgul - Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Nurafshon” shaharcha
fuqarolar yig‘ini otinoyisi, Madrimov Davron Ozodboevich - Bog‘ot tumani Beshariq
qishlog‘i "Nurafshon” shaharcha fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoat tuzilmasi
sardori.

61-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xo‘jaev Maqsud Sotimovich - Bog‘ot tumani 3-son ayrim fanlar
chuqur o‘rganiladigan ixtisoslashtirilgan maktab internati direktori o‘rinbosari.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Ramanov Ramat Sherjanovich - Bog‘ot tumani 3-son ayrim fanlar chuqur o‘rganiladigan ixtisoslashtirilgan maktab internati direktori.
Komissiya kotibi: Karimov Davronbek Baxtiyorovich - Bog‘ot tumani 3-son ayrim fanlar chuqur o‘rganiladigan ixtisoslashtirilgan maktab internati direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Sobirov Atanazar Atajonovich - Bog‘ot tumani Beshariq
qishlog‘i "Nurafshon” shaharcha fuqarolar yig‘ini raisi, Sobirov Rashid Allaberganovich

- Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Nurafshon” shaharcha fuqarolar yig‘ini imom xatibi,
Saidova Barno Razzoqberdievna - Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Nurafshon” shaharcha
fuqarolar yig‘ini "Bog‘ot yop” qishloq vrachlik punkti mudirasi, Qurbonova Gulbaxor -
Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Nurafshon” shaharcha fuqarolar yig‘inida otinoyi,
Matrizaev Soatdurdi Amanovich - Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i fuqarolar yig‘ini

harbiy hisob stoli boshlig‘i, Matyaqubov Islom Axmedovich - Bog‘ot tumani iste’molchilar huquqlarini himoya qilish jamiyati raisi.

62-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdullaeva Muhabbat Bardiboevna - Bog‘ot tumani maishiy xizmat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji direktori
Komissiya raisi o‘rinbosari: Sotimov Rinat Sadullaevich - Bog‘ot maishiy xizmat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Jumaniyozov Jaxongir Quvondiqovich - Bog‘ot maishiy xizmat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Xudoyberganov Ulug‘bek Mavlonovich - Bog‘ot tumani maishiy
xizmat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji xo‘jalik ishlari mudiri,
Sultonova Mexribon Isaevna - Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Ashxobod” mahalla
fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha
maslahatchisi, Raxmatov Yo‘ldosh Ro‘ziboevich - Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i
"Ashxobod” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Qutlimuratov Komil Qodirovich - Bog‘ot
"Paxta tozalash” AJ zavodida injener, Tojiev Matyoqub Qalandarovich - Bog‘ot maishiy
xizmat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Madraximova
Mashxura Madievna - Bog‘ot tumani maishiy xizmat va axborot texnologiyalari kasb-
hunar kolleji ingliz tili fani o‘qituvchisi.

63-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Axmedov Ilmxom Matchanovich - Bog‘ot tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Masharipov Ravshan Yo‘ldoshevich - Bog‘ot tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Matkarimov G‘ayrat Olimboevich - Bog‘ot tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Razzaqova Intizor Azodovna - Bog‘ot tumani 2-son ayrim
fanlar chuqur o‘rganiladigan ixtisoslashtirilgan maktab o‘qituvchisi, Ibragimov Ortiq
Rustamovich - Beshariq qishlog‘i "Ashxobod” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Raximova
Amina Masharipovna - Bog‘ot tumani Bog‘ot yop qishloq vrachlik punkti shifokori,
Qobulov Davron Yusupovich - Bog‘ot tumani 2-son ayrim fanlar chuqur o‘rganiladigan
ixtisoslashtirilgan maktab o‘qituvchisi, Masharipov Nuraddin - Bog‘ot tumani 15-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matkarimov Egamberdi Matchanovich - Beshariq
qishlog‘i "Ashxobod” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik
tuzilmasi sardori.

64-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sharipov Shuxrat Saidmusaevich - Bog‘ot tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sobirova Xurshida Atajonovna - Bog‘ot tumani ko‘p tarmoqli markaziy poliklinika vrachi.

Komissiya kotibi: Mangliboev Muxtor Erkinovich - Bog‘ot tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Avezov Atagaldi - Bog‘ot tumani "Oltinqum” shaharcha
fuqarolar yig‘ini raisi, Davletov Baxtiyor Jumaniyozovich - Bog‘ot tumani 45-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Babaddinov Otabek Boboxonovich - Bog‘ot tumani
"Oltinqum” shaharcha fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik tuzilmasi
sardori, Avezov Buvaxon Matmurodovich - Bog‘ot tumani "Boyqozoqsuv” suv
iste’molchilari uyushmasi raisi, Sobirov Sanjar O‘rinboevich - Bog‘ot tumani 2-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Boboxonov Akmalbek Boxromovich - "Bog‘ot
paxta tozalash” AJ hisobchisi.

65-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ollaberganov Matkarim Kilichovich - Bog‘ot tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Razzaqova Iqbol Shokirovna - Bog‘ot tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Raxmatillaev Umrbek Ibodullaevich - Bog‘ot tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Sobirova Umida Qadamboevna - Bog‘ot tumani I.Do‘sov qishloq vrachlik punkti mudiri, Qurbonov Erkin Sadullaevich-Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Bejganak” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ibragimov Xamza Sherjonovich - Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Bejganak” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik tuzilmasi sardori, Ro‘zmetov Shonazar - Bog‘ot tumani I.Do‘sov qishloq vrachlik punkti shifokori, Ibroximov Ilxom Masharipovich - Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Bejganak” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Bekieva Miyassar Rajabovna -
Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Bejganak” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

66-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ro‘ziboeva Munojat Soburovna - Bog‘ot tumani 45-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ollaberganov Umar Boltaboevich - Bog‘ot tumani 45-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Sobirova Dilafruz Xushnudovna - Bog‘ot tumani 45-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Kenjaev Doniyor Otabek o‘g‘li - Bog‘ot tumani Beshariq
qishlog‘i "Esamat” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik
tuzilmasi sardori, Qo‘shnazarova Matluba Ollayorovna - Bog‘ot tumani Kamolot yoshlar
ijtimoiy harakati etakchisi, Ro‘ziboeva Muyassar Qodirovna - Bog‘ot tumani 45-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi kutubxona mudirasi, Saidova Tozagul Maramovna - Bog‘ot
tumani "Esamat” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Ro‘zmetov Xudashkur
Qalandarovich - Bog‘ot tumani "Esamat” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla faoli,
Ibragimov Davron Sherjonovich - Bog‘ot iqtisodiyot kasb-hunar kolleji harbiy ta’lim
rahbari.

67-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xo‘jaev Rustamboy Hajievich - Bog‘ot tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Durdiev Izzat Shavkatovich - Bog‘ot tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Saidniyozov In’omjon Qadamboevich - Bog‘ot tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Ro‘zmetov Davron Baxtiyorovich - Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Obod” mahalla fuqarolar raisi, Babaddinov Davronbek Babajonovich - Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Obod” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik tuzilmasi sardori, Xujaev Ruzmat Matyusupovich - Bog‘ot tumani Beshariq qishlog‘i "Obod” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla faoli, Mattiev Sulton Ibragimovich - yakka tadbirkor, Tajieva Gavxar Ro‘ziboevna - Bog‘ot tumani 20-son maktabgacha ta’lim muassasi mudiri, Masharipov Sotiboldi - Bog‘ot tumani "Azizbek Suxrobjon Maftuna” xususiy korxonasi bosh qo‘riqlovchisi.

68-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bekturdiev Oybek Umidbaevich - Bog‘ot tumani Xo‘jalik qishlog‘i "Yangi qadam” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Mahmud Shanazarovich - Bog‘ot tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Omanova Nigora Rozzoqovna - Bog‘ot tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Saidova Zamira Rajabboevna - Bog‘ot tumani 4-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Atamuratov Dilshod Baxodirovich - Bog‘ot tumani

Xo‘jalik qishlog‘i "Yangi qadam” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Pinyazov Ikromjon Xakimboevich - Bog‘ot tumani moliya bo‘limi mutaxasisi, Atajanova Zarifa Qurbondurdievna - Bog‘ot tumani Xo‘jalik qishlog‘i "Yangi qadam” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Bekturdieva Shoxida Komilovna - Bog‘ot tuman 44 son maktab o‘qituvchisi, Saidov Raxim Mirovich - Bog‘ot tumani obodonlashtirish boshqarmasi ishchisi.

69-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaboev Ulug‘bek Qo‘zibaevich - Bog‘ot tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Aminov Shuxrat O‘tkirovich - Bog‘ot tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Omanova Ra’no Yusupovna - Bog‘ot tumani 14-son umumiy o‘rtata’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Xo‘jabaev Ergash Urazdurdievich - Bog‘ot tumani Xo‘jalik
qishlog‘i "Mayda millat” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Yaqubov G‘ofir Adamboevich -
Bog‘ot tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Pinyozova Umida
Xakimboyevna - Bog‘ot tuman 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Abdullaeva
Umida Mamatovna - Bog‘ot tuman 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Masharipova Gulnora Ramatovna - Bog‘ot tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Nurmetov Komiljan Saidovich - Bog‘ot tumani Xo‘jalik qishlog‘i "Mayda
millat” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoat tuzilmasi sardori.

70-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Babajanov Sattarjon Qodirberdievich - Bog‘ot tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: To‘raev Madyor Masharipovich - Bog‘ot tumani Madaniyat qishloq "Madaniyat” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya kotibi: Otajonov Masharip Xolmurotovich - Bog‘ot tumani 33-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya a’zolari: Iskandarov Baxrom Baxtiyorovich - Bog‘ot tumani Madaniyat
qishlog‘i "Madaniyat” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Sapaeva Iroda Xamroevna - Bog‘ot
tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Raximov Shuxrat Rajabboevich -
Bog‘ot tumani "Madaniyat” qishloq vrachlik punkti mudiri, Shenezova Sayyora Razzaqovna -
Bog‘ot tumani 33-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Atamuratova Shoira

Yo‘ldoshevna - Bog‘ot tumani Madaniyat qishlog‘i "G‘alaba” qishloq vrachlik punkti

mudirasi, Davlatova Nazira Xudoyberganovna - Bog‘ot tumani "Madaniyat” mahalla

fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

71-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Saidjonov Jumaniyoz Bekturdievich - Bog‘ot tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Egamov Dilmurod Qurbonboevich - Bog‘ot tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Qo‘ziev Shuhrat Sadullaevich - Bog‘ot tumani Madaniyat qishlog‘i "Oq oltin” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Rajabov Azamat Xayitboevich - Bog‘ot tumani 19-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Davletov Farxod Matkarimovich - Bog‘ot
tumani "Oq oltin” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Abdullaeva Nargiza Rajabboevna -
Bog‘ot tumani "Oq oltin” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-
ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Ortiqova Dilbar Sotiboldievna -
Bog‘ot tumani Madaniyat qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Tillaeva Tursunoy Sapaeva -
Bog‘ot tumani Madaniyat qishlog‘i "G‘alaba” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va
ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Egamberdieva Gulbaxor
Sobirovna - Bog‘ot tumani Madaniyat qishloq vrachlik punkti hamshirasi.

72-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xalmurodov G‘ayrat Ataxanovich - Bog‘ot tumani 48-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdrimov Murat Raximboevich - Bog‘ot tumani 48-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Qutlimuratov Jasurbek Shonazarovich - Bog‘ot tumani 48-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘quv tarbiya ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya a’zolari: Yusupova Ruxiya Xudoyberganovna - Bog‘ot tumani qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Shomurotova Rajabgul Ollaberganovna - Bog‘ot tumani Nayman qishlog‘i "Eshonlar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Bobojonova Sharofat Durdievna - Bog‘ot tumani qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Quronboeva Sanobar Madaminovna - Bog‘ot tumani qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji kotibasi, Xudoynazarov Sherali Shokirovich - Bog‘ot tumani Nayman qishlog‘i "Eshonlar” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik tuzilmasi rahbari, Bekchanov Rustam Shomuratovich - Bog‘ot tumani Nayman qishlog‘i "Eshonlar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

73-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Tojieva Sarajon Masharipovna - Bog‘ot tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari: Qutlimuratov Komil Masharipovich - Bog‘ot tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi

Komissiya kotibi: Yaqubov Shixnazar Qadamboevich - Bog‘ot tumani 22-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Yaxshimuratov Ilxomboy To‘xtaboevich - Bog‘ot tumani Nayman
qishlog‘i "Tozabozor” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Dushamov Ro‘ziboy
Aminovich - Bog‘ot tumani qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari,
Ibodullaeva Zaynab Taxirovna - Bog‘ot tumani Nayman qishlog‘i "Tozabozor” mahalla
fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha
maslahatchisi, Visov Yusuf Aminovich - Bog‘ot tumani Nayman qishlog‘i "Tozabozor”
mahalla fuqarolar yig‘ini yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik tuzilmasi rahbari,
Umarova Intizor Raximberganovna - Bog‘ot tumani qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji
o‘qituvchisi, Sharipova Gulamdon Xasanboevna - Bog‘ot tumani qishloq xo‘jaligi kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi.

74-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xudayberganova Sharofat Masharipovna - Bog‘ot tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumaev Sardor Masharipovich - Bog‘ot tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Ochilova Lola Shonazarovna - Bog‘ot tumani Nayman qishlog‘i "Miroblar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Avezov Ilxomboy Ollanazarovich - Bog‘ot tumani "Ollanazar”
fermer xo‘jaligi boshlig‘i, Tillaeva Sayyora Qodirberganovna - Bog‘ot tumani qishloq
xo‘jaligi kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Sobirov Alisher Bekturdievich - Bog‘ot tumani
qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Egamova Niyozjon Shomuratovna -
Bog‘ot tumani qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Ruziboev Ulug‘bek
Sobirovich -Bog‘ot tumani Nayman qishlog‘i "Ro‘ziboev Sobir Ro‘ziboevich” fermer
xo‘jaligi boshlig‘i, Abdullaev Otabek Nurullaevich - Bog‘ot tumani Nayman qishlog‘i
"Miroblar” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik tuzilmasi
rahbari.

75-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sultonov Rajabboy Ibodullaevich - Bog‘ot tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Achilov Komil Ganjaevich - Bog‘ot tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Sultonov Asqar Pulatovich - Bog‘ot tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Berdieva Zulximor Karimboevna - Bog‘ot tumani Nayman
qishlog‘i "Miroblar” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Ochilov Umrbek
Xudoyberganovich - Bog‘ot tumani qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi,
Yoqubov Xasanboy Olimovich - Bog‘ot tumani Nayman qishlog‘i "Og‘olar” mahalla fuqarolar
yig‘ini mas’ul kotibi, Ismoilova Farog‘at Raximberganovna - Bog‘ot tumani qishloq
xo‘jaligi kasb-hunar kolleji diretori o‘rinbosari, Davlatov Shixnazar Matnazarovich -
Bog‘ot tumani davlat sanitariya epidemiologiya nazorat markazi shifokori, Ro‘zmetova
Gulamdon Raximovna - Bog‘ot tumani Nayman qishlog‘i "Og‘olar” mahalla fuqarolar
yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

76-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ismoyilov Boltaboy - Bog‘ot tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ro‘ziboeva Nazira Ochilovna - Bog‘ot tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Egamov Xayitboy Ismoyilovich - Bog‘ot tumani 28-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Shomuratov Bekzod Davronbek o‘g‘li - Bog‘ot tumani qishloq
xo‘jaligi kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Qutliev Ne’mat Rustamovich - Bog‘ot tumani
Nayman qishlog‘i "Bo‘saloq” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik
tuzilmasi rahbari, Raximova Sevara Quronboy qizi - Bog‘ot tumani qishloq xo‘jaligi
kasb-hunar kollejida laborant, Egamberdieva Dilbar Ibragimovna - Bog‘ot tumani
qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Safaeva Aziza Ibodullaevna - Bog‘ot
tumani Nayman qishlog‘i "Bo‘saloq” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va
ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Qo‘chqarov Mirza
Jumanazarovich - Bog‘ot tumani Nayman qishlog‘i "Mirza” fermer xo‘jaligi boshlig‘i.

77-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xayitov Boburbek Madirimovich - Bog‘ot tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xujamov Umid Yo‘ldoshevich - Bog‘ot tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi derektor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi:Xudayberganov San’at Bahodirovich - Bog‘ot tumani Qulonqorabog‘ qishlog‘i "Qorabog‘” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Iskandarova Umida Xakimovna - xususiy tadbirkor,
Qurbonova Shaxida Baltaboevna - Bog‘ot tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Mavlonova O‘g‘iljon Egamberdievna - Bog‘ot tumani Qulonqorabog‘ qishlog‘i
"O‘zgarish” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-axloqiy tarbiya
masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Padshabaeva Intizor Baxtiyorovna - Bog‘ot tumani
Qulonqorabog‘ qishlog‘i "Qorabog‘” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va
ma’naviy-axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Satimov Xayrulla
Babaxonovich - Bog‘ot tumani Qulonqorabog‘ qishlog‘i "O‘zgarish” mahalla fuqarolar
yig‘ini mas’ul kotibi, Raximov Ro‘zimboy Babaxanovich - Bog‘ot tumani Qulonqorabog‘
qishlog‘i "O‘zgarish” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik
tuzilmasi rahbari.

78-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Nazarov Azamat Xudoyberganovich - Bog‘ot tumani "Qulanqorabog‘” madaniyat va aholi dam olish markazi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ishnazarov Umidjon Anatolievich - Bog‘ot tumani 

Qulonqarobog‘ qishlog‘i "Mesit bo‘yi” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.
Komissiya kotibi: Abdullaev Ulug‘bek Yuldashovich - Bog‘ot tumani Qulonqarobog‘ qishlog‘i "Yosh o‘smir” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.
Komissiya a’zolari: O‘rinova Muqaddas Hasanova - Bog‘ot tumani Qulonqorabog‘ qishlog‘i "Yosh o‘smir” mahalla fuqarolar yig‘inida maslahatchi, Xo‘jaeva Sayyora Abdullaevna - Bog‘ot tumani "Qulanqorabog‘” madaniyat va aholi dam olish markazi xodimi, Iskandarova Shaira Nazarovna - Bog‘ot tumani Qulonqarobog‘ qishlog‘i "Mesit bo‘yi” mahalla fuqarolar yig‘inida maslahatchi, Matnazarova Yaqutjon Rajabovna -
mahalla faoli, Shermatov Oybek Abdirimovich - Bog‘ot tumani Qulonqarobog‘ qishlog‘i "Yosh o‘smir” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik tuzilmasi sardori, Raximov Fayzulla Sotimovich - Bog‘ot tumani Qulonqarobog‘ qishlog‘i "Mesit bo‘yi” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoat tuzilmasi sardori.

79-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bekiev Alisher Ataboevich - Bog‘ot tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bobojonov Rahimberdi Madirimovich - Bog‘ot tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Vaisov Anvar Amatjonovich - Bog‘ot tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Axmedova Gulnora Ro‘zmetovna - Bog‘ot tumani 40-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ortiqova Shodmonjon - mahalla faoli, Matyaqubov Muzaffar Ro‘ziboevich - Bog‘ot tumani Qulonqorabog‘ qishlog‘i "Mehnat guli” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik tuzilmasi sardori, Ollaberganova Fazilat Yarashovna - Bog‘ot tumani Qulonqorabog‘ qishlog‘i "Mehnat guli” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchi, Axmedov Azamat Davronbekovich - Bog‘ot tumani qurilish va transport kasb-hunar kollejida o‘qituvchi, Mangliboeva Feruza Samandarovna - Bog‘ot tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

80-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Quchqarov Tair Raximbaevich - Bog‘ot tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Boltaev Murodjon Xudoyberdievich - Bog‘ot tumani Qipchoq qishlog‘i "Qipchoq "mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Abdirimov Ergashboy Ko‘klamovich - Bog‘ot tumani Qipchoq qishlog‘i "Qipchoq” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Raximov Komiljon Qodirovich - Mahalla faoli, Boltaev
Ergash Matyusupovich - Bog‘ot tumani "Tursinboy o‘g‘li Jamolbek” fermer xo‘jaligi
boshlig‘i, Tajiboeva Gulshod Mavlonberdievna - Bog‘ot tumani 13-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Qodirova Karima Sattorovna - Bog‘ot tumani Qipchoq
qishlog‘i "Qipchoq” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy
tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Polvonova Mamajon Ro‘ziboevna - Bog‘ot tumani
13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Nurmetova Xurmatjon Ro‘ziboevna -
Bog‘ot tumani Qipchoq qishlog‘i "Bo‘ka” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

81-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Qalandarov Quvondiq Quronboevich - Bog‘ot tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Xasanov Qaxromon Kenjaevich - Bog‘ot tumani Qipchoq qishlog‘i "Yumaloq to‘qay” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoatchilik tuzilmasi sardori.

Komissiya kotibi: Matchanov Umrbek Boboxonovich - Bog‘ot tumani Qipchoq qishlog‘i "Yumaloq to‘qay” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Ortiqov Ne’matjon Otajonovich - Bog‘ot tumani Qipchoq
qishlog‘i "Yumaloq to‘qay” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla faoli, Tursunova Nasiba Olimovna - Bog‘ot tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yusupova Barno Jumanazarovna - Bog‘ot tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ro‘zimova Barno Qodirovna - Bog‘ot tumani Qipchoq qishlog‘i "Yumaloq to‘qay” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Abdullaeva Muxabbat Ozodovna - Bog‘ot tumani qishloq vrachlik punktida hamshira, Matyakubov Dilmurod Rajabovich - Bog‘ot tumani Qipchoq qishlog‘i "Yumaloq to‘qay” mahalla fuqarolar yig‘ini Mahalla faoli.

82-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Nurullaev Shavkat Nurmatovich - Bog‘ot tumani 39-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sabirov Islom Sadullaevich - Bog‘ot tumani Bog‘ot shaharchasi "Xurriyat” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya kotibi: Matyaqubov Shuxrat Shavkatovich - Bog‘ot shaharcha fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari: Abdullaeva Dilfuza Ozodovna - Bog‘ot tumani 39-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Jumaniyazov Sharofaddin Jumanazarovich - Bog‘ot
tumani Bog‘ot shaharchasi "Xurriyat” mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni”
jamoat tuzilmasi sardori, Jumaniyozova Nazira Quzievna - Bog‘ot tumani 14-son bolalar
musiqa va san’at maktabi kotibasi, Masharipov Rashid Islamboevich - Bog‘ot tumani
Bog‘ot shaharcha fuqarolar yig‘ini harbiy hisob stol bo‘limi boshlig‘i, Polvanova
Lutfixonim Boltaboy kizi - Bog‘ot tumani 14-son bolalar musiqa va san’at maktabi
kutubxonachisi, Yo‘ldosheva Klara Xudoyorovna - Bog‘ot tumani Bog‘ot shaharchasi "Xurriyat”
mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari
bo‘yicha maslahatchisi.

83-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xudoyberganova Maysara Bekturdievna - Bog‘ot tumani Iqtisodiyot kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sapaev Zaripboy - Bog‘ot tumani Bog‘ot shaharchasi "Oq tepa” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Nurmetov Anvar Komiljonovich - Bog‘ot tumani Iqtisodiyot kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Axmedova Maysara Ramatboevna - Bog‘ot tumani Iqtisodiyot
kolleji o‘qituvchisi, Abdullaeva Xadicha O‘razmetovna - Bog‘ot tumani Bog‘ot shaharchasi
"Oq tepa” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya
masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Atajonov Ikramboy Xo‘janiyozovich - Bog‘ot tumani
Bog‘ot shaharchasi "Oq tepa” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla faoli, Qalandarov
Iskandar Sultonovich - Bog‘ot shaharchasi "Oq tepa” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla
faoli, Abdrimov Quryaz - Bog‘ot tumani Bog‘ot shaharchasi "Oq tepa” mahalla fuqarolar
yig‘ini mahalla faoli, Ro‘zmetova Gulora - Bog‘ot tumani "Ayollar maslahat” markazi
rahbari.

84-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yaqubov Lotibjan Kurambaevich - Bog‘ot tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Davletov Rajapboy - Bog‘ot tumani Bog‘ot shaharchasi Abu Rayhon Beruniy nomidagi mahalla fuqarolar yig‘ini raisi
Komissiya kotibi: Sataeva Nargiza Abdullaevna - Bog‘ot tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Jumaniyozova Muxabbat Samandarovna - Bog‘ot tumani 1-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sadullaev Abdulla - mahalla faoli, Yusupova
Gulora Qo‘ziboevna - Bog‘ot tumani Bog‘ot shaharchasi Abu Rayhon Beruniy nomidagi
mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-ahloqiy tarbiya masalalari
bo‘yicha maslahatchisi, Sobirov Matrasul Yusupboevich - Bog‘ot tumani Bog‘ot shaharchasi
Abu Rayhon Beruniy nomidagi mahalla fuqarolar yig‘ini "Mahalla posboni” jamoat

tuzilmasi sardori, Abdullaev Odamboy Ibadullaevich - Bog‘ot tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari, Sobirova Shoxida Sotimboevna - Bog‘ot tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

452-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi

GURLAN TUMANI BO‘YIChA:

85-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Camandarov Raxmonbergan - Gurlan tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumanova Gulnora Yuldashevna - Gurlan tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Yuldasheva Xosiyat Madaminovna - Gurlan shaharchasi Shodlik mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Jumamuratova Zulfiya - Gurlan shaharchasi Gulshan mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Dusimov Baxodir Taxirovich - Gurlan shaharchasi
Shodlik mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Jumatova Guzalxon Shavkatovna - Gurlan
tuman 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Atajanova Roza Aminovna - Gurlan
tumani poliklinikasi vrachi, Davletov Rashid Urazmetovich - Gurlan tumani "Yagona
darcha” mutaxassisi, Bekmanov Jasur Ro‘zimbaevich - Gurlan tumani Shodlik mahallasi
fuqarolar yig‘ini posboni.

86-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Tajimuratov Ulug‘bek Tajimuratovich - Gurlan tumani 43-son maktab-internat direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Dosmetova Muqaddas Alimbaevna - Gurlan tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Kazakbaeva Lobar Botir qizi - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi etakchisi.

Komissiya a’zolari: Masharipova Dilfuza Sadullaevna - Gurlan tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi hamshirasi, Doschanov Amin - Gurlan shaharchasi Fidokor mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Saidabdullaev Shuxrat - Gurlan tumani "Istiroxat bog‘i" direktori, Davletov Sharifboy - mahalla faoli, Yuldasheva Raxotoy Axmedovna -
DAT "Xalq banki” Gurlan filiali g‘aznachisi, Vapaeva Muxabbat Aminovna - Gurlan tumani 5-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi.

87-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumatov Shuxrat Rustamovich - Gurlan tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xaytboev Sodiq Raximbaevich - Gurlan tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Allamova Malika Aminova - Gurlan tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kutubxonachisi.

Komissiya a’zolari: Ismoilov Egambergan - mahalla faoli, Qutimova Shoxista Gulmatovna - Gurlan tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, QodirovSobirboy - mahalla faoli, Raxmonov Shavkat Karimbaevich - "Qaramazi-Qilichboy” suv tizimi Gurlan tuman bo‘limi boshlig‘i, Baymonova Sanamjon - Gurlan tumani Yangi bog‘ mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, O‘razbaev Toxir Karimovich - Gurlan tuman markaziy poliklinikasi vrachi.

88-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Asqarov Azimjon Shamuratovich - Gurlan tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Gulmanova Marxobo Zafarovna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi etakchisi.

26


Komissiya kotibi: Davletova Muqaddas Zaripovna - Gurlan tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi to‘garak rahbari.

Komissiya a’zolari: Tajimuratov Qadamboy Yuldashevich - Gurlan tumani 9-son
musiqa va san’at maktabi direktor o‘rinbosari, Berdiyazov Azim Yangibaevich - Gurlan
shaharchasi Yangi asr mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Xaytbaeva Naima Abduraxmanovna

- Gurlan tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Abdullaev Ne’mat Matkarimovich - Gurlan tumani 9-son musiqa va san’at maktabi xo‘jalik ishlari mudiri, Mirzaeva Gulasal Eshbaevna - Gurlan shaharchasi Nurobod mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi. Qutimov Muminboy Tilavbaevich - Gurlan shaharchasi Nurobod mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

89-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Egamberdieva Ikbol Atabekovna - Gurlan tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Babadjanov Maxmudjan - Gurlan tumani Ishonch mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Saparbaeva Maqsuda Bazarbaevna - Gurlan tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Xabibullaev Farxod Qurbonbaevich - Gurlan tumani Ishonch
mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Madatova Ra’no Kuzibaevna - Gurlan tumani Ishonch
mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Karimova Dilafruz Xurshidovna - Gurlan
tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Jumaniyazov Ilxomboy - Gurlan
tumani Ishonch mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Xudayberganova Aziza Komiljonovna

- Gurlan tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi yoshlar etakchisi, Axmedov Botir Raximovich - Gurlan tumani O‘simliklarni himoya qilish markazi direktori.

90-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Radjapov Maksud Zaripovich - Gurlan tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Shermetova Nasiba Farxadovna - Gurlan tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Bekmuratova Muxayyo Uralovna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi yoshlar etakchisi.

Komissiya a’zolari: Allamov Norimmat Sultonovich - Gurlan tumani Navbaxor mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Tangriberganova Yodgora Allaberganovna - Gurlan tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Avazmuratov Ulug‘bek - Gurlan shaharchasi Ma’rifat mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Bozorbaeva Munosiba Amanbaevna - Gurlan shaharchasi Ma’rifat mahallasi kotibasi, O‘razbaeva Gulora Roxmonovna - Gurlan shaharchasi Ma’rifat mahallasi maslahatchisi, Salieva Surayyo Maksudovna - Gurlan shaharchasi Navbaxor mahallasi kotibasi.

91-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xaytbaeva Shoxida Urazbaevna - Gurlan tumani maishiy xizmat kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matnazarova Shaxlo Xalillaevna - Gurlan tumani maishiy xizmat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Kamalova Gavxar Zivadinova - Gurlan tumani maishiy xizmatkasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Bazarbaeva Umida Kuranbaevna - Gurlan tumani maishiy
xizmat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Djapakov Komiljon Abdullaevich - Gurlan
shaharchasi Bog‘iston mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Raximova Muborak Axmedovna -
Gurlan shaharchasi Bog‘iston mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Bazarbaev Davron
Qutlimuratovich - Gurlan shahachasi Bog‘ishamol mahalla fuqarolar yig‘ini raisi,
Davletova Izzatoy Karimovna - Gurlan shahachasi Bog‘ishamol mahalla fuqarolar yig‘ini
mas’ul kotibi, Vapaeva Nigora Xamraevna - Zarbdor qishloq vrachlik punkti vrachi.

27


92-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Tajimuratov Xushnud Gulimmatovich - Gurlan tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Urazmetova Gavxar Bekimmatovna - Gurlan tuman Saxtiyon qishloq Saxtiyon mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya kotibi: Xo‘jametov Jo‘rabek Kenjaevich - Gurlan tumani Saxtiyon qishlog‘i Obod mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Shamuratova Nasiba Sobirovna - Gurlan tumani Saxtiyon qishlog‘i Obod mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Yusupova Maqsuda Ismoilovna -
Gurlan tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matsapaev Ruzimboy Amanbaevich - Gurlan tumani Saxtiyon qishlog‘i Obod mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Yakubov Shukurulla - Gurlan tumani "Shukurulla Yakubov” fermer xo‘jaligi boshlig‘i, Jumatov Xolmurat - Gurlan tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari, Xolimmetova Zuxra Sabirovna - Gurlan tumani Saxtiyon qishloq Saxtiyon mahalla maslahatchisi.

93-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xaytbaev Gulimmat Rimbaevich - Gurlan tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raxmatullaeva Sayyora Raximberganovna - Gurlan tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Matkarimova Enajan Salievna - Saxtiyon qishloq Vatanparvarmahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Kazakova Muxabbat Sabirovna - Gurlan tumani 24-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Urazmetova Zivar Bayjanova - Gurlan tuman Saxtiyon
qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Abdullaeva Guljanoy Sobirovna - Gurlan tumani
Saxtiyon qishloq Chakkalar mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Radjapov Dilshod
Baxramovich - Gurlan "Paxta tozalash” aktsiyadorlik jamiyati ishchisi, Xudayberganova
Feruza - Gurlan tuman Saxtiyon qishloq Vatanparvar mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Yuldashev Xamdam Artikovich - Gurlan tuman Saxtiyon qishloq fuqarolar
yig‘ini mahalla posboni.

94-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Erimmetov Abdulla - Gurlan tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kazakov Rustam Salievich - Gurlan tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Xujaniyazova Xonimjon Yuldashevna - Gurlan tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Xalillaeva Guzal Ataxon qizi - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi etakchisi, Bazarboev Oybek Saatbaevich -
Gurlan tumani Paxtachi mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ko‘chkarova Saliyajon - Gurlan tumani Sovunchi mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Yuldasheva Dilfuza Komilovna - Gurlan tumani Zarbdor qishloq vrachlik punkti shifokori, Sherimmetova Gulora Zaripovna - Gurlan tumani Olg‘a qishlog‘i Paxtachi mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Yuldashev Gulimmat - mahalla faoli.

95-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Saidov Komiljon Tursunbaevich - Gurlan tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Bekimmetov Noriman Jumamuratovich - Gurlan tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Abdullaev Odilbek Urazbaevich - Gurlan tumani Jaloyir mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Raxmanova Muyassar Gulimovna - Gurlan tumani 23-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Djumaniyazova Gulnora Yuldashevna - Gurlan

28


tumani Jaloyir mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Sharipova Nozima Botirovna -
"Yakka tut” tayanch punkti vrachi, Xodjaniyazov Xolboy Yuldashevich - Gurlan tumani Jaloyir mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Raximov Sherzod Muratovich - Gurlan tumani "Xusain G‘anisher” fermer xo‘jaligi rahbari, Urazmetov Alisher Sa’dullaevich -
Gurlan tumani 26-son maktabgacha ta’lim muassasasi ishchisi.

96-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Eshmuratov Babanazar Ataxanovich - Gurlan tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Atajonova Gulnora Manglievna - Gurlan tuman Olg‘a qishloq "Toza yorgan” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya kotibi: Ibragimova Ra’no Baxtiyarovna - Gurlan tumani Olg‘a qishloq"Toza yorgan” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Raximova Surayyo Jumabaevna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi etakchisi, Kadirov Xalilla Jumabaevich -
Gurlan tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari, Xudayberganova Aziza Solievna - Gurlan tumani Zarbdor qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Panaev Qurol Masalievich - Gurlan tumani Zarbdor qishloq vrachlik punkti shifokori, Karimov Xushnud Ilxomovich - Gurlan tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matirzaev Xamro Artikovich - Gurlan tuman Olg‘a qishloq "Toza yorgan” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

97-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumamuratova Guljanoy Rimboevna - Gurlan tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumatov Kurbanboy Kushimovich - Gurlan tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Sobirova Jamila Raximboevna - Gurlan tumani Eshimjiron
qishloq "Eshimjiron” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.
Komissiya a’zolari: O‘razmetov Qadamboy Karimbaevich - Gurlan tumani Eshimjiron qishloq "Eshimjiron” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Atajanov Shamurot Xoniyazovich - Gurlan tumani Eshimjiron qishlog‘i mahalla posboni, Abdullaev G‘ayrat Rajapovich - Gurlan tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Bekchonova Roxatoy Gulimmetovna - Gurlan tumani Eshimjiron qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Bozorbaev O‘razboy - Gurlan tuman Gaz filiali bo‘lim boshlig‘i, Jumanova Soxiba O‘mirbaevna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi etakchisi.

98-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xudayberganov Rashid Sotiboldievich - Gurlan Qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji katta ustasi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: O‘razmetov Dilshod Yangibaevich - Gurlan Qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Ramatova Sharofat Xamzaevna - Gurlan Qishloq xo‘jaligi kasb-
hunar kolleji kotibasi.

Komissiya a’zolari: Qurbanbaev Bunyod Anvarovich - Gurlan Qishloq xo‘jaligi
kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Xodjaeva Gulyor Baxramovna -Gurlan tumani 27-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Saparniyazova Salomat Matyakubovna - Gurlan
tumani Amudaryo qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Kuralova Dilorom Soatboevna -
Gurlan tumani Amudaryo qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Allaberganova Muzaffar
Eshimmatovich - Gurlan tumani "Alibek Azizbek” fermer xo‘jaligi rahbari, Saidov
Sharof Madraximovich - Gurlan tumani Eshimjiron qishloq "Yormish” mahalla fuqarolar
yig‘ini kotibi.

99-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Uskinov Gulmirza O‘razmetovich - Gurlan tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

29


Komissiya raisi o‘rinbosari: Qurbonboev Abduraxmon - Gurlan tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Tajiboeva Gulbaxor Saburovna - Gurlan tumani Eshimjiron qishloq "Moyli” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Adamov Tursunboy Raximovich - Gurlan tumani Eshimjiron
qishloq "Moyli” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Xaytimova Zulfiya - Gurlan tumani
Eshimjiron qishloq "Moyli” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Xudayberganova Rayxon
Baxtiyarovna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakti 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
etakchisi, Turaeva Sayyora Ibragimovna - Gurlan tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi o‘qituvchisi, Raximova Sayyora Rajapovna - mahalla faoli, Muxiddinova Xolida

- Gurlan tumani Eshimjiron qishloq "Qatariq” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

100-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qurbonboev Olim Aminovich - Gurlan tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Salaev Uskinboy Yusupboevich - Gurlan tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Raxmatullaeva Tursunoy - Vazir qishlog‘i "Esabiy” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari:Raximova Gavxar Yuldoshevna - Vazir qishloq "Esabiy”
mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Bekchonov Xudaybergan Ro‘zimovich - Gurlan tumani
Vazir qishloq fuqarolar yig‘ini mutaxassisi, Bekchanov Amanboy Xaytbaevich - Gurlan
tumani "Nurbek Omonboy” fermer xo‘jaligi boshlig‘i, Salaev Niyazmat Yusupboevich -
Vazir qishloq "Esabiy” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Eshchanov O‘rozboy - ko‘cha
boshi, Raximboev Olimboy Shomuratovich - Gurlan tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi direktori.

101-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Turaev Gulmirza O‘skinbaevich - Gurlan tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raximov Jumaboy Shomuratovich - Gurlan tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari

Komissiya kotibi: Jumamuratov Xaytboy Urazmetovich - Gurlan tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Qazakov Jumaboy - Gurlan tumani "Umida” fermer xo‘jaligi boshlig‘i, Xolmetova Gulshan Quranbaevna - Gurlan tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Asqarova Gulora - Gurlan tumani Nurafshon mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Alimova Sanobar Nurillaevna - Gurlan tumani Vazir Qishloq vrachlik punkti mudirasi, Allayarov Ozod Shomuratovich - Gurlan tumani "Nurafshon” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Madaminova Malika Xudayarovna - Gurlan tumani 21-
son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi.

102-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Tajimuratov Islom Raximbaevich - Gurlan tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yangibaev Madamin - Gurlan tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Xudoyberganova Zevar Ibragimovna - Gurlan tuman "Kamalak” maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi.

Komissiya a’zolari: Matsafaev Ilxom Gulimmatovich - Gurlan tumani "Do‘stlik
bog‘i” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Matvapaev Hakimbek Xamzaevich -
Gurlan tumani Vazir maishiy xizmat kasb-hunar kolleji hisobchisi, Shukurlaev Ismoil

- mahalla faoli, Dusanova Muyassar Yusupovna - Gurlan tumani "Mevazor” mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Bozorboev Matnazar Rajapovich - mahalla faoli,
Sultanov Sanjar Erimatovich - Gurlan tumani Vazir maishiy xizmat kasb-hunar kolleji
direktori.

30


103-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bobojonov Ikrom Matnazarovich - Gurlan tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xaytbaev Uskin Turaevich - Gurlan tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘ribosari.

Komissiya kotibi: Urazmetova Sayyora Allaberganovna - Gurlan tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Raximova Dilbar Niyozmetovna - Gurlan tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Berdibaev Xayrulla Qurbanbaevich - Gurlan tumani "Qangli” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Xidirbaev Xaytimmat Matkarimovich - mahalla faoli, Salaeva Darmon Jabbarberganovna - Gurlan tuman O‘zbekiston qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Sultonov Muxtor - Gurlan tumani "Qangli” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Xojiboev Ilxom Karimboevich - Gurlan tumani "Zilol buloq” fermer xo‘jaligi ishchisi.

104-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xaniyazov Saparboy - Gurlan tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yuldashev Nurilla Shukurlaevich - Gurlan tumani Oqqum mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Masharifov Shuxrat Sadillaevich - Gurlan tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Rajapov Alimboy - Gurlan tumani 40-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Bozorboev Zakirboy Kazakovich - Gurlan tumani "Olchin”
mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Raximov Omonboy - xususiy tadbirkor, Utamov Shuxrat

Xujamuratovich - Gurlan tumani "Olchin” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi,

Matmuratova Sanobar Matmuratovna - Gurlan tumani "Olchin” mahalla fuqarolar

yig‘ini maslahatchisi, Sapaev O‘razboy Quranbaevich - Gurlan tumani "Oqqum” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

105- uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Inayatov Shamsiddin Sadikjanovich - Gurlan tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Avazmatov Aybek Bazarbaevich - Gurlan tumani Vazir qishlog‘i "Bo‘zqal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya kotibi: Shomuratov Xurshid Arabbaevich - Gurlan tumani "Istiqlol Samar” fermer xo‘jaligi hisobchisi.

Komissiya a’zolari:Babajanov Anvar Shomuratovich - Gurlan tumani 10-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xalmuratov Pulatboy Matchanovich - Gurlan
tumani "Dehqon” fermer xo‘jaligi rahbari, Madatova Dildora Bobonazarovna - Gurlan
tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Qo‘shmetov Sharif Sobirovich -
Gurlan tumani "Boldoqli” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Sobirov Tilavboy
Erimmatovich - Gurlan tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari,
Saparbaev Muzaffar Qurolovich - Gurlan tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi.

106-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Adambaev Umidjon Saparbaevich - Gurlan tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Akbaev Javlon Rustamovich - Gurlan tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Matniyazova Xosiyat Karimbaevna - Gurlan tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Sobirov Erkaboy Eshimmatovich - Gurlan tumani
"Dehqonobod” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Qurbanbaev Maxmud Baltabaevich -
Gurlan tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matchanov Yangiboy

31


Kuranbaevich - Gurlan tumani Bo‘zqal’a qishloq vrachlik punkti vrachi, Sobirov Xalilla Eshimmatovich - mahalla faoli, Matqurbanov Omanboy Azimovich - Gurlan tumani "Zafar-
Akbar” fermer xo‘jaligi rahbari, Dusmetova Zulfiya Radjapovna - Gurlan tumani "Dehqonobod” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

107-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xaytimmetov Ulugbek Uskinbaevich - Gurlan tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Saparbaev Samandar Zaripovich - Gurlan tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Shamuratov Oybek Sherimmatovich - Gurlan tumani Xizir eli qishlog‘i "Ziyokor” mahalla fuqarolar yig‘ini kotii.

Komissiya a’zolari: Kuryazov Yuldashbay Xaytimovich - Gurlan tumani Xizir eli
qishlog‘i "Ziyokor” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Xaytimmetova Dilorom Kozokovna -
Gurlan tumani Xizir eli qishlog‘i Ziyokor mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi,
Bekmanova Navbaxor Ozodboevna - Gurlan tumani Xizir eli qishloq vrachlik punkti
hamshirasi, Xudayberganov Kudrat Maxsadbaevich - Gurlan tumani Xizir eli qishlog‘i
"Ziyokor” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Abdullaeva Saida Egamberganovna - Gurlan
tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Kushimmetov Yusupbay
Tillaevich - Gurlan tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

108-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yusupov Shuxrat Botirovich - Gurlan qurilish va transport kasb-
hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sobirov Karimboy Solievich - Gurlan tumani Xizir eli qishlog‘i "Navbir-yop” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Atajanov Anvar Urazbaevich - Gurlan tumani Xizir eli qishlog‘i "Navbir-yop” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Saparbaeva Ziyoda Zarifovna - Gurlan tumani Xizir eli qishlog‘i "Navbir-yop” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Avazov Mansur Raximbaevich - Gurlan tumani Xizir eli qishlog‘i "Navbir-yop” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ruzimov Umid Urazbaevich - Gurlan tumani Xizir eli qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi, Avazbaev Islom Samandarovich - Gurlan qurilish va transport kasb-hunar kolleji huquqshunosi, Ramanov Alisher Raximbaevich - Gurlan qurilish va transport kasb-hunar kolleji bo‘lim boshlig‘i, Sabirov Siraj Saparbaevich - Gurlan tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

109-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Babaniyazoa Baxramboy Yadgarovich - Gurlan tumani Xizir eli qishlog‘i "Dehqon” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Xamid Ilxomovich - Gurlan tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Urazmetov Murodjon Nazarovich - Gurlan tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Kurbanov Tajimmat Allayarovich - Gurlan tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi psixologi, Berdimutov Xamza Yaxshimuratovich - Gurlan tumani Xizir eli qishlog‘i "Dehqon” mahallasi posbonii, Raximboev Shomrat Urazmatovich - Gurlan tumani Xizir eli qishlog‘i "Dehqon” mahallasi kotibi, Abdiraxmanov Zaripbay - pensioner, Matchanova Tulg‘anoy - Gurlan tumani Xizir eli qishlog‘i "Dehqon” mahallasi maslahatchisi, Axmedov Akmal Zarifboevich - Gurlan qurilish va transport kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

110-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yuldashev Baxram - Gurlan iqtisodiyot kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sobirov Shavkat - Gurlan tumani Do‘simbiy qishlog‘i "Do‘simbiy” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

32


Komissiya kotibi: Matmuratov Ilxam Sadullaevich - Gurlan tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Arnamuratov Ergashbek Xaitimetovich - Urganch davlat universiteti ingliz tili fani o‘qituvchisi, Dauletova Karima - Gurlan tumani "Do‘simbiy” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Najimova Tulg‘anoy Zaribboevna -
Gurlan iqtisodiyot kolleji o‘qituvchisi, Axmedova Rayxon Azadbaevna - Gurlan iqtisodiyot kolleji o‘qituvchisi, Yadgarov Ikrom Muratovich - Gurlan tumani "Do‘simbiy” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Yangibaev Gulmirza Urazboevich - Gurlan tumani Do‘simbiy qishlog‘i mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

111-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdullaev Tojiboy Bozorboevich - Gurlan tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yarmonov Xolilla - Gurlan tumani Do‘simbiy qishloq "Taxtako‘pir” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Sobirov Yuldosh Shamuratovich - Gurlan tumani Do‘simbiy qishloq "Taxtako‘pir” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Xasanov Fayzulla Komolovich - Gurlan iqtisodiyot kolleji
ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari, Eshchanova Erkinoy Uskinovna -
Gurlan tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Sobirova
Barno Jumaniyazovna - Do‘simbiy qishloq "Taxtako‘pir” mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Sultanova Nodira Soatboevna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati
etakchisi, Atashev Izzat Azadbaevich - Gurlan iqtisodiyot kolleji o‘qituvchisi, Rajapova
Zulxumor Yuldashevna - Gurlan tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

112-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Erimbetov Baxtiyor - Gurlan tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: O‘razov Tozaboy - Gurlan tumani Do‘simbiy qishloq "Marbugat” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Xudayberganov Olimboy - Gurlan tumani Do‘simbiy qishloq "Marbugat” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Kurbanova Dildor Xudaynazarovna - Gurlan tumani
Do‘simbiy qishloq "Marbugat” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Xudayberganov
Xaytboy - Gurlan tumani Do‘simbiy qishloq "Marbugat” mahalla fuqarolar yig‘ini
posboni, O‘rozov Shermat Xolmonovich - Gurlan iqtisodiyot kolleji o‘qituvchisi,
Yuldashev Shavkatjon - Gurlan iqtisodiyot kolleji o‘qituvchisi, Yuldashev Murat
Raximbaevich - Gurlan tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Kalandarova Salomat - Gurlan tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

113-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Rajapov Qudrat Tajibaevich - Gurlan tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yusupov Kodirbergan Xolmuratovich - Gurlan tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ishchisi.

Komissiya kotibi: Karimova Guzal Raximbaevna - Gurlan tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi,

Komissiya a’zolari: Jabbarov Ozod Sabirovich - Gurlan tumani 29-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlari mudiri, Jumaniyazov Xurmatbek Gulmirzaevich -
Gurlan tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Babaniyazov Gulimmat -
Gurlan tumani Birlashgan qishloq "Nukus” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi,
Urazmetova Akbika - mahalla faoli, Kuralov Komiljon Zaripovich - Gurlan tumani
29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xolmuratov Masharip - mahalla faoli.

114-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yaxshimurotova Dilfuza Ro‘zimboevna - Gurlan tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

33


Komissiya raisi o‘rinbosari: Matsapaev Maxmud Bobonazarovich - Gurlan tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Xolmetov Masharif - Gurlan tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Eshmetov Kamol Bozorboevich - "O‘zbekiston pochtasi” OAJ
Shang‘i aloqa bo‘limi boshlig‘i, Vaisova Omonjon Yuldashovna - Gurlan tumani "Nurli
yo‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Davletova Rayxon Sa’dullaevna - Gurlan
tumani Shang‘i qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Abdullaeva Rimajon Qosimovna -
Gurlan tumani "Paxtakor” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Salaev Komiljon
Ismailovich - mahalla faoli, Eshmuratova Muborak - Gurlan tumani 30- son maktab
o‘qituvchisi.

115-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xudoyberganov Ikrom Qo‘ziboevich - Gurlan tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Turaev Xudayar Madaminovich - Gurlan tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Raximbaeva Manzura Yuldashevna - Gurlan tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Babajanov Yangiboy - Gurlan tumani Birlashgan qishloq mahalla posboni, Abdullaeva Nilufar O‘rinbaevna - Gurlan tumani Birlashgan qishloq mahalla maslahatchisi, Yuldashev Quziboy - mahalla faoli, Xolmuratova Anorgul -
Gurlan tumani 34-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi, Xalillaev Jaxongir Ilxom o‘g‘li - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi etakchisi, Dusanov Norimmat - mahalla faoli.

116-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Avazov Fayzulla Urazbaevich - Gurlan tumani 33-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Avezov Ilbay - Gurlan tumani Gurlan tadbirkorlik kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Mamirova Surayyo Shuxratovna - Gurlan tumani Gurlan tadbirkorlik kasb-hunar kolleji kutubxonachisi.

Komissiya a’zolari: Matmuratova Shoxida Amanbaevna -Gurlan tumani Gurlan tadbirkorlik kasb-hunar kolleji kutubxonachisi, O‘temuratov Baxtiyor raximbaevich -
Gurlan tumani Gurlan tadbirkorlik kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari, Iskandarov Omonboy Davletovich - Gurlan tumani "Do‘stlik” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Vaisov Qudrat Ataxanovich - Gurlan tumani Guliston qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Rajapov Erimbet Nazarovich - Gurlan tumani "Navro‘z” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Davletov Ataxan Madaminovich - Gurlan tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

117-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Nurmanov Baxadir Madiyarovich - Gurlan tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Urazaliev Qadamboy Amangeldievich - Gurlan tumani Guliston qishloq "Shang‘i” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Allaberganova Sayyora - Gurlan tumani Guliston qishloq "Shang‘i” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Dusalieva Roza Kodirboevna - Gurlan tumani 35-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Matmuratova Muxabbat Adilovna - Gurlan
tumani Guliston qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Narimanov Aybek - Gurlan tumani
"Toshqal’a” fermer xo‘jaligi ish boshqaruvchisi, Xojaniyazova Aygul Tangatarovna -
Gurlan tumani 35-son maktabning frantsuz tili o‘qituvchisi, Raximbaeva Mukaddas
Kuralboevna - Gurlan tumani Guliston qishloq "Shang‘i” mahalla fuqarolar yig‘ini

34


maslahatchisi, Eshimmetov Alisher Kuralovich - Gurlan tumani Guliston qishloq "Shang‘i” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

118-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Axmedova Sunajon Axmedovna -Gurlan tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Nurmetov Sansizboy - Gurlan tumani "O‘yilma” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Abdullaev Raman Abdullaevich - Gurlan tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Karimova Yulduz Omonboy qizi - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy
harakati 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi etakchisi, Duvshatov Ulug‘bek Kurbanbaevich

- Gurlan tumani "O‘yilma” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Nurmetov Amin -
Gurlan tumani "Iqtisodchi” fermer xo‘jaligi a’zosi, Atabaeva Sanavar Yuldashevna -
Gurlan tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yusupov Botir
Frunzaevich - Gurlan tumani "Sholikor” qishloq mahalla posboni, Sobirova Nazira
Xaytbaevna - Gurlan tumani "O‘yilma” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

119-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bekimmetova Nigora Jumabaevna - Gurlan tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jabbarov Maksud Sadullaevich - Gurlan tumani Sholikor qishlogi "Besh-uy” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Urazmetova Xoljonoy - Gurlan tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Yusupov Shuxrat Rimbaevich - Gurlan tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Shamuratov Sa’dulla Shermetovich - Gurlan tumani "Shomuratovlar” fermer xo‘jaligi boshlig‘i, Matkarimov Kurambay - mahalla faoli, Rajapova Gavxar - Gurlan tumani Sholikor qishlogi "Besh-uy” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Siytmatov Farxod Xaytboevich - Gurlan tumani Sholikor qishlog‘i "Besh uy” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Kamalov Odilbek Tulibaevich - Gurlan tumani Sholikor qishlogi "Besh-uy” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

120-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bekmuratova Nazira Axmedovna - Gurlan tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Saparbaev Aybek Nazarbaevich - Gurlan tumani Sholikor qishlogi Chinobod mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Gurlanboev Bekzod Tuliboevich - Gurlan tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Pirjanov Oybek Yuldashovich - Gurlan tumani Sholikor
qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi, Bekmuradov Kuttixuja Axmedovich - Gurlan tumani
Sholikor qishloq mahalla posboni, Jumaniyazov Jasur Ismoilovich - Gurlan tumani
Sholikor qishlogi "Chinobod” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Begjigitova Zulfiya
Quralboevna - Chinobod qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Matkurbanova Gulsara
Komilovna - Gurlan tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Sidabullaev Islom Umirbaevich - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati 37-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi etakchisi.

QO‘ShKO‘PIR TUMANI BO‘YIChA:

121-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Otaboev Solay - Qo‘shko‘pir tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sattarov Atabek Axmedovich - Qo‘shko‘pir tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

35


Komissiya kotibasi: Boltaeva Dilorom Rajabovna - Qo‘shko‘pir tumani O‘rtayop qishlog‘i 1-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari:Abdullaeva Sharofat Jumaniyozovna - Qo‘shko‘pir tumani
23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Bekchanova Gulnora Masharipovna -
Qo‘shko‘pir tumani O‘rtayop qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi, Bekchonova Tozagul
Masharipovna - Qo‘shko‘pir tumani 19-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri,
Masharipov Xamid Jumaniyozovich - Qo‘shko‘pir tumani telekommunikatsiya bog‘lamasi
"O‘rtayop” aloqa bo‘limi boshlig‘i, Xujaniyozov Tangribergan Ismoilovich - Qo‘shko‘pir
tumani xo‘jalik hisobidagi er tuzish va ko‘chmas mulk kadastri xizmati bo‘limida er
nazoratchisi, Pirnafasova Durdibibi Matmurotovna - O‘rtayop qishlog‘i O‘rtayop qishloq
vrachlik punkti mudiri.

122-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Rajabov Xayitboy - Qo‘shko‘pir tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kuryozov Rajabboy Eshchanovich - Qo‘shko‘pir tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi:Sobirov Baxtiyor Matyokubovich - Qo‘shko‘pir tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Bekmetov Omongaldi Kenjaevich - Qo‘shko‘pir tumani
"Iftixor” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Otaniyozova Maxliyo Sopordurdievna -
Qo‘shko‘pir tumani "Iftixor” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Kutlimurotov
Davronbek Masharipovich - Qo‘shko‘pir tumani "Okdarband” qishloq vrachlik punkti
shifokori, Ortiqova Manzura Qurbonboevna - Qo‘shko‘pir tumani "Iftixor” mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Nurmetov Olim Avazmatovich - mahalla faoli,
Ismoilov Jumanazar Ruzmetovich - Qo‘shko‘pir tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi o‘qituvchisi.

123-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Boboyozov Ulug‘bek Do‘schonovich - Qo‘shko‘pir tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kutlimurodov Arislon Masharipovich - Qo‘shko‘pir tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Ibodullaeva Zebo Otaboevna - Qo‘shko‘pir tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi.

Komissiya a’zolari: Ibragimov Ro‘zmat Omonovich - Qo‘shko‘pir tumani Uyg‘ur mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Isoeva Nigora Xajievna - Qo‘shko‘pir tumani Uyg‘ur mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Ruzmetova Sayyora Otaxonovna - Qo‘shko‘pir tumani Zarbdor mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Ashirova Xosiyat Kadamovna - Qo‘shko‘pir tumani 19-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Sapaev Bekzod Farxodovich -
Xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Kurbonboeva Nasiba Kuzievna - Qo‘shko‘pir tumani "Uygur” qishloq vrachlik punkti hamshirasi.

124-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kenjaev Ozod Madraximovich - Qo‘shko‘pir tumani 47-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Karimov Odilbek Ozodovich - Qo‘shko‘pir tumani Xosiyon qishlog‘i "Xosiyon" mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Xujaniyozova Baxtigul Ismoilovna - Qo‘shko‘pir tumani Xosiyonqishloq "Xosiyon" mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya a’zolari: Botirov Shavkat Jonibekovich - Qo‘shko‘pir tumani 47-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Allaberganov Murod Otaboevich - Qo‘shko‘pir
tumani 47-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Kodirov Ruzmat Goyibnazarovich

- Qo‘shko‘pir tumani "Polvon yop” suvdan foydalanuvchilar uyushmasida gidrotexnik,
Kutlimurotova Feruza Yuldoshevna - Qo‘shko‘pir tumani "G‘ozovot ta’minot savdo”
korxonasi sotuvchisi, Otaboev Yusupboy Kuronboevich - Qo‘shko‘pir tumani Xosiyon

36


qishlog‘i Xosiyon mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Pirnafasova Ruza Ibragimovna -
Qo‘shko‘pir tumani 24-son maktabgacha ta’lim muassasa mudirasi.

125-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sapaev Matyokub Matchonovich - Qo‘shko‘pir tumani 39-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Mayliev Quronboy Raximboevich - Qo‘shko‘pir tumani 39-son maktabning ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi:Saparbaeva Sharofat Raximboevna - Qo‘shko‘pir tumani Xosiyon qishlog‘i "Tagalak” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Raximov Izzat Baxtiyorovich - Qo‘shko‘pir tumani 39-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Masharipov Jumyoz Sadullaevich -
xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Davletov Xayitboy Ro‘zmetovich - Qo‘shko‘pir tumani
Xosiyon qishlog‘i "Tagalak” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Sobirova Sharofat
Boltaevna - Qo‘shko‘pir tumani Xosiyon qishlog‘i "Tagalak” mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Matyokubova Oygul Sadullaevna - Qo‘shko‘pir tuman "Obod” qishloq vrachlik
punkti mudiri, Samandarova Soxiba Omonboevna - xususiy tadbirkor (mahalla faoli).

126-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximov Abdisherib Otaboevich - Qo‘shko‘pir tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yavbasorova Muxabbat Ibodullaevna - Qo‘shko‘pir tuman Xayrobod qishloq "Xayrobod" mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.
Komissiya kotibi: Matyoqubova Sharofat - Qo‘shko‘pir tumani Xayrobod qishloq fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya a’zolari: Xamraev Ruzimboy Matyokubovich - Qo‘shko‘pir tumani Xayrobod qishloq "Xayrobod” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Bakiev Egambergan Ro‘zmatovich - Qo‘shko‘pir tumani Xayrobod qishloq "Xayrobod” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Raximov Otabek Kodirovich - Qo‘shko‘pir tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Rajapov Alisher Sobirovich - Qo‘shko‘pir tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchi, Sobirov Xamdam Kobulovich - Qo‘shko‘pir tumani "Kabul xoji” fermer xo‘jaligi rahbari, Yaqubova Zamira Qurbonboevna - Qo‘shko‘pir tumani 26-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi.

127-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximov Valijon Kadamovich - Qo‘shko‘pir tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raximov Goyibnazar Otaboevich - Qo‘shko‘pir tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Bekchonova Dilbar Matsopoevna - Qo‘shko‘pir tumani Xayrobod qishlog‘i Kunazey mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari:Otaniyozov Nizomaddin Ibragimovch - Qo‘shko‘pir tumani
"Ko‘nazey” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Otaeva Roxat Matsopaevna - Qo‘shko‘pir
tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Abdirimov Ruzimboy
Matyokubovich - Qo‘shko‘pir tumani "Kunazeyli Goibnazar” fermer xo‘jaligi a’zosi,
Matniyozov Ravshon Abdusharipovich - Qo‘shko‘pir tumani xo‘jalik hisobidagi er tuzish va
ko‘chmas mulk kadastri xizmati bo‘limida er nazoratchisi, Matyokubov Yuldosh
Jumanyozovich - Qo‘shko‘pir tumani Xayrobod qishlog‘i Kunazey mahalla fuqarolar yig‘ini
posboni, Avezov Odilbek Xasanovich - Qo‘shko‘pir tumani "Qo‘shko‘pir savdo” sho‘’ba
korxonasida sotuvchi.

128-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matsapaev Muzaffar Urozboevich - Qo‘shko‘pir tumani 48-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Masharipov Shodlik Abdusharipovich - Qo‘shko‘pir tumani Xonobod mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

37


Komissiya kotibi: Jumaniyozov Quvondiq Otaboevich - Qo‘shko‘pir tumani 48-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Masharipov Xamid Olimboevich - Qo‘shko‘pir tumani 17-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Masharipov Abror Rejabboevich - Qo‘shko‘pir
tumani 48-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Otaev Mansur Sharofaddinovich

- Qo‘shko‘pir tumani "Ota Vais Yusuf” fermer xo‘jaligi rahbari, Bog‘bekova Shoira Salaevna - Qo‘shko‘pir tumani "Xonobod” qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Masharipov Abdusharif - mahalla faoli, Matnazarov Sardor Nuraddinovich - Qo‘shko‘pir tumani48-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

129-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Masharipov Rajabboy Jumaniyozovich - Qo‘shko‘pir tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kurbonboev Ulugbek Axmedovich - Qo‘shko‘pir tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Otajonova Sayyora Egamovna - Qo‘shko‘pir tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Bobojonov Kamoladdin Otabekovich - Xonobod qishlog‘i "Durdona” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Karimova Dilorom Erkinovna - Xonobod qishlog‘i "Durdona” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Qutimova Xosiyat Jumaxonovna - Qo‘shko‘pir tumani 28-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Otaev Sharofaddin Yusupovich - Qo‘shko‘pir tumani "Ota vais Yusuf” fermer xo‘jaligi ish boshqaruvchisi, Masharipov Ollaquli Bobojonovich - Xonobod qishlog‘i "Durdona” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Xusainova Zulayxo Yusupovna - Qo‘shko‘pir tumani Xonobod qishloq vrachlik punkti hamshirasi.

130-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Nurullaev Otaboy Nazirovich - Qo‘shko‘pir tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Masharipov Ergash Sa’dullaevich - Qo‘shko‘pir tumani 2-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Artikova Oybibi Sadullaeva - Qo‘shko‘pir tumani 2-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi

Komissiya a’zolari: Abdirimova Salomat Ollazarovna - Qo‘shko‘pir tumani 18-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ibragimov Shodlik Durdievich - Qo‘shko‘pir
tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ruzmetov Xushnud
Allaberganovich - Qo‘shko‘pir tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Polvonov Otabek Otanazarovich - xususiy tadbirkor, Saidova Gulbaxor Abdullaevna -
Qo‘shko‘pir tumani Xonobod qishlog‘i 2-son mahalla faoli, Ibragimov Arislon
Raximovich - Xonobod qishlog‘i 2-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

131-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sultonov Baxtiyor Kuronboevich - Qo‘shko‘pir tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Abdurimov Ravshanbek Jumyazovich - Qo‘shko‘pir tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Jumaniyozova Darmonjon Ruzmetovna - Qo‘shko‘pir tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Saidova Muborak Rajabovna - Qo‘shko‘pir tumani Xonobod
qishlog‘i Kuktom mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Saidov Ozod Narimovich -
Qo‘shko‘pir tumani Xonobod qishlog‘i "Kuktom” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi,
Jumaniyozova Iroda Ismoilovna - Qo‘shko‘pir tumani Iqtisodiyot va maishiy xizmat kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi, Artiqova Zulfiya Bardievna - Qo‘shko‘pir tumani Ko‘ktom
qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Xaitov Ulug‘bek Saparbaevich - Qo‘shko‘pir tumani
Xonobod qishlog‘i "Kuktom” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ruzmetova Tuxtaposhsha

38


Boltaevna - Qo‘shko‘pir tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy ma’rifiy ishlar buyicha direktor o‘rinbosari.

132-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Polvonov Rajabboy Yuldashevich - Qo‘shko‘pir tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ollayorov Matchan Abdullaevich - Qo‘shko‘pir tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Abdullaev Abdulla Ataboevich - Qo‘shko‘pir tumani Xadra qishlog‘i "O‘rta-qishloq” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

Komissiya a’zolari: Kenjaeva Marxabo Boynazarovna - Qo‘shko‘pir tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matkarimov Ruzmat Rajabovich - Qo‘shko‘pir tumani tibbiyot birlashmasi tish davolovchi shifokor, Bekchanov Kudrat Komilovich -
DAT "Xalk banki” Qo‘shko‘pir tuman filiali g‘aznachisi, Xudayberganova Nasiba Axmedovna - Qo‘shko‘pir tumani Xadra qishlog‘i "O‘rta-qishloq” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchi, Abdullaeva Gulnora Ataboevna - Qo‘shko‘pir tumani Xadra qishlog‘i "O‘rta-
qishloq” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Abdullaev Xayrullo Sa’dullaevich -
Qo‘shko‘pir tumani "Madad” fermer xo‘jaligi hisobchisi.

133-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Saidov Shodlik Polvonnazarovich - Qo‘shko‘pir tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yusupov Yusufboy Usmonovich - Qo‘shko‘pir tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Samandarova Dilbar Ismoilovna - Qo‘shko‘pir tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Boltaev Shuxrat Rajabovich - Xadra qishlog‘i Nezaxos mahallafuqarolar yig‘ini raisi, Xudayberganova Shukurjon Ismailovna - Qo‘shko‘pir tumani Xadra qishlog‘i "Nezaxos” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Matyokubov Raxim Boynazarovich - Mahalla faoli, Ollaberganova Ugiljon Abdullaevna - Qo‘shko‘pir tumani "Nezaxos” qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Rajabov Maxmud Shuxrat o‘g‘li - Xadra qishlog‘i "Nezaxas" mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Yaqubova Barno Ollaberganovna -
Qo‘shko‘pir tumani 33-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi.

134-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Otaev Ozodboy Ibragimovich - Qo‘shko‘pir tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Saidmaxmudova Anbarjon Salaevna - mahalla faoli.
Komissiya kotibi: Saidov Xudaynazar Bobojonovich - Qo‘shko‘pir tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Narboev Otanazar Kurbanovich - Qo‘shko‘pir tumani "Xadra"
qishlog‘i "Polvon" mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Xaitova Kunduz Masharipovna -
Qo‘shko‘pir tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisisi, Davletova Guzal
Matyoqubovna - Qo‘shko‘pir tumani "Xadra” qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Matchonova

Zamira Matyokubovna - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Abdullaev Abdusharib

Jumanazarovich - Qo‘shko‘pir tumani "Polvon” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni,

Qodirov Mansurbek Sultonboevich - Qo‘shko‘pir tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

135-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qodirov Olim Otanazarovich - Qo‘shko‘pir tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Nazarova Marxabo Bozorboevna - Qo‘shko‘pir tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Jumaniyozov Ravshon Sobirovich - Qo‘shko‘pir tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

39


Komissiya a’zolari:Matmuratov Dilshad Kamiljanovich - Qo‘shko‘pir tumani
Shixmashxad shaharcha fuqarolar yig‘ini kotibi, Xayitova Izzatjon Matyokubovna -
xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Xujaev Uktamboy Botirovich - xususiy tadbirkor,
Jumaniyozova Dilorom Kuronboevna - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Raximov
Ixtiyor Jumanazarovich - Shixmaxad shaharchasi "Shixmashxad” mahalla fuqarolar yig‘ini
raisi, Raximov Sharipboy Otajonovich - Shixmashxad shaharchasi "O‘zbekiston” mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi.

136-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matnazarov Ozod Yuldoshevich - Qo‘shko‘pir tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raximov Ulugbek Ruzmetovich - Qo‘shko‘pir tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Matchonov Baxtiyor Ro‘zmetovich - Qo‘shko‘pir tumani Zarbdor mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Matsapaeva Miyassar Ochilovna - Qo‘shko‘pir tumani 39-son
maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Toirova Gavxar Nazarovna - Qo‘shko‘pir tumani
Zarbdor mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Kurbonov Sotimboy Kalandarovich -
Qo‘shko‘pir tumani Zarbdor mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Yakubova Roxatoy
Maxmudovna - Qo‘shko‘pir tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Matchonov Ollayor Ro‘zmetovich - Qo‘shko‘pir tumani Zarbdor qishloq vrachlik punkti
mudiri, Sherova Umida Quryozovna - Qo‘shko‘pir tumani Zarbdor qishloq vrachlik punkti
hamshirasi.

137-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xudayberganova Sayyora Bekbaevna - Qo‘shko‘pir tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Axmedova Zulfiya Otajanovna - Qo‘shko‘pir tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Boyjanova Zaynab Umidovna - xususiy tadbirkor.

Komissiya a’zolari: Eshyozova Dilfuza Bekdurdievna - Qo‘shko‘pir tumani Pochta aloqa tarmog‘i operatori, Jabbarova Moxidil Ismailovna - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Rasulova Nigora Egamberganovna - Qo‘shko‘pir shaharchasi 1-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Tillaboeva Karima Axmedovna - Qo‘shko‘pir tumani Madaniyat mahalla fukorolar yig‘ini kotibi, Ruzmetova Nukuljon Masharipovna -
xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Ibragimova Risolat Norimon kizi - Qo‘shko‘pir tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

138-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdullaeva Shoxida Baxtiyorovna - Qo‘shko‘pir tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumaniyozova Zamira Madraximovna - Qo‘shko‘pir tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Axmedova Kurvonoy Abdullaevna - Qo‘shko‘pir tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi.

Komissiya a’zolari:Ro‘zmetova Gulnora Madraximovna - xususiy tadbirkor
(mahalla faoli), Matchonova Svetlana Sarorovna - xususiy tadbirkor (mahalla faoli),
Jumaniyozova Klara Otaxanovna - Qo‘shko‘pir shaharchasi 3-son mahalla fuqarolar yig‘ini
kotibasi, Jumaniyozov Shuxrat Kamilovich - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Boltaeva
Oyposhsha Shavkatovna - Qo‘shko‘pir shaharchasi 2-son mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Boltaeva Bakposhsha Xollievna - Qo‘shko‘pir shaharchasi 3-son mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

139-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Otamuratova Ziynat Sultanovna - Qo‘shko‘pir tumani 25-son maktabning manaviy-marifiy ishlar buyicha direktor o‘rinbosari.

40


Komissiya raisi o‘rinbosari: Bobojonov Shavkat Ozodovich - Qo‘shko‘pir shaharchasi 5-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Raximova Nasiba Otajonovna - Qo‘shko‘pir tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi.

Komissiya a’zolari: Sattarov Dilshodbek Jumanazarovich - Qo‘shko‘pir tumani
Chamanzor mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Bobojonova Zumrad Otabekovna - Qo‘shko‘pir
shaharchasi 6-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Piryazova Diloram Bekmetovna

- Qo‘shko‘pir shaharchasi 5-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Otabaev Donyor Zaripovich - Qo‘shko‘pir shaharchasi 6-son mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Sabirov Sardor Davronbekovich - xususiy tadbirkor, Tojieva Shakarjon Shomurotovna -
Qo‘shko‘pir tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ruxshunosi.

140-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Otajanova Dilorom Ozodovna - Qo‘shko‘pir tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yadgorov Odilbek Norimonovich - Qo‘shko‘pir tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi:Sultanova Shoxida Xusainovna - Qo‘shko‘pir tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Yakubova Sanamjon Salaevna - xususiy tadbirkor (mahalla
faoli), Polvonov Qodirbergan Avazmuratovich - Qo‘shko‘pir shaharchasi 4-son mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi, Yuldoshova Komila Norbek kizi - xususiy tadbirkor (mahalla
faoli), Matchanova Barna Raximberganovna - xususiy tadbirkor (mahalla faoli),
Madaminova Roxat Yuldashevna - Qo‘shko‘pir shaharchasi 4-son mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Yusupov Mansur Bakturdievich - Kushkupir shaharchasi 4-son mahalla
fuqarolar yig‘ini posboni.

141-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Allakuliev Olimboy Xudarganovich - Qo‘shko‘pir tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Abdullaev Mansur Masharipovich - Qo‘shko‘pir tumani xalq ta’limi muassasalari faoliyatini metodik ta’minlash va tashkil etish bo‘limi uslubchisi.

Komissiya kotibi: Ro‘zmetov Shuxrat Yusupovich - Qo‘shko‘pir tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Abdullaev Sherzod Yuldashevich - Qo‘shko‘pir tumani Yangilik
qishlog‘i "Yangilik” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Annamurotova Mayna - Qo‘shko‘pir
tumani 7-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi, Abdullaev Baxtiyor Davletovich -
Qo‘shko‘pir tuman markaziy shifoxonada tashkiliy-uslubiy ishlar buyicha bosh shifokor
muovini, Qutlimuratov Zarifboy Masharipovich - Qo‘shko‘pir tumani Yangilik qishlog‘i
"Yovg‘ur” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi,Allanazarova Fazilat Aminboevna -
Qo‘shko‘pir tumani Yangilik qishlog‘i "Yovg‘ir" mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi,
Rajabova Moxira Ozodovna - Qo‘shko‘pir tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi.

142-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ro‘zmetov Ulug‘bek Rajabovich - Qo‘shko‘pir tumani "Agrosanoat” kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Raximov Shomurot Pirnafasovich - Qo‘shko‘pir tumani "Agrosanoat” kasb-hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Kuryozova Zuxra Xusinovna - Qo‘shko‘pir tumani "Agrosanoat” kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Bekchanova Jumagul Aminovna - Qo‘shko‘pir tumani Mast
mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ruzmetova Fotima Xujametovna - xususiy tadbirkor
(mahalla faoli), Tillabaev Ergash Kodirovich - Qo‘shko‘pir tumani Mast mahalla
fuqarolar yig‘ini posboni, Rajabova Ma’mura Xajibaevna - Qo‘shko‘pir tumani Mast

41


mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Rajabova Lola Egamberganovna - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Qurbanova Rajabbibi Allaberganovna - Qo‘shko‘pir tumani Yangilik qishlog‘i Mast mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

143-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ibragimov G‘ayrat Muxammadovich - Qo‘shko‘pir tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sultanov Rashid Abdullaevich - Qo‘shko‘pir tumani Ayronkul mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Tangriberganova Shodiya Shodlik qizi - Xususiy tadbirkor

Komissiya a’zolari: Yakubova Nazira Masharipovna - Qo‘shko‘pir tumani Ayronkul
mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Raximov Yakubboy Komilovich - Qo‘shko‘pir
tumani Ayronkul mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Mattieva Ugiljon Boltaevna -
Qo‘shko‘pir tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Tillabaev
Zafarbek Axmedovich - Qo‘shko‘pir tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Allaniyozova Gulnora Qodirovna - Qo‘shko‘pir tumani Ayronkul mahalla fuqarolar
yig‘ini kotibasi, Allaberganova Oltin Raximovna - Qo‘shko‘pir tumani 8-son maktabgacha
ta’lim muassasasi tarbiyachisi.

144-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Nurmatov Kamoladdin Zaripovich - Qo‘shko‘pir tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otajanova Maxfuza Normatovna - Qo‘shko‘pir tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Do‘schanova Sayyora Odambaevna - Qo‘shko‘pir tumani O‘zbekyop qishlog‘i "Bo‘rloq” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya a’zolari: Xolliev Otamurot Jumabaevich - Qo‘shko‘pir tumani Bo‘rloq
qishloq vrachlik punkti mudiri, Sariev Kuronboy Sobirovich - Qo‘shko‘pir tumani 36-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Boltaev Masharip Abdullaevich - Qo‘shko‘pir
tumani Amirqum mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Xujaniyozov Shomurot Kurbonboevich -
Qo‘shko‘pir tumani Bo‘rloq mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Otamurotov Kaxramon
Yuldoshevich - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Ibragimov Xamrozbek Jumazanarovich

- xususiy tadbirkor (mahalla faoli).

145-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Iskandarov Farxod Yuldashevich - Qo‘shko‘pir tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ortikov Ro‘zmat Ermetovich - Qo‘shko‘pir tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi:Tangriberganov Azizbek Xaitboevich - Qo‘shko‘pir tumani O‘zbekyop qishlog‘i Qoravul mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Matyokubova Sharofat Abdusharipovna - Qo‘shko‘pir tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Abduraxmanova Navbaxor Abdukarimovna - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Salaev Kutliboy Komilovich -
Qo‘shko‘pir tumani O‘zbekyop qishlog‘i Qoravul mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Shermetov Egambergan Pirmetovich - Qo‘shko‘pir tumani O‘zbekyop qishlog‘i "Qoravul” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Otojonova Oybibi Yusufboevna - Qo‘shko‘pir tumani O‘zbekyop qishlog‘i "Qoraul” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Masharipov Komiljon Ro‘zmetovich - xususiy tadbirkor (mahalla faoli).

146-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sapaev Ozod Matyoqubovich - Qo‘shko‘pir tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Iskandarov Umid Axmedovich - Qo‘shko‘pir tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Raximov Ravshan Abdullaevich - O‘zbekyop qishlog‘i "Voximchi” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

42


Komissiya a’zolari: Otiyazov Shonazar Masharipovich - Qo‘shko‘pir tumani 42-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Matyakubova Muyassar Axmedovna -
Qo‘shko‘pir tumani 12-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi, Sobirov Kamoladdin
Ashirboevich - O‘zbekyop qishlog‘i "Voximchi” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Raximov

Ilxom Ollaberganovich - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Raximov Shonazar

Axmedovich - O‘zbekyop qishlog‘i "Voximchi” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni,

Matyaqubova Durjonoy Yo‘ldoshevna - xususiy tadbirkor (mahalla faoli).

147-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kurbonov Baxtiyor Masharipovich - Qo‘shko‘pir tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Nurmetov Xayitboy Ismoilovich - Qo‘shko‘pir tumani Ilgaldi mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Xayitov Bakturdi Norxonovich - Qo‘shko‘pir tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari

Komissiya a’zolari: Ollaberganov Egamboy Kushnazarovich - Qo‘shko‘pir tumani
31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi etakchisi, Ismoilova Jumagul - Qo‘shko‘pir tumani
Ilgaldi mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Yuldoshev Ruslan Latipovich -
Qo‘shko‘pir tumani Ilgaldi mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Yusupova Mehribon
Qodomovna - Qo‘shko‘pir tumani G‘ozovot qishloq vrachlik punkti mudiri, Kurbanova
Kurvonoy Xayitbaevna - Qo‘shko‘pir tumani Ilgaldi mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi,
Polvonov Qurvondurdi Qo‘shchanovich - xususiy tadbirkor (mahalla faoli).

148-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Otajonov Shodiyor G‘oibnazarovich - Qo‘shko‘pir tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Durdiev Kutliboy Avazovich - Qo‘shko‘pir tumani G‘ozovot qishloq "Sherobod" mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Yaxshimuratov Maxsudbek Sobirovich- Qo‘shko‘pir tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Raximov Baxtiyor Saparboevich - Qo‘shko‘pir tumani G‘ozovot kasb-hunar koleji direktor o‘rinbosari, Sharipov Otaboy - Qo‘shko‘pir tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Yo‘ldashev Artur Baxodirovich -
xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Masharipova Roxila Madirimovna - Qo‘shko‘pir tumani G‘ozovot qishloq "Yangilik" mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Boboev Rustamboy Otaxonovich - Qo‘shko‘pir tumani G‘ozovot qishloq "O.Qurbonov" qishloq vrachlik punkti mudiri, Sobirov Kuvondik Mamatsoloevich - Qo‘shko‘pir tumani G‘ozovot qishloq "Yangilik" mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

149-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ruzmetov Otoboy Sobirovich - Qo‘shko‘pir tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Boyjanova Zulfiya Matyakubovna - Qo‘shko‘pir tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Bozorov Qaxromon Ismoilovich - Qo‘shko‘pir tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Yusupov Noriman Xushnudovich - Qo‘shko‘pir tumani "Bekobod”
mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Raxmonov Maxsudbek Jumaboevich - Qo‘shko‘pir G‘ozovot
maishiy xizmat kasb-hunar kolleji muxandis-pedagogi, Sabirov Temur Otabaevich -
xususiy tadbirkor, Ibragimov Qurbonnazir Iskandarovich - Qo‘shko‘pir G‘ozovot maishiy
xizmat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Yakubova Xolbika Yuldoshevna - xususiy
tadbirkor (mahalla faoli), Abdullaeva Kurvonoy Yuldoshovna - xususiy tadbirkor
(mahalla faoli).

150-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximov Farxod Ochilovich - Qo‘shko‘pir tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

43


Komissiya raisi o‘rinbosari:Nurjonov Uktam Qurbandurdievich - Qo‘shko‘pir tumani G‘ozovot qishlog‘i "Paxtakor” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Otakov Boltaboy Matkurbonovich - Qo‘shko‘pir tumani 34-son maktabning o‘quv ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Ruzmetov Elzod Koxromonovich - Qo‘shko‘pir tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Tog‘onov Farxod Qurbonbaevich - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Nazarova Sapargul Jumabaevna - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Qurbonova Xovojon Nazarovna - Qo‘shko‘pir tumani "G‘ozovot” qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Tag‘onova Sayyora Atabaevna - Qo‘shko‘pir tumani G‘ozovot qishlog‘i "Paxtakor” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Matyakubov Ulugbek Omonbaevich -
xususiy tadbirkor (mahalla faoli).

151-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Klichev Otanazar Masharipovich - Qo‘shko‘pir tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sultonov Egam Jumaniyozovich - Qo‘shko‘pir tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi:Otaeva Norposhsha Ibragimovna - Qo‘shko‘pir tumani Shix qishlog‘i Shixobod mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Arjiev Olimboy Sotimovich - Qo‘shko‘pir tumani 29-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matkurbonov Baxtiyor Shoxnazarovich - Qo‘shko‘pir
tumani "Shonazar brigadir” fermer xo‘jaligi rahbari, Raximov Maksudbek Matyakubovich

- Qo‘shko‘pir tumani "Qo‘shko‘pirir savdo” korxonasi sotuvchisi, Ashirov Ruzmat Otaevich -
Qo‘shko‘pir tumani "Rasulbek” fermer xo‘jaligi ish boshqaruvchisi, Sherjiev Bekdurdi Janibekovich - Qo‘shko‘pir tumani melioratsiya bo‘limi mutaxassisi, Yusupov Bekdurdi Otaevich - mahalla faoli.

152-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qurbonov Umid Egambaevich - Qo‘shko‘pir tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Rajabov Saidjon Xaitboevich - Qo‘shko‘pir tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi:Ibodullaeva Roxat Sadullaevna - Qo‘shko‘pir tumani Shix qishlog‘i 2-son mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Ashirov Omonboy Jobborovich - Qo‘shko‘pir tumani 29-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Saparov Amirbek Kadamovich -
Qo‘shko‘pir tumani moliya bo‘limi mutaxassisi, Sobirova Gavxar Kadambaevna - Qo‘shko‘pir
tumani Shix qishlog‘i 2-son mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Xusainov
Jumaniyoz Maratovich - Qo‘shko‘pir tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori
o‘rinbosari, Saparov Toshbek Qadamovich - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Boboev
Otabek Axmedovich - Qo‘shko‘pir tumani Shix qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi.

153-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ollayorov Baxram Otaevich - Qo‘shko‘pir tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ruzmetov Baxtiyor Ortikovich - Qo‘shko‘pir tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Jumaniyozova Dilbar Bobojanovna - xususiy tadbirkor.

Komissiya a’zolari: Raximov Farxod Yovbosarovich - Qo‘shko‘pir tumani 27-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ro‘zmetov Og‘ajon To‘ylievich - Qo‘shko‘pir
tumani Oshok-ka’la mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Pirov Nuraddin Azizovich -
Qo‘shko‘pir tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Axmedova
Zulfiya Xusinovna - Qo‘shko‘pir tumani Oshok-ka’la mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Kalandarov Normat Ruzmatovich - Qo‘shko‘pir tumani Oshok-ka’la mahalla
fuqarolar yig‘ini posboni, Ruzmetov Komil Rajabovich - xususiy tadbirkor (mahalla
faoli).

44


154-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Mamatov Yusuf Axmedovich - Qo‘shko‘pir tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ismoilova Farogat Dargonovna - Qo‘shko‘pir tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Yodgorova Nasiba Sobirova - Qo‘shko‘pir tumani 28-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Abbosova Sayyora Sharipovna - Qo‘shko‘pir tumani "Farog‘at” maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi, Solirov Kuziboy Botirovich - Qo‘shko‘pir tumani Ittifok mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Xaitov Raximboy Axmedovich - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Ruzakov Shonazar Burotovich - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Xudayberganova Zulfiya Jumamuratovna - Qo‘shko‘pir tuman Okdarband qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi, Ollayorov Azim Jumanazarovich - Qo‘shko‘pir tuman Okdarband qishlog‘i Ittifok mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

155-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximberganov Xajiboy -Qo‘shko‘pir tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kuryozov Shodlik Uktamovich - Qo‘shko‘pir qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji ma’naviyat-ma’rifat ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Eshchanova Xolida Allaberganovna - Qo‘shko‘pir tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi.

Komissiya a’zolari:Matyaqubova Mexribon Shonazarovna - Qo‘shko‘pir tumani
Kenagas mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Qalandarova Nilufar Karimovna -
mahalla faoli, Salaev Azizbek Baxtiyorovich - Qo‘shko‘pir tumani 11-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Kalandarov Yangiboy Raximovich - Qo‘shko‘pir tumani Kenagas
qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi, Nurullaev Azamat Amanbaevich - Qo‘shko‘pir tumani
Toshkent qishloq vrachlik punkti feldsheri, Xujayozov Umidbek Komilovich - xususiy
tadbirkor (mahalla faoli).

156-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xasanov Zafarbek Baxtiyorovich - Qo‘shko‘pir qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Jumaniyozov Ibragim Ismoilovich - Qo‘shko‘pir tumani Koromon mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Omonov Maxmud Maxsudbek o‘g‘li - Qo‘shko‘pir qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Xujaev Murodbek Allaberganovich - Qo‘shko‘pir qishloq
xo‘jalik kasb-hunar kolleji xo‘jalik ishlari mudiri, Matyaqubov Mavlon Olimboy o‘g‘li

- xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Eshchanov Odamboy Abdusharipovich - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Ibragimova Nilufar Ergashevna - xususiy tadbirkor (mahalla faoli), Madrimova Roxatoy Ro‘zmatovna - Qo‘shko‘pir tumani Qoramon mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Kurbonboeva Zebo Sapaevna - Qo‘shko‘pir tumani Qoramon mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

157-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bobojonova Fotima Inoyatovna - Qo‘shko‘pir tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Norov Rashid Norimovich - Qo‘shko‘pir tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Yakubov Usmonbek Ollaberganovich - Qo‘shko‘pir tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Matyaqubova Darmonjon Rajabbaevna - xususiy tadbirkor
(mahalla faoli), Ibodullaev Ozod Abdullaevich - Qo‘shko‘pir tumani Dovud mahalla
fuqarolar yig‘ini posboni, Bobojonova Sultonposhsha Otamuratovna - Qo‘shko‘pir tumani
Dovud mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Matniyozova Ziynatjon Jumanazarovna -

45


Qo‘shko‘pir tumani 36-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi, Bobojanova Anabibi
Saidabdullaevna - Qo‘shko‘pir tumani Kenagas qishloq vrachlik punkti mudirasi, Otaeva
Zulfiya Masharipovna - Qo‘shko‘pir tumani Dovud mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

158-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ermetova Zubayda Normatovna - Qo‘shko‘pir tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Esamuratova Sharifajon Matvapaevna - Qo‘shko‘pir tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Ruzimetova Ma’rifat Ramatovna - Qo‘shko‘pir tumani Qotog‘on qishloq "Baratlar" mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya a’zolari: Jumaniyozova Dilnoza Nazarbaevina - Qo‘shko‘pir tumani 3-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Bobojonova Raxima Sadikovna - Qo‘shko‘pir
tumani Qotog‘on qishloq Baratlar mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Matkurbanov
Otanazar Rozzokovich - Qo‘shko‘pir tumani Qotog‘on qishloq Baratlar mahalla fuqarolar
yig‘ini raisi, Masharipov Kushnazar Bekmatovich - Qo‘shko‘pir tumani Qotog‘on qishloq
fuqarolar yig‘ini kotibi, Masharipov Shodlik Bekmatovich - xususiy tadbirkor (mahalla
faoli), Rozzoqov Jaxongir Davlatovich - xususiy tadbirkor (mahalla faoli).

159-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ro‘zimov Farxod Omonbaevich - Qo‘shko‘pir tumani qurilish va transport kasb-hunar kolleji amaliyot o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Davletova Oyimjon Saparmetovna - Qo‘shko‘pir tumani "Qotog‘on" qishloq vrachlik punkti vrachi.

Komissiya kotibi: Ollaberganova Barno Bekturdievna - Qo‘shko‘pir tumani Arablar mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya a’zolari: Abdukarimov Odilbek Kuziboevich - Qo‘shko‘pir tumani 50-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ro‘zmetov Davlat Axmedovich - Qo‘shko‘pir
tumani Arablar mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Matyakubova Zulfiya Matkarimovna -
Qo‘shko‘pir tumani Qotog‘on qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Abdursulov Shoxrux
Karimberganovich - Qo‘shko‘pir tumani 50-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Saparbaev Tojiboy Raximovich - Qo‘shko‘pir tumani Arablar mahalla fuqarolar yig‘ini
posboni, Normetova Raxima Alimetovna - Qo‘shko‘pir tumani Arablar mahalla fuqarolar
yig‘ini maslahatchisi.

453-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi.

URGANCh TUMANI BO‘YIChA:

160-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qabulova Nargis Nurmametovna - Urganch tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yuldoshev Qosim G‘oybnazarovich - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Uyshin” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Karimov Qudrat Sabirovich - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Uyshin” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Shomuratova Gulzira Ismailovna - Urganch tumani 8-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘quv tarbiya ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari,
Masharipov G‘ayrat Muxammadovich - yakka tartibdagi tadbirkor, mahalla faoli, Qadirov
Erkin Xaitboevich - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Uyshin” mahalla fuqarolar
yig‘ini faoli, Ollomov Masharip Qozoqovich - yakka tadbirkor, mahalla faoli, Davletova
Roxatoy Rajapboevna - yakka tadbirkor, mahalla faoli, Rajapova Ziynat Madraximovna -
Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Uyshin” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy
ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

46


161-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Safarboev San’at Kamilovich - Urganch tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Qurbanov Eralixan Karimovich - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Arablar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Boboniyozov Samandar Allamovich - Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Arablar” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Qalandarov Zokir Erkaevich - Urganch tumani Yuqorido‘rman
qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Yangiboev Quromboy - mahalla faoli, Vaisov
Xabibulla Kutlimurodovich - yakka tartibdagi tadbirkor, Karaev Mansur - Urganch tumani
32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Rajabova Muqaddas Madraximovna -
yakka tartibdagi tadbirkor, Yuldoshev Doniyor To‘liboevich - yakka tartibdagi tadbirkor.

162-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bog‘bekov O‘tkir Jumanazarovich - Urganch tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Iskandarov Boxram Samandarovich - Urganch tumani
Yuqorido‘rman qishlog‘i "Miroblar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Boboev Abdulla Fayzullaevich - Urganch tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘quv tarbiyaviy ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya a’zolari: Bazarova Maqsuda Samandarovna - Urganch tumani Do‘rman qishloq vrachlik punkti mudirasi, Madaminova Zulayxo Salievna - Urganch tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkiloti etakchisi, Olimov Amatjon Madaminovich - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Jayxun” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Ollomov Iqrom Ro‘zimovich - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Miroblar” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Qalandarov Javlon Rajabboevich - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Merganovul” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Raximova Guliston Ismoilovna - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Merganovul” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

163-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Xudayarova Faroxat Jumaniyazovna - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Anjirchilar” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Allanazarov O‘ktam Inoyatovich - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Anjirchilar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Matyakubova Zaynab Ruzmatovna - Urganch tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Xudayberganova Dilmira Atanazarovna - Urganch tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xudayberganova Gulbaxor - yakka tadbirkor, Sultonova Tozagul Gulimovna - Urganch tumani Do‘rman qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Nurmetov Qadamboy - mahalla faoli, Otojonov Nuraddin Kuziboevich - Urganch tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari, Xudayberganov Temur Bekberganovich - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Anjirchilar” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

164-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sapaev Doniyor Samandarovich - Urganch tuman maishiy xizmat kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Qurbonov Egambergan - Urganch tuman maishiy xizmat kasb-hunar kolleji o‘quv ishlar bo‘yicha direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Jumanov O‘razboy Rajabovich - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Yuqoriovul” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari:Quryozova Xovvajon Xudayberganovna - Urganch Davlat
universiteti o‘qituvchisi, Xalmuratov Umirbek Isamuratovich - Urganch tumani
Yuqorido‘rman qishlog‘i "Yuqoriovul” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Madaminov

47


Bog‘ibek Ravshanbekovich - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkiloti etakchisi, Qutlimuratov Murod Roxmonovich - yakka tartibdagi tadbirkor, Erkaeva Xaticha Kuranbaevna - Urganch tumani Yuqorido‘rman qishlog‘i "Yuqoriovul” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Niyazmetov Shuxrat - Urganch tumani Guliston pochta bo‘limi mutaxassisi.

165-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Rajapova Dilorom Sharipboevna - Urganch tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Saidmurotov Ulug‘bek Qodirberganovich - Urganch
tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Uchko‘prik” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Abdullaeva Maqsuda Beknazarovna - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Uchko‘prik” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.
Komissiya a’zolari: Xaitboev Komil - mahalla faoli, Raxmanov Raxim - Urganch tumanida mahalla faoli, mahalla faoli, Allaberganova Bikajon Aitovna - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Uchko‘prik” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Xudarganova Guloro Iqramovna - Urganch tumanida yakka tadbirkor, Bobojonov Farxod Xojinazarovich -
Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Besh ayvon” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Tajiboeva Shaxlo - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Besh ayvon” mahalla fuqarolar yig‘ini kotib.

166-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Alimova Muborak Shakirovna - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Beshayvon” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Atajonova Gulbaxor - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Shermatlar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

Komissiya kotibi: Xudarganova Dilnoza Iqramovna - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Shermatlar” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Sadullaeva Marxabo Atabekovna - yakka tartibdagi tadbirkor, Rajabov Xudargan - mahalla faoli, Tadjiboev Axmad - Urganch tumani davlat soliq inspektsiyasi xodimi, Sapaev Marat Marimovich - Urganch tumani bolalar va o‘smirlar sport maktabi direktori, Bobojonov Alisher Palvonovich - Urganch tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sa’dullaev Boboxon - mahalla faoli.

167-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xakimov Rustam Usmanovich - Urganch shahar maishiy xizmat ko‘rsatish kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Niyazov Ibodulla - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Oq ariklar” mahalla fuqarolari yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Ro‘zmetova Gulchehra Qo‘zievna - Urganch tumani 2-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi kotibasi.

Komissiya a’zolari: Satipova Zulfiya G‘oibnazarovna - Urganch tumani 2-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Jumanazarova Zulxumor Duschanovna - Urganch
tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ruzimov Raximbergan - Urganch
tumani Chakkasholikor qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Sharipova Muqaddas
Kadamovich - Urganch tumanida yakka tadbirkor, Ismoilova Bibizaynab Saidabdullaevna -
Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Oq-ariklar” mahalla fuqarolari yig‘ini kotibi,
Ro‘zmetov Ruslan Kadamovich - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Oq ariklar”
mahalla fuqarolari yig‘ini posboni.

168-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Usmanov Kuranbay Ro‘zmetovich - Urganch tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xudoyberganov Marimboy Masharipovich - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Sholikorlar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

48


Komissiya kotibi: Ro‘zmetova Mehribon - yakka tadbirkor.

Komissiya a’zolari: Bekchanov Azamat Yusupboevich - Urganch tumani 12-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Aminova Muhabbat - Urganch tumani Chakkasholikor
qishlog‘i "Oq ariqlar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy
tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Axmedova Muborak Atamuratovna - Urganch
tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Madraximova Intizor
Yaxshimuratovna - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Sholikorlar” mahalla
fuqarolar yig‘ini kotibi, Qalandarova Zebo Quranboevna - yakka tadbirkor, Bekchanov
Kamoliddin Yusupboevich - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Chakka ko‘li”
mahallasi kotibi.

169-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Muxtarova Muborak Masharipovna - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Chakka ko‘li” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sultanov Ruslan Kadamovich - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Chakka ko‘li” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Matkarimova Sevara Jobberganovna - yakka tartibdagi tadbirkor.

Komissiya a’zolari:Sapaev Allayor Davletovich - yakka tartibdagi tadbirkor, Ro‘zimova Oybibi - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Sholikorlar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Kutlimurotova Shodmonjon - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "Chakka ko‘li” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Bo‘ranova Barno Solievna - Urganch tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Karimova Muyassar Ataboevna - Urganch tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Kurbanova Barno Bekturdievna -
Urganch tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

170-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kasimova Shoxista Qosimovna - Urganch tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Masharipov Bozorboy - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "O‘rta yop” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Egamberganov Ildorbek Erkinboy o‘g‘li - Urganch tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi.

Komissiya a’zolari: Kuryazov Rajap - Urganch tumani Chakkasholikor qishlog‘i "O‘rta
yop” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Polvonov Xudaybergan - yakka tartibdagi
tadbirkor, Sharipov G‘ayrat Jumanazar o‘g‘li - Urganch tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi o‘qituvchisi, Sitniyozova Mexribon Xudayorovna - Urganch tumani Chakkasholikor
qishlog‘i "O‘rta yop” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy
tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Kurbanova Guliston Xojinazarovna - yakka
tartibdagi tadbirkor, Yusupova Gulnoza Sultonboevna - Urganch tumani 4-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkiloti
etakchisi.

171-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyozova Maqsuda Po‘latovna - Urganch tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Karimov Axmed - Urganch tumani Qorovul qishlog‘i "Mevazor” maxalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Qalandarova Manzura Salaevna - yakka tartibdagi tadbirkor.

Komissiya a’zolari: Palvanov Mamatsalay - "O‘zbekiston pochtasi” ochiq
aktsiyadorlik jamiyati Xorazm filiali Qorovul pochta aloqa tarmog‘i boshlig‘i, Kenjaeva
Xolisxon Babajanovna - Urganch tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
kutubxonachisi, Bekchanova Gulbaxor Radjapovna - Urganch tumani tibbiyot birlashmasi
mehnat muxofazasi muhandisi, Tairova Durdipashsha Sa’dullaevna - Urganch tumani

49


Qorovul qishlog‘i "Mevazor” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy
axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Atajanov Aminboy Matyakubovich -
Urganch tumani Qorovul qishlog‘i "Mevazor” mahalla fuqarolari yig‘ini posboni,
Cobirov Yo‘ldosh Matyaqubovich - Urganch tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
direktori o‘rinbosari.

172-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Nazarova Maqsuda Ro‘zmetovna - Urganch tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy-ma’rifiy ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Bayjanov Bekbergan - Urganch tumani Qorovul qishlog‘i "Bo‘ston” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Muxtorova Miyassar - Urganch tumani Qorovul qishlog‘i "Bo‘ston” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

Komissiya a’zolari:Sharipov Komiljon - mahalla faoli, Rajapova Nigora
Xayitboevna - Urganch tumani Qorovul qishlog‘i "Bo‘ston” mahalla fuqarolar yig‘ini
kotibi, Oripov Xasan Bobojonovich - mahalla faoli, Raximov Maqsud Abdullaev -
Urganch tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Kutlibaeva Marhabo
Yuldashevna - Urganch tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Saidjanov
Quranboy Xaitbaevich - Urganch tumani Qorovul qishlog‘i "Bo‘ston” mahalla fuqarolar
yig‘ini posboni.

173-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kurbanbaeva Zumrad Ruzmetovna - Urganch tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Adamov Utkir Allaberganovich - Urganch tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi:Ollaberganova Ra’no - Urganch tumani Qorovul qishlog‘i "Yoshlik” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Qabulova Gulruxsor Ulug‘bekovna - Urganch Davlat
universiteti magistri, Qazaqov Xudaybergan Azimovich - Urganch tumani "Barkamol
avlod” markazi direktori, Saidov O‘tkir Ergashovich - Urganch tumani Qorovul qishlog‘i
"Yoshlik” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Sapaeva Aysha Raximovna - Urganch tumani
sanoat kasb-hunar kolleji maxsus fan o‘qituvchisi, Madaminova Oysara Ro‘zmetovna -
Urganch tuman Qorovul qishlog‘i "Arboblar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat
va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Mamatova Ma’mura
Qutlimuratovna - Urganch tumani Qorovul qishlog‘i "Yoshlik” mahalla fuqarolar yig‘ini
kotibasi.

174-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jabborov Erkaboy Egamberganovich - Urganch tuman sanoat kasb-
hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ro‘zmetov Palvannazar - Urganch tumani Qorovul qishlog‘i "Oltin ko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Otaqova Gulora Rajabovna - Urganch tumani Qorovul qishlog‘i"Oltin ko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Ataev O‘ktam Salaevich - Urganch tumani sanoat kasb-hunar
kolleji o‘qituvchisi, Jabbarov Sog‘indiq Rustamovich - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy
harakati boshlang‘ich tashkiloti etakchisi, Babajanov Karimboy Zarifovich - Urganch
tumani sanoat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Karimova Faroxat Sattorbergan qizi -
Urganch davlat universiteti magistri, Ro‘zmetova Mexribon Abdrimovna - Urganch tumani
"Oltin ko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya
masalalari bo‘yicha maslaxatchisi, Sobirova Muxabbat Marksovna - mahalla faoli.

50


175-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Axmedov Baxtiyor Yusupovich- Urganch tuman Qorovul qishlog‘i "Shodlik” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raximov Rustamboy - Urganch tumani 11-son bolalar musiqa va san’at maktabi direktori.

Komissiya kotibi:Salaeva Dilshod Ibragimovna - Urganch tumani Qorovul qishlog‘i "Shodlik” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Yusupov Qadamboy - mahalla faoli, Yaqubova Adolat Rashid qizi - Urganch tumani "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkiloti etakchisi, Matyoqubov Zoxid Mo‘minovich - Urganch Davlat universiteti o‘qituvchisi, Imomqulova Nasiba Atanazarovna - Urganch tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ibragimova Zinatoy Qalandarovna - Urganch tumani Qorovul qishlog‘i "Shodlik” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Rajapova Kurbonjon Masharipovna - Urganch tumani 11-son bolalar musiqa va san’at maktabi ishchisi.

176-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yusubova Nuquljon Masharipovna - Urganch tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Olimov Farxod Ro‘zimovich - Urganch tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Abdullaeva Sharofat Qurbannazirovna - Urganch tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi psixologi.

Komissiya a’zolari: Sodiqov Umarbek Axmedjanovich - yakka tartibdagi tadbirkor, Bobojonova Surayyo Sotipboevna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkiloti etakchisi, Saidova Shukurjon - Urganch tumani G‘alaba qishlog‘i "Qumravot” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Salaev Odilbek Alimjanovich - Urganch tumani G‘alaba qishlog‘i "Qumravot” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Vapaev Oybek Maksudovich - yakka tartibdagi tadbirkor, Tojiev Mansur Jumanazarovich - Urganch tumani "Bunyodkor Yuksalish” xususiy firmasi ish yurituvchisi.

177-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Saidova Ro‘za Sharipovna - Urganch tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sabirova Roza Allaberganovna - Urganch tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchi.

Komissiya kotibi: Kutlimuratov Bekzod Shonazarovich - Urganch tumani 19-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya a’zolari: Rozzaqov Jamoladdin Ibodullaevich - Urganch tumani G‘alaba qishloq vrachlik punkti mudiri, Bekimova Guliston Tojiboevna - Urganch tumani G‘alaba qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Jumaniyazov Juratbek Kadamovich - Urganch tumani G‘alaba qishlog‘i "Obod” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Otajanova Feruza Sultanovna - Urganch tumani G‘alaba qishlog‘i "Obod” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Iskandarov O‘ktam Samandarovich - Urganch tumani aloqa bo‘limi xodimi, Romonov Botirbek Rajapovich - Urganch tumani G‘alaba qishlog‘i "Obod” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

178-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Eshmetova Umida Abdiraxmonovna - Urganch tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Niyazmetova Sultonposhsha Matrasulovna - Urganch
tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor
o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Raxmonova Muborak Bog‘ibekovna - Urganch tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

51


Komissiya a’zolari: Rajapov Odilbek Xayitboevich - Urganch tumani "Saraxon”
fermer xo‘jaligi boshlig‘i, Otojonova Dilafruz Amatjanovna - Urganch tumani G‘alaba
qishlog‘i "G‘alaba” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Bakieva Adolat Saparboevna -
Urganch tumani G‘alaba qishlog‘i "G‘alaba” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy-ma’rifat va
ma’naviy, ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Davletov Usmon Sultanovich

- Urganch tumani "Xorrot” fermer xo‘jaligi hisobchisi, Bekchanov Jasurbek Shonazarovich

- Urganch tumani G‘alaba qishlog‘i "G‘alaba” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Soburov Maxmud Raimberganovich - Urganch tumani G‘alaba qishlog‘i harbiy stol boshlig‘i.

179-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kuryazova Zulfiya Rajabovna - Urganch tuman Bekobod qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Rozmetov Maksudbek Xudayarovich - Urganch tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi:Saparov Rasuljon Abdirimovich - Urganch tumani Bekobod qishlog‘i "Rovot” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari:Jonibekov Rustamboy Jumanazarovich - Urganch tumani
Bekobod qishlog‘i "Oq yop” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Rajapova Sayyora
Boltaboevna - Urganch tumani Bekobod qishloq vrachlik punkti umumiy amaliyot
shifokori, Xayitov Atoxon - Urganch tumani Bekobod qishlog‘i "Ravot” mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi, Ro‘zmetov Baxodir Quronboevich - Urganch tumani Bekobod
qishlog‘i "Oq yop” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Kilichov Egambergan Raximbaevich -
Urganch tumani Bekobod qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Xudarganova
Salomat Xusainovna - Urganch tumani Bekobod qishlog‘i "Oq yop” mahalla fuqarolar
yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy ahloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

180-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Roxmonov Quvondik Abdusharipovich - Urganch tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Eshchonov Ilxomboy - Urganch tumani Bekobod qishlog‘i "Zargarlar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Raximov Umid Rustamboevich - Urganch tumani Bekobod qishlog‘i "Zargarlar” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Yakubova Anagul Ruzmetovna - Urganch tumani 20-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy ma’rifiy ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari, Saidova
Gulnora Jumaniyozovna - Urganch tumani Bekobod qishlog‘i "Rovot” mahalla fuqarolar
yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Egamova
Moxigul Sultanmuratova - Urganch tumani Bekobod qishloq vrachlik punkti mudirasi,
Romonova Jumagul - Urganch tumani Bekobod qishlog‘i "Zargarlar” mahalla fuqarolar
yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-axloqiy masalalari bo‘yicha maslahatchisi,
Atajonova Anagul Bekchanovna - Urganch tumani Bekobod qishloq vrachlik punkti umumiy
amaliyot shifokori, Abdukarimova Xursandoy Matyaqubovna - Urganch tumani 20-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

181-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximova Sayyora Abdusharipovna - Urganch tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bekchanov Soporboy Olimovich - Urganch tumani Bekobod qishlog‘i "Qo‘ng‘irot” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Qurbonova Zamira Ollaberganovna - Urganch tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:O‘damova Zulxumor - Urganch tumani Bekobod qishlog‘i
"Qo‘ng‘irot” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Atadjanova Barno Madrimovna - Urganch
tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabii o‘qituvchisi, Rajapov Ilxom Qadirovich -
Urganch tumani Bekobod qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji ishchisi, Karimova Nodira
Davlatboevna - Urganch tumani Bekobod qishloq vrachlik punkti umumiy amaliyot

52


shifokori, Inoyatov Qadamboy - Urganch tumani Bekobod qishlog‘i "Qo‘ng‘irot” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Xudayberganova Gulsara - Urganch tumani Bekobod qishlog‘i "Qo‘ng‘irot” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-axloqiy masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

182-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ollaberganov Qodirbergan Ro‘zmetovich - Urganch tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Babajanov Madrim - Urganch tumani "Babajanov Madrim” dexqon fermer xo‘jaligi boshlig‘i.

Komissiya kotibi:Ro‘zmetov Xursand Ravshanbekovich - Urganch tumani 14-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkilot
etakchisi.

Komissiya a’zolari: Nurullaev Bakpo‘lat Ro‘zmetovich - Urganch tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy-ma’rifiy ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari, Jabbarova Gavxar Otaboevna - Urganch tumani Qoromon aloqa bo‘limi boshlig‘i, Kuryazov Botir Masharipovich - Urganch tumani Qoromon qishlog‘i "Beruniy” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ollaberganova Gulrux Baxodirovna - Urganch tumani Qoromon qishlog‘i "Beruniy” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Abdullaev Davron Ibodullaevich -
Urganch davlat universiteti o‘qituvchisi, Sattarova Nigora Madraximovna - Urganch tumani Qoromon qishloq vrachlik punkti hamshirasi.

183-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyazov Usmon Yusupovich - Urganch tumani iqtisodiyot va tadbirkorlik kasb-hunar kolleji bo‘limi boshlig‘i.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raximov Jumanazar Egamovich - Urganch tumani
iqtisodiyot va tadbirkorlik kasb-hunar kolleji ho‘jalik ishlari bo‘yicha direktor
o‘rinbosari.

Komissiya kotibi:Jumaniyazov San’at Xabibullaevich - Urganch tumani Iqtisodiyot va tadbirkorlik kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Jumaniyazova Shodiyona Yusupovna - Urganch tumani Qoromon
qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Sapaev Xamro Karimovich - Urganch tumani Qoromon
qishlog‘i "Katta bog‘” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Madraximova Shirin
Ibragimovna - Urganch tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘quv ishlari bo‘yicha
direktor o‘rinbosari, Karimova Nasiba Axmedovna - Urganch tumani 24-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yo‘ldasheva Maloxat Ro‘zimovna - Urganch tumani 21-son
maktabgacha ta’lim muassasasi xo‘jalik ishlari mudirasi, Babajanov Abdusharif -
mahalla faoli.

184-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Do‘schanov Romonbergan Masharipovich - Urganch tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Qurbonbaeva Anagul Raximboevna - Urganch tumani
24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy-ma’rifiy ishlari bo‘yicha direktor
o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Davletova Muqaddas Atamurotovna - Urganch tumani 24-son umumiy urta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Raximova Rayxon Egamberganovna - Urganch tumani 24-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkiloti
etakchisi, Masharipov Odamboy Ro‘zmetovich - Urganch tumani Qoromon qishlog‘i
"Yuqorijirmiz” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Masharipov Bozorboy - Urganch tumani
Qoromon qishlog‘i "Yuqorijirmiz” maxalla fuqarolar yig‘ini posboni, Xudayberganov
Odilbek - Urganch tumani Qoromon qishlog‘i "Yuqorijirmiz” mahalla fuqarolar yig‘ini
kotibi, Jabbarov Otanazar Ollaberganovich - Urganch tumani "Qoromon” mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi, Sultanova Ma’rifat Otamuratovna - Urganch tumani Qoromon
qishloq vrachlik punkti hamshirasi.

53


185-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumadurdieva Mehribon Xasanovna - Urganch tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Ro‘ziboev Rashid Satimovich - Urganch tumani Chotko‘pir qishlog‘i "Hidoyat” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Nurmetova Irina O‘ktamovna - Urganch tumani Chotko‘pir qishlog‘i "Orzu” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Yo‘ldoshova Quvonch Yo‘ldoshovna - Urganch tumani Chotko‘pir
qishlog‘i "Orzu” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-axloqiy tarbiya
masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Jobborov Omon Ro‘zmetovich - mahalla faoli,
Masharipov Amatjon Qodirovich - Urganch tumani Chotko‘pir qishlog‘i "Orzu” mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi, Berdieva Nilufar Setnazarovna - Urganch tumani 27-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Baltaeva Gulsara Muxammadjanovna - Urganch
tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matyakubova Sharofat
Xotamovich - Urganch tuman elektr tarmoqlari korxonasi hudud inspektori.

186-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matrazov Quronmurod Saloevich - Urganch tumani qurilish va xizmat ko‘rsatish kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yo‘ldoshev Murod Shomuratovich - Urganch tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Ataeva Gulora Zaripovna - Urganch tumani Chotko‘pir qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Tojieva Shaxnoza Saparboevna - Urganch tumani qurilish va xizmat ko‘rsatish kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Bobojonov Xodji - Urganch tumani Chotko‘pir qishlog‘i "Xilol” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Yuldoshova Salomat Shomurotovna - Urganch tumani Chotko‘pir qishlog‘i "Xilol” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Do‘simova Barnogul Madrimovna -"Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkiloti etakchisi, Klichov Zoir Ismoilovich - Urganch tumani qurilish va maishiy xizmat ko‘rsatish kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Yaqubova Mirposhsha Boltaboevna - Urganch tumani Chotko‘pir qishlog‘i "Xilol” mahallasi diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

187-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Quranbaev Matyaqub Olimovich - Urganch tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yuldoshova Muyassar Axmatjonovna - Urganch tumani "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkiloti etakchisi.
Komissiya kotibi: Kurbonov Dilshod Egamberganovich - Urganch tumani Chotko‘pir qishlog‘i "Gulobod” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

Komissiya a’zolari: Dusimova Gulshoda Kodirovna - Urganch tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sotipova Oygul Ibodullaevna - Urganch tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sapaeva Nargiza Rustamovna - Urganch tumani A.Temur qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Matkarimov Ruzimboy Turaevich - mahalla faoli, Radjapov Odilbek Egamberganovich - Urganch tumani Chotko‘pir qishlog‘i "Gulobod” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Axmedov Doniyor Maqsudovich - Urganch tumani Chotko‘pir qishlog‘i "Gulobod” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

188-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yuldashev Iqrom Matyoqubovich - Urganch tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ruzmetov Qodomboy Xojimamatovich - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i "Tandirchi” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Allaberganova Sayyora Xodjievna - Urganch tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

54


Komissiya a’zolari:Matnazarov Oybek Kuranboevich - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i"Tandirchi” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ibragimov Ilxambay Achilovich - Urganch tumani "Guzal pillakor” fermer xo‘jaligi rahbari, Allaberganova Azzatjon Xadjievna - Urganch tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yaqupov Ismail - mahalla faoli, Olloyorov Iskandar Kadirovich - O‘zbekiston faxriylarini qo‘llab-quvvatlash "Nuroniy” jamg‘armasi Xorazm viloyati bo‘limi raisi o‘rinbosari, ijrochi direktori, Atabaeva Rayxon Rustamovna - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i "Tandirchi” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

189-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Begov Otanazar Mamutjanovich - Urganch tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xamraeva Gulchexra - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i "Cho‘lobod” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Qutlimuradova Gulasal Baxtiyarovna - Urganch tumani 42-sonumumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Xajiev Ruzmat - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i "Oyoq bog‘”
mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Bobojonov Zafar Ruzmetovich -"Kamolot” yoshlar
ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkiloti etakchisi, Jabborova Guloro - Urganch tumani
42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Qurbonova Ruzigul Latipovna - Urganch
tumani G‘oybu qishlog‘i "Cho‘lobod” mahallasi diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy
tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Yunusov Rustamboy Matyaqubovich - Urganch
tumani G‘oybu qishlog‘i "Cho‘lobod” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Taganova O‘g‘iljon
Jumaniyazovna - mahalla faoli.

190-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sadikov Otanazar Askarovich - Urganch tumani 15-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi ma’naviy-ma’rifiy ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Eshchanov Xasan - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i "Qoziqoraboy” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Nurjanov Boyjon Maxkamboevich - Urganch tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Xudayberganova Kurbonbika - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i
"Qoziqoraboy” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya
masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Atajanova Ro‘zigul Buvaxonovna - "Kamolot” yoshlar
ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkiloti etakchisi, Qalandarov Shomirot - mahalla
faoli, Ibodullaeva Kurvonbika Otagaldievna - Urganch tumani 15-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Quronboev Ozod Sharipovich - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i
"Qoziqoraboy” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Yusupov Xudaybergan Egamberdievich -
yakka tartibdagi tadbirkor.

191-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdullaeva Saodat Sharipovna - Urganch tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xasanmuratov Atamurat Babaxanovich - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i "Shoxidonlar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Xodjaniyazov Farxod Sheryazovich - Urganch tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Sobirova Qutlibika - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i "Shoxidonlar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchi, Rajapov Achilbay - mahalla faoli, Jumaniyozov Sharipboy Otoxonovich - Urganch tumani "Shoxidonlar” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Otaxanov Ramanbergan - yakka tadbirkor, Tangriberganov Sardor Ilxamovich -
Urganch tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ro‘zmetov Zeripboy -
Urganch tumani G‘oybu suv iste’molchilar uyushmasi gidrotexnigi.

55


192-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Suvonov Maqsud Karimboevich - Urganch tumani G‘oybu qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji bo‘lim boshlig‘i.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Sadulla - Urganch tumani "Rajab Toxir” fermer xo‘jaligi ish boshqaruvchisi.

Komissiya kotibi:Pirnazarova Gulxan Matnazarovna - Urganch tumani G‘oybu
qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji ma’naviy ma’rifiy ishlari bo‘yicha direktor
o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Xakimova Oyjamol Saparovna - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i "Xojiboylar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchi, Nurmetov Jasurbek Baxadirovich - Urganch davlat universiteti o‘qituvchisi, Jumaniyazov Muhammad Jumanazarovich - Urganch tumani G‘oybu pochta aloqa bo‘limi ishchisi, Matchanov Narimon Zaripovich - Urganch tumani "Matchan buva” fermer xo‘jaligi rahbari, Atajanova Nilufar Kadamovna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkiloti etakchisi, Matchanov Masharip - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i "Xojiboylar” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

193-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xudayberganova Dildora Sharipovna - Urganch tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori vazifasini bajaruvchisi.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Urozmetov Anvar Kadirovich - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i "Turkmanlar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Kazakova Bika Azimovna - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i "Turkmanlar” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

Komissiya a’zolari:Jabbarov Ollanazar - Urganch tumani "Zubayda-Farida”
fermer xo‘jaligi rahbari, Radjabov Ravshanbek Baxtiyarovich - Urganch tumani
"Turkmanlar” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Saparbaeva Ziynat Bekberganovna -
Urganch tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Jumaniyazov Abdulla
Urozmetovich - Urganch tumani "Qodir chorva” fermer xo‘jaligi ishchisi, Saparova
Anorjon O‘rozboevna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati boshlang‘ich tashkiloti
etakchisi, Begnazarova Feruza Jumanazarovna - Urganch tumani Ola uylik qishloq
vrachlik punkti mudirasi.

194-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Rajapova Guliston Xallievna - Urganch tumani 47-son ayrimfanlar chuqur o‘rganiladigan davlat ixtisoslashtirilgan maktabi direktori.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Ataniyazov Allabergan - Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i "Oq maktab” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Jumaniyazova Oygul Jumanazarovna - Urganch tumani 47-son
ayrim fanlar chuqur o‘rganiladigan davlat ixtisoslashtirilgan maktabi o‘qituvchisi.
Komissiya a’zolari: Ibadullaev Reimbergan Egamberganovich - Urganch tumani 47-son ayrim fanlar chuqur o‘rganiladigan davlat ixtisoslashtirilgan maktabi o‘qituvchisi, Karimov Shokirbek Bag‘ibekovich - Urganch tuman G‘oybu qishloq fuqarolar yig‘ini harbiy hisob stoli xodimi, Karimov Baxtiyor Yusupbaevich - yakka tartibdagi tadbirkor, Kutlibaev Kutlimurat - yakka tartibdagi tadbirkor, Ataxanov Sobir Ro‘zmatovich - yakka tartibdagi tadbirkor, Takaboev Baxodir Matsapaevich - Urganch tumani "Jasurbek” fermer xo‘jaligi rahbari.

195-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Nurmetova Nasiba Ismoilovna - Urganch tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumaniyazov Shokir Nurmetovich - Urganch tumani Chondirqiyot qishlog‘i "Killavut” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Saidova Mardona Shomurodovna - Urganch tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘quv tarbiya ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.

56


Komissiya a’zolari: Ganjaeva Yakutjon Yangibaevna - Urganch tumani Paxtakor
qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Rajapova Nazira - Urganch tumani Chondirqiyot
qishlog‘i "Killavut” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy
tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Otojonov Shixnazar Quronboevich - Urganch
tumani Chondirqiyot qishlog‘i "Killavut” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Qo‘chqorov
Botir Boltaevich - Urganch tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlari
bo‘yicha direktor o‘rinbosari, Setimova Ma’rifa Qalandarovna - mahalla faoli,
Sharipov Ibrogim Saparboevich - Urganch tumani "Saparboy mirishkor” fermer xo‘jaligi
rahbari.

196-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ruzmetov Ilxom Kuromboevich - Urganch tumani Chondirqiyot qishlog‘i "Qaychili” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Zaripov Sanjar Baxtiyorovich - Urganch tumani 33-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Yangiboev Shuxrat Turaevich - Urganch tumani Chondirqiyot qishlog‘i "Killavut” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Matnazarova Sanobar Xasanovna - Urganch tumani Chondirqiyot
qishlog‘i "Qiyot” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Matniyozov Baxodir - Urganch tumani
Chondirqiyot qishlog‘i hududiy er tuzuvchisi, Karimov Xamid Sharipovich - Urganch tumani
Chondirqiyot qishlog‘i "Qiyot” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ollaberganov Otaxon
Jumaniyozovich - Urganch tumani Chondirqiyot qishlog‘i "Bakaylar” mahalla fuqarolar
yig‘ini posboni, Sayitmurotov Anvar Aminboevich - Urganch tumani Chondirqiyot qishloq
fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Xollieva Adolat Ibodullaevna - yakka tartibdagi
tadbirkor.

197-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yusupov Yangiboy Xudoyberganovich - Urganch tumani 13-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Xajiev Xajibek Erkaboevich - Urganch tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Ro‘zmetov Kenja Raximovich- Urganch tumani 45-son ayrim fanlar chuqur o‘rganiladigan davlat ixtisoslashtirilgan maktab-internati o‘qituvchisi.
Komissiya a’zolari: Ashirova Oltin Xajievna - Urganch tumani Chondirqiyot qishlog‘i "Qaychili” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-axloqiy masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Polvonov Toxir Bobojanovich - Urganch tumanida yakka tartibdagi tadbirkor, mahalla faoli, Xajieva Nukul Xudayberganovna - Urganch tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matyaqubov Xamid Farxod o‘g‘li - Urganch tumani 45-son ayrim fanlar chuqur o‘rganiladigan davlat ixtisoslashtirilgan maktab-
internati tarbiyachisi, Matyaqubov Xo‘janafas Pirnafasovich - Urganch tumani Chondirqiyot qishlog‘i "Qaychili” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Yusupov Shavkat Xudayberganovich - yakka tartibdagi tadbirkor.

198-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matquliev Raximboy Imamqulievich - Urganch tumani Chondirqiyot qishlog‘i "Tajriba stantsiyasi” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Atanazarova Dilbar Saparbaevna - Urganch tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Boltaev Baxtiyor Xaitovich - Urganch tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Jabbarova Adolat Otoxanovna - Urganch tumani Paxtakor
qishloq vrachlik punkti laboranti, Madaminov Baxodir - O‘zbekiston paxtachilik ilmiy
tadqiqot instituti Xorazm filiali mutaxassisi, Ashirov Qaxramon Shomurotovich -
Urganch tumani Chondirqiyot qishlog‘i "Tajriba stantsiyasi” mahalla fuqarolar yig‘ini
kotibi, Avezov Muzaffar Ibragimovich - Fahriddin Al-Roziy madrasasi direktori
o‘rinbosari, Xadjaeva Sanobar Atajanovna - Urganch tumani 40-son o‘mumiy o‘rta ta’lim

57


maktabi o‘qituvchisi, Qurbonova Shoxida Sharifovna - Urganch tumani Chondirqiyot qishlog‘i "Tajriba stantsiyasi” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-
axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

199-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Qalandarov Bekbergan Muxtorovich - Urganch tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Qulimov Baxtiyor - Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Bog‘dorchi” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Jumaniyazov Javlon Bazarboevich - Urganch tuman 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Mavlanov Farxod O‘ktamovich - Urganch tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matnazarov Umid Muxammatovich - Urganch tumani "Oq oltin-Urganch” muqobil mashina traktor parki bosh hisobchisi, Ibragimov Javlon Rajabboevich - Urganch tumani Yuqoribog‘ qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Matyaqubova Raxima Artiqovna - Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Bog‘dorchi” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Raximov Komuljon Sheripovich- Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Ko‘xna ovul” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Sherova Aysha Azadovna - Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Qipchoq” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi.

200-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Rajabov Shonazar Baxtiyorovich - Urganch tuman 39-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xo‘jamov Shokirboy - Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Oq oltin” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Artiqov Qaxramon Xudayarovich - Urganch tumani 39-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Atajanov Ko‘pal Jumaboevich - Urganch tumani Yuqoribog‘
qishlog‘i "Qipchoq” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Rajabov Norimon Otoxonovich -
Urganch tuman 39-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Iskandarova Oybibi
Jumaboevna - Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Oq oltin” mahalla fuqarolar yig‘ini
diniy ma’rifat va ma’naviy-axloqiy tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi,
Allaberganov Maqsud Xudayberganovich - Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Ko‘xna
ovul” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Yusupova Zulayxo - Urganch tumani Yuqoribog‘
qishlog‘i "Ko‘xna ovul” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-axloqiy
tarbiya masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Bobojonova Nigora Valerievna - Urganch
tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Ko‘xna ovul” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

201-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Toirov Zafar Raimboevich - Urganch tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Raximov Yangiboy - Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Bobodehqon” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Bekchanov Sardor Farxadovich - Urganch tumani 16-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Nurmetova Gulbaxor Kenjaevna - Urganch tumani Yuqoribog‘
qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Jumaniyazov Raximbergan - Urganch tumani Yuqoribog‘
qishlog‘i "Bobodexqon” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Yusupova Durdona Yangiboevna

- Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Bobodexqon” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy-axloqiy masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Madaminov Erkin Nurumovich - Urganch tumani "Dilshodbek O‘mrbek” fermer xo‘jaligi rahbari, Davletov Saparboy - Urganch savdo sho‘’ba korxonasi 18-son do‘kon mudiri, Yangiboeva Zamira Sharipovna - Urganch tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

58


202-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xusainov Otojon Iqromboevich - Urganch tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Shakirov Ilxom Akmalovich - Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Xamid Olimjon” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Utanova Mayra Bektasovna - Urganch tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi.

Komissiya a’zolari: Babadjanov Nurmuxammad Yusupovich - "Yong‘inga qarshi
kurashish” jamiyati Xorazm viloyat hududiy bo‘linmasi xodimi, Tulaganova Marziya -
Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Xamid Olimjon” mahalla fuqarolar yig‘ini diniy
ma’rifat va ma’naviy-axloqiy masalalari bo‘yicha maslahatchisi, Axmedov Rashid
Adamboevich - Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Xamid Olimjon” mahalla fuqarolar
yig‘ini posboni, Xusinov Maqsud Otaxonovich - Urganch tumani 18-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Abultaev Xajmuxon - yakka tartibdagi tadbirkor, Adambaeva
Dilarom Erkaevna - Urganch tumani Yuqoribog‘ qishlog‘i "Xamid Olimjon” mahalla
fuqarolar yig‘ini kotibi.

203-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yaqubov O‘lmasbek Rustambekovich - Urganch tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy-ma’rifiy ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Saparova Xaytjon Egamberganovna - Urganch tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘quv tarbiyaviy ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Adambaeva Raxatay Erkaevna - Urganch tumani Cholish shaharcha fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari:Bekchanov Muxammat Axmadovich - Urganch tumani 11-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Kabulova Manzura Muxammadovna - Urganch
tumani Cholish shaharchasi "Munis Xorazmiy” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Kiraeva
Gulfiya Murzoevna - Urganch tumani Cholish shaharchasi "Munis Xorazmiy” mahalla
fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy masalalari bo‘yicha
maslahatchisi, Tugizbaeva Kazina - Urganch tumani Cholish qishloq vrachlik punkti
mudirasi, Allaberganov Valijon Atabekovich -"Urganch sharob” OAJ laboranti,
Sabirov Shuxrat Azimbaevich - "Xorazm uzumi qayta ishlash” mas’uliyati cheklangan
jamiyati direktori.

204-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ketebaeva Ziyada Juldasbaevna - Urganch tumani 46-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Usenov Raxmetullo Karimberganovich - Urganch
tumani 46-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor
o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Sodikov Maulen Baxtiyarovich - Urganch tumani 46-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Babajanov Turaboy - Urganch tumani Cholish shaharchasi
"Munis Xorazmiy” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Raimov Xamidulla Xudoykulovich -
Urganch tumani Cholish suv yo‘llari texnika bo‘limi ish yurituvchisi, Usmanova Tamara
Davletovna - Urganch tumani Cholish shaharchasi "Komiljon Ataniyazov” mahalla
fuqarolar yig‘ini diniy ma’rifat va ma’naviy axloqiy masalalari bo‘yicha
maslahatchisi, Sodikova Jadra Joldasovna - Urganch tumani Cholish qishloq vrachlik
punkti hamshirasi, Nishanbaeva Bazargul - mahalla faoli, Djanabaev Faraxad
Tangriberganovich - Urganch tumani Cholish shaharchasi "Komiljon Ataniyazov” mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi.

454-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi.

59


HAZORASP TUMANI BO‘YIChA:

205-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kurbanov Maxsud Yuldashovich - Hazorasp tumani "Sanoat" kasb-
hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yaxshibaev Kuvandik Kuramboevich - Hazorasp tumani "Toshsaqa" qishloq vrachlik punkti mudiri.

Komissiya kotibi: Matchanov Sharof Ataxonovich - Hazorasp tumani "Sanoat" kasb-
hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Nurmetov Sultanmurat Seilxanovich - Hazorasp tumani
"Sanoat" kasb-hunar kolleji uslubchisi, Mirzaeva Osiyo Rajabboevna - Hazorasp tumani
12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Abdullaeva Gulandom
Urinovna - Hazorasp tumani 2-son bog‘cha tarbiyachisi, Nurmetov Uktam Kuramboevich -
mahalla faoli, Boltaeva Fotima Sobirovna - Yangibozor qishlog‘i Amudaryo maxallasi
faoli, Jumaboeva Mexriniso Jumaboevna - Hazorasp tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi o‘qituvchisi.

206-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xolmuratov Axmed Yusupovich - Hazorasp tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Avezov Maqsudbek Atajonovich - Hazorasp tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Matchanov Xudoyor Soburovich - Hazorasp tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Qo‘chqorov Raxmonberdi Bozorovich - Hazorasp tumani
"Yangibozor" mahalla oksokoli, Sattarova Barnogul Davletovna -Hazorasp tumani
Yangibozor qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Davletova Nargiza Kurbandurdievna -
Hazorasp tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi boshlang‘ich ta’lim o‘qituvchisi,
Abdullaeva Muyassar Kenjaevna - Hazorasp tumani 2-son maktabgacha ta’lim muassasasi
tarbiyachisi, Boyjonov Shermat Kuryazovich -Hazorasp tumani 48-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi direktor o‘rinbosari, Sapaev Soliy Axmedovich - Hazorasp tumani "Yangibozor”
mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

207-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Babajanov Xotamboy Aminovich - Hazorasp tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Saitnazarova Roxatoy Satimovna - Hazorasp tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Turdiev Shermat Ilxomovich - Yangibozor qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Aminov Durimboy Yaxshibaevich - Hazorasp tumani 2-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ishchisi, Jumaniyazova Zaynab Boboxonova - Hazorasp
tumani 48-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Masharipova
Sayyora O‘rinovna - Hazorasp tumani "Yangibozor" mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Soliev Otaxon - Yangibozor qishloq "Otaxon Soliy bobo o‘g‘li” fermer
xo‘jaligi rahbari, Babajanov Sardor Xotamboevich - Yangibozor qishloq vrachlik punkti
mudiri, Jumanazarova Fazilat Baxromovna - Hazorasp tumani 47-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

208-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Tayirov Jurabek Sabirovich - Hazorasp tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Rozikov Ulugbek Ruzmatovich -Hazorasp tumani, "Chorvador” qishloq vrachlik punkti mudiri.

Komissiya kotibi: Abdullaeva Barnogul Boboxonovna - Hazorasp tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

60


Komissiya a’zolari: Ro‘zmetov Razzaqberdi - "Aloqali ko‘l” mahalla fuqarolar
yig‘ini faoli, Avazov Kodirberdi Boboxonovich - "Aloqali ko‘l” mahalla fuqarolar
yig‘ini raisi, Pirov Sapar Saidovich - Hazorasp tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Raximboeva Gavxar Allaberganovna - Hazorasp
tuman 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi boshlang‘ich sinf o‘qituvchisi, Salaeva
Gulpashsha G‘ofurovna - Hazorasp tuman, "Aloqali ko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Abdullaeva Navbaxor Isaqjanovna - Hazorasp tumani 22-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

209-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Iskandarov Saparboy Bobojonovich - Hazorasp tumani 47-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otajonov Omonboy Aminovich -Hazorasp tumani 47-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Abdullaeva Feruza Ne’matovna - Hazorasp tumani 47-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Saidnazarov Nemat Xudarganovich - "Hazorasp savdo" sho‘’ba
korxonasi bosh hisobchisi, Seydametova Mukaddas Rajabbaevna - Hazorasp tumani 2-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Sailxonova Mamajon -
Hazorasp tumani "Sailxon traktorchi" fermer xo‘jaligi boshlig‘i, Allaberganov
Saparboy Sa’dullaevich - Hazorasp tumani "Sa’dulla o‘g‘li Saparboy" fermer xo‘jaligi
rahbari, Matyakubova Mexribon Otaxonovna - Hazorasp tumani "Yangibozor” qishloq
"Yangibozor” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Ruzmetov Urinboy Masharipovich -
Hazorasp tumani "Yangibozor” qishloq "Yangibozor” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

210-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sobirov Qudrat Rajabboevich - Hazorasp tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Rajabova Sarajon Durdievna - Hazorasp tumani "Shovot” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Saparov Dadaxon Xamdamovich - Hazorasp tumani 8-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Bekchanova Roxat - Hazorasp tuman "Shovot" mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Ermatov O‘ktam Ibodullaevich - Hazorasp tumani "Shovot” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Raximov Murod Botirovich -Hazorasp tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Kilicheva Nigora Solievna -Hazorasp tumani "Shovot” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Masharipova Nigora Urinboevna - Hazorasp tumani "Shovot” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Abdullaev San’atbek Umidbekovich -
Hazorasp tumani "Shovot" mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

211-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ruzmetov Ergash Yakubovich - Hazorasp tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otaxonov Xurmat Ibroximovich -Hazorasp tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Seydametova Ziyoda Xujametovna - Hazorasp tuman "Karvak”
qishloq "G‘ofur G‘ulom” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.
Komissiya a’zolari: Jabborova Zulayxo Ismoilovna - Hazorasp tuman 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Rajabov Muzaffar Abdullaevich - Hazorasp tuman "Karvak” qishloq "G‘afur G‘ulom” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ataxanov Komil Masharipovich - Hazorasp tuman "Karvak" qishloq "G‘ofur G‘ulom" mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Saidova Saparboy - Hazorasp tumani "Karvak” kishlog‘i "G‘afur G‘ulom” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli. Yusupova Ug‘iljon - Hazorasp tumani "Karvak” qishlog‘i "G‘afur G‘ulom” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli. Raximova Anajon Abdirimovna - Hazorasp tumani tibbiyot birlashmasi hamshirasi.

61


212-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Aminov Kalandar - Hazorasp tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Salaev Baxtiyor Sadikovich -Hazorasp tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Niyazmetov Shuxrat Raximovich - Hazorasp tuman 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Ruzimov Shuxrat Sa’dullaevich - Hazorasp tumani "Karvak" mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Yakubova Nazokat Baxtiyorovna -Hazorasp tumani "Karvak” qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Niyozmetova Sadokat Madaminovna -
Hazorasp tuman 4-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Salaeva Iroda Raxmanovna -"Dilnura” xususiy korxonsi ishchisi, Toxirova Sayyora Zaripovna -
Hazorasp tumani 46-son maktabning ingliz tili fani o‘qituvchisi, Tursunov Otaxon -
Hazorasp tumani "Karvak” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

213-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Mo‘minov Ne’matjon Po‘latovich - Hazorasp tumani tibbiyot
birlashmasi "Karvak" qishloq vrachlik punkti umumiy amaliyot shifokori.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Ataxanova Roxat Turaboevna -Hazorasp tuman tibbiyot birlashmasi "Karvak” qishloq vrachlik punkti mudirasi.
Komissiya kotibi: Abduraxmanov Xasan Ruzimovich - Hazorasp tumani Tibbiyot birlashmasi "Karvak" qishloq vrachlik punkti xujalik ishlari bo‘limi mudiri.
Komissiya a’zolari: Atabaeva Zulayxo Raximboevna - Hazorasp tumani "G‘afur G‘ulom” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Maxmudova Surayyo Kurbandurdievna -
Hazorasp tumani "Karvak” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Adinaev Yuldosh Rajabovich

- mahalla faoli, Abduraxmaova Anajon Solievna - Hazorasp tumani "Karvak” mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, G‘ofurov Komil Matyakubovich -2-guruh nogironi,
mahalla faoli, Usmanov Po‘lat Boboxonovich - Hazorasp tumani "Ataboy Po‘lat" fermer
xo‘jaligi rahbari.

214-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyozov Masharip Ibodullaevich - Hazorasp tumani 46-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yakubova Yulduz Kuramboevna -Hazorasp tumani 46-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Siddiqov Qosimboy Sattorovich - Hazorasp tumani 46-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Ibodullaeva Zulfiya Otaxonovna - xususiy tadbirkor, SolievQalandar - mahalla faoli, Adinaev Xabibulla Matyakubovich - xususiy tadbirkor, Maxmudova Anbarjon Ismoilovna -mahalla faoli, Olimova Xalima - mahalla faoli, Samandarov Ruzmat Otababaevich - xususiy tadbirkor.

215-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kilichev Turob Yunusbekovich - Hazorasp tuman 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Toxirov Sabur Aminovich - Hazorasp tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Ruzmetov Xamdam Sharipovich - Hazorasp tumani "Yangi obod” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari: Abdullaeva Muyassar Botirovna - mahalla faoli, G‘ofurov Davron Ismoilovich - Hazorasp tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Yakubova Zamira Abdullaevna - mahalla faoli, Saidametov Ilxom Yo‘ldoshevich - Hazorasp tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori, Otajonova Bibijon - xususiy tadbirkor, Turdieva Shukurjon Kodirovna - Hazorasp tumani "Yangi obod” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

62


216-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Babadjanov Ikrom Rajabovich - Hazorasp tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kuryozov G‘ulomboy Xasanovich -Hazorasp tumani "Jangiota” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul raisi.

Komissiya kotibi: Sapaev Quvondiq Qalandarovich - Hazorasp tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Matkarimova Sayyora Kadamovna - Hazorasp tumani "Jangiota" mahalla maslahatchisi, Matyaqubov Omonjon Baxtiyorovich - Hazorasp tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Bekchanova Anagul Kalandarovna - Hazorasp tumani "Jangiota” mahalla faoli, Babajanova Shirin Ollakulievna - mahalla faoli, Otajanova Mexribon Ozodovna - Hazorasp tuman "Erkin” qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Sharipov Shermat Sobirovich - Hazorasp tumani "Jangiota" mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

217-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Niyazmetov Erkin - Hazorasp tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ortikov Elyor Erkinovich - Hazorasp tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Jumanazarov Ozod Olimovich - Hazorasp tuman tibbiyot birlashmasi shifokori.

Komissiya a’zolari: Jumaniyazova Muyassar Jonibekovna - Hazorasp tumani Aloqa bo‘limi xodimi, Ruzimova Ikbol Sotiboldievna - tuman tug‘rukxonasi hamshirasi, Sobirov Azamat Axmedovich - Hazorasp tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Rajabov Xusain - Hazorasp tuman "Jangiota" mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Xajieva Fazilat Otaxonovna - mahalla faoli, Kalandarova Oybibi Aminovna - mahalla faoli.

218-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Samandarov Nuralibek Raximboevich - Hazorasp tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bobojonov Murod Abdullaevich -Hazorasp tumani "Ovshar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Xasanova Zulfiya Madiyorovna - Hazorasp tumani 9-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Atamuratov Omonboy Yarashovich - Hazorasp tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Aniyazov Davron Yarashovich -
Hazorasp tuman Ovshar qishloq "Ovshar” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Abdullaev Durdimuxammad - Hazorasp tumani Ovshar qishloq Ovshar mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Davlatova Umida Jumaboevna - Hazorasp tuman "Ovshar" qishloq "Ovshar" mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Xujaeva Boltabika - Hazorasp tuman Ovshar qishloq Ovshar mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Sobirova Sultonpashsha Olimovna -
Hazorasp tumani Erkin qishloq vrachlik punkti hamshirasi.

219-Uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raxmanova Shoira Allayorovna - Hazorasp tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matrasulov Oybek Sa’dullaevich -Hazorasp tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Sobirov Baxodir Kuvondikovich - Hazorasp tumani Istiklol mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Jumanazarova Shoira Jangirovna - Hazorasp tumani 26-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Babajanov Aziz Raximboevich

- Hazorasp tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sobirova Gulnora
Abdullaevna - Hazorasp tumani "Istiqlol" mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi,

63


Abdullaev Xurmat Jangirovich - Hazorasp tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Djumaniyazov Tulkin Raximovich - Hazorasp tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Saidabdullaeva Muxayyo G‘ofurovna -Hazorasp tumani Istiqlol mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

220-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kenjaev Boltaboy Begjonovich - Hazorasp tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumanazarov Xikmatilla - Hazorasp tumani "Navro‘z" mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Sobirov Erkinboy Olimovich - Hazorasp tumani 18-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Quryazov Zafar Jumaboevich - Hazorasp tumani "Navro‘z"
mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Matyoqubova Komila Axmedovna - Navruz mahalla
fuqarolar yig‘ini faoli, Jumanazarova Shoira Kalandarovna - Hazorasp tumani Navro‘z
mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Matyaqubov Baxrom Madyorovich - OAJ shaklidagi
"Xorazm shakar" qo‘shma korxonasi ishchisi, Madaminova Salomat Axmedovna - Hazorasp
tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Kenjaeva Umida Begjanovna -
xususiy tadbirkor.

221-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matkarimov Qudrat O‘rinovich - Hazorasp tumani 14- son maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matqurbonov Ozod - Hazorasp tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Rajabov Otabek Xojixonovich - Hazorasp tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Jangirova Olya Qazaqovna - Hazorasp tumani Navro‘z mahallafuqarolar yig‘ini faoli, Matmurotov Murod Otabekovich - Hazorasp tumani Navro‘z mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Qutlimurotova Maryam - Hazorasp tumani Navro‘z mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Xo‘jaev Ikrom Egamberdievich - Hazorasp tumani Navro‘z mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Ibodullaeva Zamira Ro‘zimboevna-
Hazorasp tumani Navro‘z mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Matqurbonova Zulayxo Kazaqovna-Hazorasp tuman qishloq vrachlik punkti hamshirasi.

222-Uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qurbonova Nodira Ro‘zimovna - Hazorasp tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Olimov Bagandik Bog‘ibekovich -Hazorasp tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Xudoyorov Muxtorbek Boltaboevich - Hazorasp tumani "Muxomon” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Egamberdieva Oybibi Ollaberganovna - Hazorasp tumani
"Muxomon” mahalla faoli, Sultonova Gulxonim Matrasulovna -Hazorasp tumani
"Muxomon” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Raxmonov Umarbek Abdullaevich - Hazorasp
tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Matchonov
Umidjon Bekchonovich - Hazorasp tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Matniyozova Guliston - Hazorasp tumani "Muxomon” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli,
Matkarimov Quronboy Solievich - Hazorasp tumani "Muxomon” mahalla fuqarolar
yig‘ini faoli.

223-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ibodullaeva Zamira Polvonovna - Hazorasp tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdurasulov Erkin Ortiqovich -Hazorasp tumani "Ortiq Hoji " fermer xo‘jaligi rahbari.

64


Komissiya kotibi: Bekchonova Dilfuza Yarashovna - Hazorasp tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Xudoyberganov Nurulla Umarovich - mahalla faoli,
Hayitboev Quvondiq Sharipovich - Hazorasp tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
direktori o‘rinbosari, Xudoyberganova Nazokat Qilichevna - Muxomon mahalla guzarida
tikuvchi, Xudoyberganov Yunus Abdullaevich - xususiy tadbirkor, Matrizaeva Guljaxon
Matyoqubovna - xususiy tadbirkor. Berganov Murod Qodirovich - Hazorasp tumani Paxta
tozalash OAJda saralovchi.

224-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bobojonov Kozibek Jangirovich - Hazorasp tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Shonazar Odinaevich -Hazorasp tumani, Muxomon qishloq harbiy hisob stoli boshlig‘i.

Komissiya kotibi: Yusupov Zarifboy Ibrohimovich - Hazorasp tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Sultonov G‘afurjon Quryozovich - Hazorasp tumani 43-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Davletova Zumrad Xudoyberganovna

- xususiy tadbirkor, Ibodullaev Safarboy Nurullaevich -Hazorasp tumani "Yangi hayot” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Yusupova Nargiza Qutlimurotovna - Hazorasp tuman "Yangi hayot” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Qurbonova Bibijon Sultonovna -
Hazorasp tuman "Yangi hayot” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Navro‘zova Barno Masharipovna - xususiy tadbirkor

225-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: G‘ofurov Ergash Jabborovich - Hazorasp tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otaev Shixnazar Bekturdievich -Hazorasp tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Ibragimova Zuxra Rajabovna - Hazorasp tumani "Yangi hayot” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Qurbonov Shavkat Hajievich - Hazorasp tumani "Shavkat
Xarosmon" fermer xo‘jaligi rahbari, Jumaniyozov Qurbonboy Aminovich - Hazorasp
tumani "Yangi hayot” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Masharipova Muborak Ismoilovna

- mahalla faoli, Iskandarova Sharifajon Tursunovna - Hazorasp tumani "Muxomon” qishloq vrachlik punkti hamshirasi, G‘afurov Sulton Qutlimurotovich - Hazorasp tumani "Yangi hayot” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Yusupova Shaxodat Qodirovna - Hazorasp tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

226-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bobojonova Ro‘zigul Otajonovna - Hazorasp tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Aminov Otabek Nazarboevich -Hazorasp tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Jumaboev Faxriddin Qodirovich - Hazorasp tumani "Shexyopi mutpiri” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Abdullaeva Saodat G‘afurovna - Hazorasp tuman "Shexyopi mutpiri” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Abdullaeva Dildora Sobirovna - Hazorasp tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Bozorov Oybek Sadullaevich - Hazorasp tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Karimov Ilxom Bog‘ibekovich - Hazorasp tumani "Shexyopi mutpiri” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Bobojonov Shonazar Otajonovich - Hazorasp tumani "Shexyopi mutpiri” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Solieva Sanamjon - mahalla faoli.

227-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Maxmudov Azamat-Hazorasp tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

65


Komissiya raisi o‘rinbosari: Qutlimurodova Mexribon - Hazorasp tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Samandarov Otabek - Hazorasp tuman "Shexyopi mutpiri” mahalla fuqarolar yigini posboni.

Komissiya a’zolari: Maxmudov Erkaboy Boboxonovich - Hazorasp tuman 7-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Jumaniyozova Roxatjon Qurbonboevna -
Hazorasp tuman 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi,
Sultonov Yoqubboy - Hazorasp tuman "Shexyopi mutpiri” mahalla fuqarolar yig‘ini
faoli, Yusupova Nargiza Hajievna - Hazorasp tumani "Shexyopi mutpiri” mahalla faoli,
Latipova Shirinjon Abdrimovna - Hazorasp tumani "Shexyopi mutpiri” mahalla faoli,
Allaberganov O‘ktam - Hazorasp tumani "Shexyopi mutpiri” mahalla fuqarolar yig‘ini
faoli.

228-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ibragimov Kaxamon Boltaevich - Hazorasp tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Boltaev Sardorbek Baxtiyarovich - Hazorasp tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Nazarova Minura - Hazorasp tuman "Beshta” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Rajabov Ollayor - Hazorasp tuman "Beshta” mahalla fuqarolar
yig‘ini faoli, Masharipova Gulbaxor - Hazorasp tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi o‘qituvchisi, Matyakubov San’at Gofirovich - Hazorasp tuman "Beshta” mahalla
fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Jabbarova Gulamdon Atabaevna - Hazorasp tuman
15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Urinova Nasiba -
Hazorasp tuman Bog‘dor qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Matnazarov Murod
Ruzimovich - Hazorasp tuman "Beshta” mahalla fuqarolar yig‘ini pasboni.

229-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ibadullaev Baxromboy Sultonovich - Hazorasp tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sobirov Kadamboy - Hazorasp tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Polvonov Shermat Raximovich - Hazorasp tuman 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Matchanova Gulbaxor Ibdullaevna - Hazorasp tumani "To‘rtta”
mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Xudayberganova Sharifa Otaboevna - Hazorasp tumani
"To‘rtta” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Satimova Mamagul Sa’dullaevna -
Hazorasp tumani "To‘rtta” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Ibadullaev Fayzulla

Raxmatullaevich - Hazorasp tumani "To‘rtta” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni,

Iskandarvoa Laylo Abduraximovna - xususiy tadbirkor, Jumaniyazov Sharifboy -

Hazorasp tumani "Bog‘dor” qishloq vrachlik punkti shifokori.

230-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xusinov Kuvondik Axmedovich - Hazorasp tumani Maishiy xazmat va tadbirkorlik kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matyakubov Fozilbek Farxodovich - Hazorasp tumani Maishiy xazmat va tadbirkorlik kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Kuryazov Baxtiyor Boltaevich - Hazorasp tumani Maishiy xazmat va tadbirkorlik kasb-hunar kolleji bosh hisobchisi.

Komissiya a’zolari: Ibragimov Maylim Zokirovich - Hazorasp tumani "Beshta”
mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Egamberdieva Saodatjon Kurbanbaevna - Hazorasp
tumani "Beshta” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Yuldosheva Ruxiya Rajapovna -
Hazorasp tumani "Beshta” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Rustamova Gulamdon -
Hazorasp tumani "Beshta” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Eshchanova Gulamdon -
Hazorasp tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi,

66


Tillaev Bagandik Panaevich - Hazorasp tumani Beshta pochta aloqa tarmog‘i bo‘limi
boshlig‘i.

231-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kuryazov Xushnud Jumaniyazovich - Hazorasp tumani 1-son ixtisoslashtirilgan maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumaniyazov Ruslan Otaxonovich - Hazorasp tumani Musiqa maktabi va san’ati direktori.

Komissiya kotibi: Otajonov Baxtiyor - Hazorasp tumani "Bog‘dor” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

Komissiya a’zolari: Axmedova Sayyora Aminovna - Hazorasp tumani 21-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Xajiev Furkat Zoirboevich -
Hazorasp tumani Musiqa va san’at maktabi o‘qituvchisi, Raxmatjanova Moxira
Raximberganovna - Hazorasp tumani "Bog‘dor” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi,
Xudayberganov Muxammad Kuramboevich - Hazorasp tumani "Bog‘dor” mahalla fuqarolar
yig‘ini posboni, Matmuratova Zulayxo - Hazorasp tumani "Bog‘dor” mahalla fuqarolar
yig‘ini faoli, Raximova Muxayyo Sa’dulaevna - Hazorasp tumani 1-son ixtisoslashgan
maktabida g‘aznachi.

232-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ruzimov Farofidin Yuldoshevich - Hazorasp tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Gofurov Dilshod Madaminovich - Hazorasp tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Matnazarova Guzal Atanazarovna - Hazorasp tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Matchanov Alisher Axmedjonovich - Hazorasp tumani 20-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Matnazarov Matnazar -
Hazorasp tumani Shexyopi qishloq vrachlik punkti mudiri, Ismailova Guljon
Yakubboevna - tadbirkor, Masharipova Gulasal Kuchkorovna - Hazorasp tumani 34-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ollomova Nasima Kurbanbaevna - oilaviy
tadbirkor, Begiev Shokir Sharipovich - Hazorasp tumani "Sanoat” mahalla fuqarolar
yig‘ini raisi.

233-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Allaberganov Shomurod Sa’dullaevich - Hazorasp tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matyakuov Baxtiyor Boltaevich - Hazorasp tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Xujaev Uktamboy Davletovich - Hazorasp tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Xudayberganov Ozod Kuramboevich - Hazorasp tumani
"Sanoat” qishloq vrachlik punkti shifokori, Ibragimova Iroda Sultonovna - Hazorasp
tumani "Mustakillik” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Ismailova Karomat Shokirovna

- Hazorasp tumani 39-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matyakubova Abdurasul Botirovich - Hazorasp tumani "Mustakillik” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Matrasulova Zulfiya Masharipovna - Hazorasp tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Kazakova Zulayxo Kurbondurdievna - Hazorasp tumani 39-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

234-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ruzimov Marjonbek Bogibekovich - Hazorasp tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Egamberdiev Davlatyor Sa’dullaevich - Hazorasp tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari
Komissiya kotibi: Raximova Muyassar Kuzievna - Hazorasp tumani "Otaliq” qishloq vrachlik punkti mudirasi.

67


Komissiya a’zolari: Kurbanova Anapashsha Gofurjon qizi - Hazorasp tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Abdullaeva Gulbaxor Madrimovna - xususiy tadbirkor, Eshchonov Ibroxim Ismailovich - Hazorasp tumani "Otalik” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Kurbanov Yusup - Hazorasp tumani” Otaliq” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Rajapova Ruxiya Telmanovna - Hazorasp tumani "Otaliq” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Jumaniyazov Otabek Davlatyarovich -
Hazorasp tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

235-Uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdiev Rashid Kuramboevich - Hazorasp tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xudayberganov Shermurod Shermetovich - Hazorasp tumani "Otaliq” mahalla fuqarolar yig‘ini pasboni.

Komissiya kotibi: Saidova Kutlika Sa’dullaevna- Hazorasp tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Matkarimov Alisher Ismailovich - Hazorasp tumani "Ibroxim bobo” xususiy ishlab chiqarish savdo firmasi rahbari, Yusupov Bunyod Ravshanovich - Hazorasp tumani "Otaliq” qishloq vrachlik punkti shifokori, Ibadullaeva Mexribon Ismailovna - Hazorasp tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Otabaev Sarvar Baxodirovich - Hazorasp tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Kalandarova Fazilat Erkinovna - Hazorasp tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Raximova Xurshida Ravshanovna - Hazorasp tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

236-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xudayberganova Oygul - Hazorasp tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raximov Rasul Boltabaevich - Hazorasp tumani "Sanoat” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya kotibi: Bobojonova Muborak Ozodovna - Hazorasp tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Otajonov Gofir - Hazorasp tumani "Sanoat” mahalla
fuqarolar yig‘ini faoli, Masharipova Ozoda - Hazorasp tumani 34-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Buyazova Gavxar - Hazorasp tumani
"Sanoat” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Masharipov Shavkat - xususiy
tadbirkor, Sultonov Rustam - Hazorasp tumani "Sanoat” mahalla fuqarolar yig‘ini
faoli, Sapaev Xabibulla - Hazorasp tumani "Sanoat” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

237-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Atabaeva Tamara Nikitovna - Hazorasp tumani 45-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sobirov Yaxshimurod - Urganch neft baza" unitar korxonasi Hazorasp filiali direktori vazifasini bajaruvchi.
Komissiya kotibi: Saidov Doniyor - Hazorasp tumani 45-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Quryazov Rustam - Hazorasp tumani 45-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Abdullaeva Ra’no Babajanovna - Hazorasp tumani Sulaymon qal’a mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ibragimov Kenja Ismoilovich - Hazorasp tumani Sulaymon qal’a mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Yakubov Kosimboy - Hazorasp tumani "Oybek" mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Toxirova Roviya Sobirovna - Hazorasp tumani "Oybek" mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Jumanazarova Ziyoda Boltaevna-Hazorasp tumani Sulaymon qal’a mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

238-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ismoilov G‘ayrat Zarifovich - Hazorasp tuman 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

68


Komissiya raisi o‘rinbosari: Sobirov Ulug‘bek Abdug‘afurovich -Hazorasp tuman 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Boltaeva Zilola Komilbaevna - Hazorasp tuman 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Jumaniyazova Muyassar Qutlimuradovna - Hazorasp tuman 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Masharipova Gulmira Bagandikovna -
xususiy tadbirkor, Xudayberganov Yusufboy Shermatovich -xususiy tadbirkor, Atamuratov Allabergan Avazmatovich - Hazorasp tuman "Ishchilar” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Bobojanov Komiljon Qutlimuratovich - Hazorasp tuman "Ishchilar” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Iskandarova Roxatjon Nurmatovna - Hazorasp tuman "Ishchilar” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

239-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Niyazmetova Mukaddas Xasanovna - Hazorasp tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori vazifasini bajaruvchi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Axmedov Omonbek Ruzimovich -Hazorasp tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Avezova Muxabbat Satiboldiev - Hazorasp tumani "Sh.Rashidov" mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Matyakubova Feruza Shuxratovna - Hazorasp tumani 11-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Jumaniyazov Umid Iskandarovich -Hazorasp
tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Abdullaev Xayitboy
Madaminovich - Hazorasp tumani "Sh.Rashidov" mahalla fuqarolar yig‘ini faoli,
Ruzmetov Rajabboy Niyozmetovich - Hazorasp shaharchasi Sh.Rashidov mahalla fuqarolar
yig‘ini kotibi, Kuryazov Suxrob Matchanbaevich - Hazorasp tumani 1-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yusupova Nigora Rajabovna -mahalla faoli.

240-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyozova Minura Ismoilovna - Hazorasp tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Axmedov Baxodir Xaytboevich -Hazorasp tuman tibbiyot birlashmasi boshligi vazifasini bajaruvchi.

Komissiya kotibi: Murotov Maksudbek Madaminov - Hazorasp tuman 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Ibragimov Shuxrat Sobirovich - Hazorasp tumani Barkamol
avlod markazi direktor o‘rinbosari, Sobirova Surayyo Xaydarovna - Hazorasp shaharchasi
"Al-Xorazmiy” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Ruzmetova Raxima - Hazorasp
tuman "Uzukka qosh” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Kilicheva Zumrad
Sa’dullaevna - Hazorasp shaharchasi "Al-Xorazmiy” mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Yusupov Jumaboy Beknazaroovich - mahalla faoli, Matyakubov Mansur
Kaxromonovich - Hazorasp tuman 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori
o‘rinbosari.

241-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Satimov Sharifboy - Hazorasp tuman 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Azimboy Yusupovich -Hazorasp tuman 16-son maktabining o‘quv tarbiya ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Allaberganov Umar Zaripovich - Hazorasp tuman Bo‘ston qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari:Qurbonov Suhrob Raxmonberganovich - Hazorasp tuman
"Bo‘ston" mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Bobojonova Umida Jangirovna - Hazorasp
tuman 16-son maktabining ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari,
Alimova Shodmon Ismoilovna -Hazorasp tuman Obod qishloq vrachlik punkti katta
shifokori, Rajabov G‘afforbergan Egamberdievich - Hazorasp tuman "Bo‘ston" mahalla
fuqarolar yig‘ini posboni, Sulova Maryamjon Mamatsharipovna - Hazorasp tumani,

69


Bo‘ston mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Matkarimova Nuquljon - Hazorasp tuman "Bo‘ston" mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

242-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdukarimova Gulpashsha Rayimboevna - Hazorasp tumani 39-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Madraximov Oramboy Sultanbaevich - Hazorasp tumani 39-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Egamberdiev Ikromboy Raximberdievich - Hazorasp tumani "Qovunchi" mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Xujaeva Malika Jumaniyozovna - Hazorasp tumani
"Qovunchi" mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Satimova Xolpashsha Qazaqovna -
mahalla faoli, Sabirov Sattorberdi Nazarovich -Hazorasp tumani "Qovunchi" mahalla
faoli, Ro‘zmetova Dilbar Davlatyarovna - Hazorasp tuman 5-son maktabgacha ta’lim
muassasasi tarbiyachisi, Jumaniyazov Raximboy - mahalla faoli, Jumaniyazov Ilxomboy
Shermatovich - Hazorasp tumani "Qovunchi" mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

243-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matkarimov Ruslan Kurambaevich - Hazorasp tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumanazarov Abdulla - Hazorasp tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Nurillaeva Amina - Hazorasp tumani "B.Matrizaev" mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Abdullaeva Shaxzoda Yadgarovna - Hazorasp tumani 17-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Masharipov Kuramboy Supievich -Hazorasp
tumani B.Matirzaev mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Jumaniyazova Dilfuza
Masharipovna - xususiy tadbirkor, Xudayberganov Otaxon - Hazorasp tuman
"B.Matirzaev" mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Jumanazarov Kuziboy - xususiy
tadbirkor, Babajanova Anapashsha Ro‘zmetovna - Hazorasp tuman "B.Matirzaev" mahalla
fuqarolar yig‘ini faoli.

244-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Boltaev Sharifboy Jumyozovich - Hazorasp tuman 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ruzmetova Nazira Boltaevna - Hazorasp tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Boboeva Roxatjon Ibragimovna - Hazorasp tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Matkarimov Gopurjon Raximboevich - Hazorasp tumani "Iqtisodiyot" kolleji ishchisi, Atajanov Bekjon Qalandarovich - Hazorasp tumanida xususiy tadbirkor, Aminov Abdulla - mahalla faoli, Raximova Kumush Qurbanbaevna -
Hazorasp tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Allaberganova Darmon Abdullaevna - mahalla faoli, Abdullaev Jurabek -Hazorasp tumani "B.Matrizaev" mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

245-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raxmanov Azatjon - Hazorasp tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Egamberdiev Ulug‘bek Kuzievich - Hazorasp tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Atajanova Oygul Ro‘zimovna - Hazorasp tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Aptikarimov G‘ayrat Ollayorovich - Hazorasp tumani
"Pichoqchi" mahalla faoli, Jumaniyazova Gulandon Sadullaevna - Hazorasp tumani 5-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Mavlanov Baxrom Masharipovich -Hazorasp
tumani "Pichoqchi" mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Durdieva Avodon - Hazorasp tumani

70


"Pichoqchi" mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Ibragimova Kumri Sobirovna -
Hazorasp tumani "Pichoqchi" mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Raximov Ko‘chkar -
Hazorasp tumani "Pichoqchi" mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

246-Uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matchanov Rayimboy - Hazorasp tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kuzieva Sanobar Ozodovna - Hazorasp tumani "Pichokchi” qishloq Juvondur mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya kotibi: Ruzmetova Roxat Raxmanovna - Hazorasp tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Xudayberganova Zuxra Babaevna - Hazorasp tumani "Pichoqchi” qishloq Juvonidur mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Abdullaev Aminboy -
Hazorasp tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Xujaniyazov Komiljon - "Pichoqchi” qishlog‘i Juvondur mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Navruzova Okila Rumimovna - Hazorasp tumani Navro‘z mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Toyirov Jabbargan - Hazorasp tumani "Pichoqchi” qishlog‘i Juvondur mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ernazarov Shonazar - Hazorasp tumani "Pichoqchi” qishloq Juvondur mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

247-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Nurmetov Pulatboy - Hazorasp tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xusinov G‘ulomboy - Hazorasp tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Iskandarov Uktamboy Salievich - Hazorasp tumani "12 narvon” fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Saidmuratov Umid Kobirberdievich - Hazorasp tumani 28-son
maktabning ingliz tili fani o‘qituvchisi, Egamberdiev Toxir Ibragimovich - Hazorasp
tumani "Pichoqchi” suv iste’molchilari uyushmasi hisobchisi, Yusupova Roxila
Abdullaevna - Hazorasp tumani "Do‘stlik” qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Sapaeva
Muxayyo Nurullaevna - Hazorasp tumani "12 narvon” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli,
Matnazarov Raximboy Masharipovich - Hazorasp tumani "12 narvon” mahalla fuqarolar
yig‘ini faoli, Matkarimova Ruxiya Kurbanovna - Hazorasp tumani 9-son maktabgacha
ta’lim muassasasi mudirasi.

248-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Madraximov Xushnud Kodirovich - Hazorasp tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yusupov Sherbek Abdullaevich - Hazorasp tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Yakubov Kudrat Teshabaevich - Hazorasp tumani "12 narvon” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari: Raxmanova Ruzigul Karimovna - Hazorasp tumani "12 narvon”
mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Kutlimuratov Odilbek Kuzievich - Hazorasp tumani
5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ishchisi, Normetova Dilorom - xususiy tabdirkor,
Raximov Saidmurod Nazarovich - Hazorasp tumani "12 narvon” mahalla faoli, Raxmanova
Gulzira Durdievna - Hazorasp tuman 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili
fani o‘qituvchisi, Durdieva Dilbar Rustamovna - Hazorasp tuman 5-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

249-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Choriev Kurbonmurod Pirievich - Hazorasp tumani Pitnak shahar 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yakubova Zamira Shermametovna - Hazorasp tumani Pitnak shahar 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

71


Komissiya kotibi: Matniyazova Feruza Qudayberganovna - Hazorasp tumani Pitnak shahar 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.
Komissiya a’zolari: Egamberdiev Xolmurod Saltonovich - Xorazm viloyati Radiotelevidenie uzatkich markazi elektromexanigi,Atabev Bozor Kurbanovich -
Hazorasp tumani, Pitnak shahar Sorimoy qishloq fuqarolar yig‘ini mahalla faoli, Klicheva Bargul - Hazorasp tumani Pitnak shahar Sorimoy qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Goipova Moxim Bollievna - Hazorasp tumani Sorimoy qishloq fuqarolar yig‘ini mahalla faoli, Atamuratov Davlat Shakirovich - Hazorasp tumani Sorimoy qishloq fuqarolar yig‘ini mahalla faoli, Xudayberdiev Durdiboy Mametdurdievich -
Hazorasp mumani Sorimoy qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi.

250-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yakubov Kenja Ruzmetovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri Tuprokkal’a maishiy xizmat kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kurbanova Gulchexra Settievna - Hazorasp tumani Pitnak shahri Tuproqqal’a maishiy xizmat kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Yuldosheva Gulsara Gapparovna - Hazorasp tumani Pitnak shahar Tuprokkal’a qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Madrimov Kamoladdin Odilovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri Tuprokkal’a maishiy xizmat kasb-hunar kolleji kadrlar bo‘limi mudiri, Nazarmametova O‘g‘iltoj - Hazorasp tumani Pitnak shahri 10-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Yuldashev Umirbek Jongir o‘g‘li - Hazorasp tumani Pitnak shahri 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Madrimov Zokirjon Odilbekovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sapaev Beknazar - Hazorasp tuman Pitnak shahri Hazorasp mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Yusupov Kamolbek Komilovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri Tuprokkal’a qishloq fuqarolar yig‘ini mutaxassisi.

251-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Aminova Muxayyo Kalandarovna - Hazorasp tumani Pitnak shahri 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kutimov Dadaxon Abduraxmonovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Yusupova Go‘zal - Hazorasp tumani Pitnak shahri 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Madrimova Gulbaxor - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Sharlovuk” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ishbaev Sardor Nurullaevich - Hazorasp tumani Pitnak shahri 51-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Ruzimov G‘ofir Sobirovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Vatanparvar” tashkiloti boshlig‘i, Yusupov Sarvar Masharipovich - OATB "Agrobank” Pitnak filiali bosh hisobchisi, Salaeva Gulsara Sultonovna - Hazorasp tumani Pitnak shahri 51-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Masharipov Maksud Karimbaevich - Hazorasp tumani Pitnak shahri pochta aloqa tarmog‘i bo‘limi boshlig‘i.

252-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kurbanova Guli Eldoshbaevna - Hazorasp tumani Pitnak shahri 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Nurmetov Azamat Xudoyorovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri tibbiyot bo‘limi shifokori.

Komissiya kotibi: Matyakubova Nadejda Shexnazarovna - Hazorasp tumani Pitnak
shahri 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.
Komissiya a’zolari: Martazaev Maxammadsapo - Hazorasp tumani Pitnak shahri 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Tillaev Baxtiyor Rajabbaevich

- Hazorasp tumani Pitnak shahar Gaz ta’minoti bo‘limi boshlig‘i, Xayitbaeva Gulbaxor
Umidovna - Hazorasp tumani Pitnak shahri A.Ibragimov mahalla fuqarolar yig‘ini
raisi, Matkarimova Yakutjon Ruziboevna - Hazorasp tumani Pitnak shahri A.Ibragimov

72


mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Nazarov Otabek Ozodovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri elektr tarmoqlari korxonasi hisobchisi, Abduraximov Rashid Tardievich -
Hazorasp tumani Pitnak shahri Suv oqava bo‘limi boshlig‘i.

253-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Tillaeva Muborak Matyakubovna - Hazorasp tumani Pitnak shahri 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Masharipov Ergash Jumabaevich - Hazorasp tumani Pitnak shahri 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Ruziboev Kamoljon Yusufboevich - Hazorasp tumani Pitnak shahri 2-son maktabining ingliz tili fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Otajanova Shoxida Rajabovna - xususiy tadbirkor, Sharafulin Nurmuxamad - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Muxabbat” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Otajanov Avazbek Rajabovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri Davlat sanitariya va epidemiologiya nazorati markazi boshlig‘i, Raximov Davronbek Komiljonovich - Hazorasp tumani Pitnak shahar Suv havzasi boshlig‘i, Allaberganova Chamangul Xojievna - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Muxabbat” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Xujametova Zumrad Isaevna - xususiy tadbirkor.

254-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Norboev Inomjon Xudoyorovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri 6-son bolalar musiqa va san’at maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otajonov Shuxrat Madraximovich - Hazorasp tumani, Pitnak shahar 6-son bolalar musiqa va san’at maktabi o‘qituvchisi.
Komissiya kotibi: Saparov Rustam Yarashevich - Hazorasp tumani Pitnak shahar 4-son maktabining ingliz tili fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Kilichev Xudashkur Otaxonovich - Hazorasp tumani Pitnak shahar 6-son bolalar musiqa va san’at maktabi o‘qituvchisi, Matyakubov Razzak - Hazorasp tumani Pitnak shahri mahalla faoli, Matrasulov Shavkat Samandarovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Yoshlik” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Ruzmetov Xasanboy Xojiboevich - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Yoshlik” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Jumaniyazova Xosiyat Axmedovna - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Yoshlik” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Davletov Bobur Ne’matovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri 4-son maktabining fizika fani o‘qituvchisi.

255-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Pulatova Zulxumor Saidaxmedovna - Hazorasp tumani Pitnak
shahri maishiy xizmat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji direktori.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Yakubov Farxod Ozodovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri maishiy xizmat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Yarashev Mardon Matyakubovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri
maishiy xizmat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.
Komissiya a’zolari: Azizov Shonazar Abduraxmonovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Navbaxor” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ochilova Salomat Otajonovna -
Hazorasp tumani Pitnak shahri "Navbaxor” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Matyakubov Sobir - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Navbaxor” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Masharipov Farxodjon Uktamboy o‘g‘li - Hazorasp tumani Pitnak shahar "Navbaxor” mahalla fuqarolar yig‘ini pasboni, Otaxonova Manzura Yakubovna - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Navbaxor” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Madrimov Kadamboy

- Hazorasp tumani Pitnak shahri "Navbaxor” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

256-Uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Urazbaev Komil Tursunovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xayitbaeva Salomat Xudayberganovna - Hazorasp tumani Pitnak shahri 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

73


Komissiya kotibi: Yarashev Ne’mat - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Oxunboboev” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari: Yarashev Mansur Raximberganovich - Hazorasp tumani Pitnak
shahar "Oxunboboev” qishloq vrachlik punkti xodimi, Bakieva Nodira Komilovna -
Hazorasp tumani Pitnak shahri 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi, Raximova
Muborak Sa’dullaevna - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Oxunboboev” mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi, Yarashev Yakubboy Otaxonovich - xususiy tadbirkor, Shomurodov
Otajon Egamberdievich - xususiy tadbirkor, Maxmudova Nazokat Axmedovna - Hazorasp
tumani Pitnak shahri 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

257-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Latipov Otaxon - Hazorasp tumani Pitnak shahri 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Azimova Zebo Raximbaevna - Hazorasp tumani Pitnak shahri 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Kuryazova Laylo Madiyorovna - Hazorasp tumani Pitnak shahri7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Kurbonboev Sultonboy - Hazorasp tuman Pitnak shahar
"Sayopir” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Bekturdiev Komiljon - Hazorasp tuman
Pitnak shahar "Sayopir” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Masharipov Sa’dula -
Hazorasp tuman Pitnak shahri 6-son maktabning ingliz tili fani o‘qituvchisi, Jonboeva
Norgul Raximberdievna - Hazorasp tuman Pitnak shahar "Sayopir” mahalla fuqarolar
yig‘ini faoli, Yakubov Ixtiyor - Hazorasp tuman Pitnak shahri 6-son bolalar musiqa va
san’at maktabi o‘qituvchisi, Maxmudov Sherzod Maxmud o‘g‘li - xususiy tadbirkor.

258-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kurbonboev Jasurbek Sultonboevich - Hazorasp tumani Pitnak shahri 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sultanov Murod Xamraevich - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Saidlar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Sabirov Xayitboy Saidjanovich - Hazorasp tumani Hazorasp tumani Pitnak shahri 8-son maktabning ingliz tili fani o‘qituvchisi.
Komissiya a’zolari: Raxmanov Erkin Xasanovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Saidlar” mahalla faoli, Xasanov Shonazar Raximovich - Hazorasp tumani Pitnak kishlog‘i qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi, Kurbanova Ozoda Jumaniyazovna - Hazorasp tumani Pitnak shahri tibbiyot birlashmasi hamshirasi, Kilichev Davlatyor Mamatovich -
Hazorasp tumani Pitnak shahri 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matkarimov Gofur Botirovich - Hazorasp tumani Pitnak shahar "Pitnak” qishloq fuqarolar yig‘ini mutaxassisi, Xasanova Zamira Shimievna - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Saidlar” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

259-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ibragimov Dilshod Axmedovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Shomurotov Shavkat Otaxonovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Xayitboev Isroil - Hazorasp tumani Pitnak shahri "Shexlar "mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Xujametova Norjon Musaevna - Hazorasp tumani Pitnak
shahri "Shexlar” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Matnazarov Zoxid Kurbonboeivch -
Hazorasp tumani Pitnak shahar 9-son maktabning ingliz tili fani o‘qituvchisi,
Jabbarov Ne’mat Ramatjonovich -Hazorasp tumani Pitnak shahar
"Qishloqxo‘jalikkimyo” bo‘limi ishchisi, Boltaev Sattor Kilichevich - Hazorasp tumani
Pitnak shahar bolalar va o‘smirlar sport maktabi ishchisi, Raxmanova Shoira Toxirovna -
Hazorasp tumani Pitnak shahri "Shexlar” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Jabbarova

74


Farida Kurbanbaevna - Hazorasp tumani Pitnak shahar "Shexlar” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

260-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ibragimova Manzura Ismailovna - Hazorasp tumani Pitnak shahar 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ruziboev Tulkin Ibgarimovich - Hazorasp tumani Pitnak shahar 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Rajapov Maksudbek Durdievich - Hazorasp tumani Pitnak shahar 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Raximova Sharofat Botirovna - xususiy tadbirkor, Sultonov
Rustam Ne’matovich - Hazorasp tumani Pitnak shahri 9-son maktabining ingliz tili
fani o‘qituvchisi, Ruziboev Oybek Madiyorovich - Hazorasp tumani Pitnak shahar
"Shexlar” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Xayitov Xushnud Matmurotovich - Hazorasp
tumani Pitnak shahar "Shexlar” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Raximova Sabo
Madiyorovna - Hazorasp tumani Pitnak shahar 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Razzakov Xayriddin - Hazorasp tumani Pitnak shahar "Sayid” qishloq
fuqarolar yig‘ini raisi.

261-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Baltaeva Salomat Abdullaevna - Pitnak shahar 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Egamberdiev Umrbek Kamiljonovich - Pitnak shahar 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Madirimov Baxtiyor Madiyarovich - Pitnak shahar 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Jumabaeva Dilbar Kalandarovna - Pitnak shahar 8-son
maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Babajanov Sa’dulla - Pitnak shahar "Obod
mahalla” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Matchanov Bog‘ibek - Pitnak shahar "Obod
mahalla” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla faoli, Boltaeva Manzura Rustamovna -
Pitnak shahar "Obod mahalla” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchi, Nurmanova
Munavvar Komilovna - Pitnak shahar "Obod” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Xujaev
Dilmurod Pulatovich - Pitnak shahar muqobil mashina traktor parki hisobchisi.

455-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi.

456-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi.
457-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi.
458-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi.
459-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi.

XONQA TUMANI BO‘YIChA:

262-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Axmedova Gulsara Rajabovna - Xonqa maishiy xizmat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ro‘zmetov Farxod Yuldashevich - Xonqa maishiy xizmat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kollej o‘qituvchisi.
Komissiya kotibi: Sabirov Sanjar G‘offurovich - Xonqa shaharcha "Barkamollik” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari:Xudayberganov Toxir Farxodovich - xizmat va axborot
texnologiyalari kasb-hunar kolleji bo‘lim boshlig‘i, Sabirov Yaqubboy Qalandarovich -
Xonqa shaharcha "Barkamollik” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Quchqarov Yo‘ldosh -
mahalla faoli, Yusupova Nasiba Ozodovna - Xonqa shaharcha "Barkamollik” mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Babadjanov Zafarbek Yuldashevich - Xorazm viloyati

75


davlat arxivi Xonqa filiali arxivchisi, Kuryazov Baxrom Ko‘palovich - Xonqa shaharchasi "Gulg‘uncha” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

263-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sa’dullaev Ziyoddin Yovqochovich - Xonqa pedagogika va sport kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Karimov Karimboy Yakubbayevich - Xonqa pedagogika va sport kolleji direktorining o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Bekchanov Dilshod Islombaevich - Xonqa shaharchasi "Fidoyilar” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari:Ollaberganov Ikromboy Karimovich - Xonqa shaharcha "Fidoyilar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Sapaeva Lidiya Abdullaevna - Xonqa shaharcha "Fidoyilar” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Settiev Azadboy -
mahalla faoli, Ollaberganov Ortiq Otabaevich - Xonqa shaharcha "Fidoyilar” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Matnazarova Fazilat Xolnazarovna - Xonqa pedagogika va sport kolleji ingliz tili fani o‘qituvchisi, Nuniyazov Ravshan Saitnazarovich - Xonqa shaharcha "Yangilanish” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

264-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Karimkulieva Nasiba Rustamovna - Xonqa tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Murod Po‘latovich - Xonqa tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Eshchanov Sanjar Baxtiyorovich - Xonqa tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Aitova Anadjon O‘rinovna - Xonqa shaharchasi "Janatmakon” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Jumaniyazov Komiljon Ataboevich - Xonqa shaharchasi "Axillik” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Sapaeva Gulmira Oktamboevna -
Xonqa shaharchasi "Janatmakon” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Muratov Farxod Rajabovich - Xonqa shaharchasi "Jannatmakon” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Axmedova Gulnora Allayorovna - Xonqa shaharchasi "Axillik” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Allaberganova Guliston Karimovna - Xonqa shaharchasi "Axillik” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

265-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Karimova Saodat Raximovna - Xonqa tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kurbonova Zuxrajon Bekchonovna - Xonqa tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Xolmuratova Dilfuza Azimbaevna - Xonqa shaharchasi "Ezgulik” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari:Abdirimova Zulfiya Qalandarovna - Xonqa shaharchasi
"Pahlavonlar” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Sultonova Manzura
Xudayberganovna - Xonqa shaharchasi "Gulg‘uncha” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi,
Eshchanov Maqsud Yusufboevich - Xonqa shaharchasi "Ezgulik” mahalla fuqarolar yig‘ini
raisi, Yuldasheva Dilbar Alimjonovna - Xonqa tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi direktori o‘rinbosari, Xusinova Kunduz Bog‘ibekovna - Xonqa shaharchasi
"Ezgulik” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Qo‘chqarova Farida Ruzmamatovna -
Xususiy tadbirkor.

266-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyozov Davron Sotimovich - Xonqa tumani 7-son bolalar musiqa va san’at maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xamraev Qadamboy Ibodullaevich - Xonqa tumani 7-son bolalar musiqa va san’at maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi:Ibrogimov Rashid Xudayberganovich - Xonqa shaharchasi "Mahorat” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

76


Komissiya a’zolari:Allaberganov Xabibullo Klichevich - Xonqa shaharchasi "Mahorat” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Dusmetova Dilarom - Xonqa shaharchasi "Mahorat” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Turdiev Xushnud Allaberganovich - Xonqa shaharchasi "Bunyodkor” mahalla fuqarolar yig‘ini ma’sul kotibi, Sultonov Saporboy Xudayberganovich - Xonqa shaharcha "Pahlavonlar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Allaberganov Umarbek Sultonboevich - Xonqa shaharchasi "Pahlavonlar” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Yaqubov Faxriddin Urunovich -
Xonqa tumani 7-son bolalar musiqa va san’at maktabi murabbiy.

267-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyozov Otabek Madraximovich - Xonqa tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumaniyozov Kamoladdin Qodirovich - Xonqa tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi jismoniy tarbiya fani o‘qituvchisi.
Komissiya kotibi: Jabborov Rustamboy - Xonqa shaharchasi "Mangulik” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari: Sotimov Xikmat Xasanovich - Xonqa tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori, Latipov Satimbay - mahalla faoli, Atajonova Zamira Sobirovna - Xonqa shaharchasi "Mangulik” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Ataniyozov Ilxom Azimovich - Xonqa shaharchasi "Bunyodkor” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Artikova Gulnora Yuldashevna - Xonqa shaharchasi "Mangulik” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Saidov Aminboy - mahalla faoli.

268-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Fozilov Baxodir Odilovich - Xonqa qurilish kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kurbanov Qadamboy Sultonovich - Xonqa qurilish kasb-hunar kolleji katta ustasi.

Komissiya kotibi: Musaeva Muyassar Quramboevna - Xonqa shaharchasi "Porloq” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari: Yusupova Muborak Sultonovna - Xonqa shaharchasi "Porloq”
mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Xamraeva Dilfuza Shavkatovna - Xonqa
qurilish kasb-xunar kolleji ingliz tili fani o‘qituvchisi, Matyakubov Olimboy
Reyimberdievich - Xonqa shaharchasi "Porloq” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni,
O‘rinov O‘ktam Raximovich - Xonqa shaharchasi "Porloq” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul
kotibi, Qalandarova Anajon Ayitboevna - Xonqa shaharchasi "Bunyodkor” mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Ro‘zmetov Ziynat Nurmamatovich - Xonqa qurilish kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi.

269-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yo‘ldoshev Baxtiyor - Xonqa tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sa’dullaev Abdulla Satimboevich - Xonqa tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Ro‘zmetov Odilbek Masharipovich - Xonqa shaharchasi "Muqaddas” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Qurbonova Adolat - Xonqa shaharchasi "Muqaddas” mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchi, Abdullaev Ildor Ibadullaevich - Xonqa shaharchasi
"Yangilanish” maxalla fuqarolar yig‘ini raisi, Artiqov Bobur G‘ulomboy o‘g‘li - Xonqa
shaharchasi "Muqaddas” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Abdullaeva Oliyajon
Yakubovna - Xonqa tumani 40- son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Bekmetova
Muxabbat - Xonqa shaharchasi "Yangilanish” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi,
Rajapov Quvondiq Qalandarovich - Xonqa shaharchasi "Muqaddas” mahalla fuqarolar
yig‘ini raisi.

77


270-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Otajonov Yo‘ldoshboy Komiljonovich - Xonqa sanoat va xizmat ko‘rsatish kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jabbarov O‘ktam Sa’dullaevich - Xonqa sanoat va xizmat ko‘rsatish kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Boltaev Baxodir - Xonqa shaharchasi "Vatanparvar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari: Allakuliev Shavkat Qodirovich - mahalla faoli, Madraximov Erkin Komilovich - Xonqa shaharchasi "Vatanparvar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi kotib, Egamberdieva Maqsuda Ozodovna - Xonqa tuman 38-son maktab o‘qituvchisi, Xujaniyazov Shonazar - Xonqa shaharchasi "Extirom” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ernazarova Miyassar Shonazarovna - Xonqa shaharchasi "Vatanparvar” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Abdukarimova Manzura Otaboevna - Xonqa shaharchasi "Extirom” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

271-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdullaev Baxodir Ismailovich - Xonqa tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Abdullaev Ikrom Yavkachovich - Xonqa tumani Sarapoyon qishlog‘i "Paxtagul” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Xudayberganov Boynazar Ochilovich - Xonqa tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Xamraeva Nargiza Quvondikovna - Xonqa tumani 5-son maktab
o‘qituvchisi, Ismoilova Zamira Ibragimovna - Xonqa tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi o‘qituvchisi, Maxmudov Uktam Komilovich - Xonqa tumani 27-son maktab
direktori, Atajanova Bikajon Masharipovna - Xonqa tumani Sarapoyon qishlog‘i
"Paxtagul” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Niyozmetov Baxodir Abdullaevich -
Sarapoyon qishlog‘i "Paxtagul” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Karimkulieva
Latofat Roxatovna - Xonqa tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

272-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sharipov Omonboy Ro‘zmamatovich - Xonqa hizmat ko‘rsatish kasb-
hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bog‘ibekov Mansurbek O‘rinboevich - Xonqa hizmat ko‘rsatish kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Salaeva Zamira Axmadjonovna - Xonqa hizmat ko‘rsatish kasb-
hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Kurbanov G‘ofur Ro‘zmamatovich - Xonqa tumani Sarapoyon
qishlog‘i "Istiqlol” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Allakulieva Tanzilya Tursunovna

- Xonqa tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Babajanova Yorqinoy Qadamboevna - Xonqa tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Bekchanov Azimboy Madraximovich - Xonqa tumani Sarapoyon qishloq fuqarolar yig‘ini raisi,Sharipova Yulduz Qo‘chqarbaevna - Xonqa hizmat ko‘rsatish kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Ishchanova Sanobar Madrimovna - Xonqa tuman Sarapayon qishloq "Istiqlol” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

273-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Babajonov Bog‘ibek Sharipovich - Xonqa tumani 2-son bolalar va o‘smirlar sport maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sa’dullaev Muxutdin Pardaevich - Xonqa tumani 2-son bolalar va o‘smirlar sport maktabi ilmiy bo‘lim mudiri.

Komissiya kotibi:Ro‘zmetov O‘mirbek To‘raevich - xususiy tadbirkor

Komissiya a’zolari: Atajanov Eldor Mo‘minboevich - Xonqa tumani 48-son
ixtisoslashtirilgan maktab o‘qituvchisi, Urozov Komiljon Mayliboevich - Xonqa tumani
Sarapoyon qishlog‘i "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Saparov Qahramon
Sotimovich - Xonqa tumani Sarapoyon qishlog‘i "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini

78


posboni, Odilova Tozagul Yodgorovna - Xonqa tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Aminova Sayyora Otaxonovna - Xonqa tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ro‘zmetov Farxod Madirimovich - Xonqa tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

274-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ibragimov Ibragim Xakimovich - Xonqa tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Avezov Bekchon Ro‘zmetovich - Xonqa tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Nurullaev Umidbek Samandarovich - Xonqa tumani Sarapoyon qishlog‘i "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.
Komissiya a’zolari: Sharipov Sharipboy Rustamovich - Xonqa tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Palvanov O‘runbay - Xonqa tumani "O‘runbay Asrorbek” fermer xo‘jaligi boshlig‘i, Abdullaev Umirbek Achilovich - O‘zbekiston ta’lim, fan va madaniyat xodimlari kasaba uyushmasi Xonqa tuman Kengashi raisi, Avezmetov Ismoil Ibragimovich - Xonqa tumani bandlikka ko‘maklashish va aholini ijtimoiy muhofaza qilish markazi inspektori, Beyjanova Kunduzxon Rajabovna -
Xonqa tumani 19-son maktab o‘qituvchisi, Sultonova Bibijon - Xonqa tumani Sarapoyon qishlog‘i "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

275-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sotimova Sayyora Sotimovna - Xonqa tumanidagi 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raximov Xushnud Saparovich - Xonqa tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Raximov Baxtiyor Abdiraxmonovich - Xonqa tumani Sarapoyon
qishlog‘i "Qoramozi” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.
Komissiya a’zolari: Xakimov Xakimboy Saparovich - Xonqa tumani Sarapoyon qishlog‘i "Qoramozi” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Eshmetova Gavxarjon Ahmedjanovna - Xonqa tumani Sarapoyon qishlog‘i "Qoramozi” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Xasanov Sapo Yusupovich - Xonqa tumani Sarapoyon qishlog‘i "Qoramozi” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Axmedov Ro‘zmamat Yusupovich - Xonqa tumani Qoramozi qishloq vrachlik punkti bolalar shifokori, Sabirov Odilbek Jumaniyozovich -
Xonqa tumani "Xonqa-Qoramozi” muqobil mashina traktor parki boshlig‘i, Qo‘chqarov Javlonbek Allberganovich - Xonqa tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

276-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matniyozov Farxod Abdullaevich - Xonqa tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yuldashev Olimboy Muminovich - Xonqa tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi:Xudayberganov Farxod Adamovich - Xonqa tumani Qirqyop qishloq fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari:Ruzumov Rashidbek Raximovich - Xonqa tumani Qirqyop
qishlog‘i "Do‘rmon” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Yakubov Xo‘sin Muxamedovich -
Xonqa tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Qurbonov Yo‘ldosh
Sotimovich - Shovot irrigatsiya tizimi boshqarmasida birinchi toifali muxandis,
Ruzmetov Otaboy - Xonqa tumani "Xonqa-Xorazm” muqobil mashina traktor parki er
tuzuvchisi, Atamurodov Azamat Durdievich - Xonqa tumani Qirqyop qishlog‘i "Do‘rmon”
mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Durdiev Islom - mahalla faoli.

277-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Duschanova Maqsuda Bekberganovna - Xonqa tumani 52-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

79


Komissiya raisi o‘rinbosari: Saidov Sedamat - Xonqa tumani Qirqyop qishlog‘i "Obod” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Sultanov Ibodulla - Upradik BVO Amudaryo bo‘linmasi muhandisi.

Komissiya a’zolari: Saparov Ro‘zmamat Raximovich - Xonqa tumani Qirqyop qishlog‘i
"Obod” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Xaitov Baxodir - mahalla faoli, Atajanov
Atajon Bozorovich - Xonqa tumani 44-son maktabgacha ta’lim muassasasi xo‘jalik ishlari
bo‘yicha mudiri, Babajanov Ziyodaddin Satimovich - mahalla faoli, Babajanov G‘afforali
Bekchonovich - Xonqa tumani 52-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Quramboev
Qudrat Sabirovich - Xonqa tumani 52-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ho‘jalik ishlari
bo‘yicha direktor o‘rinbosari.

278-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ro‘zmetov Ravshanbek Xakimovich - Xonqa tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Avazbaev Mammat Botirovich - Xonqa tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Norbaev Ergash Kuramboevich - Xonqa tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Sharipov Davlat - mahalla faoli, Annazarov Qudrat
Boltaevich - mahalla faoli, Sobirova Guljon Quramboevna - Xonqa tumani Qirqyop
qishlog‘i "Obod” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Fayzullaev Islom Mo‘minovich

- Xonqa tumani Qirqyop qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Qurbonova Zulayxo Aminovna - Xonqa tumani Xorazm qishloq varchlik punkti hamshirasi, Xudayberganova Muxayyo Samandarovna - Xonqa tumani Qirqyop qishlog‘i "Obod” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

279-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yakubova Maloxat Qolandarovna - Xonqa tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Avazov Davron Islamovich - Xonqa tumani 38- son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Djabbarov Rustambek - Xonqa tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zosi: Sharipova Nazokat Rustamboevna - Xonqa tuman Paxtakor
qishloq vrachlik punkti mudirasi, Urinov Rashid Madaminovich - Xonqa tumani Qirqyop
qishlog‘i "Madaniy er” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ro‘zimatov Qadambay Salaevich -
mahalla faoli, Avezboev G‘ayrat Botirovich - Xonqa tumani Qirqyop qishlog‘i "Madaniy
er” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Shoniqova Roviya Masharipovna - Xonqa
tumani Qirqyop qishlog‘i "Madaniy er” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi,
Jumaniyazov Asqar Xabibullaevich - Xonqa tumani Qirqyop qishlog‘i "Madaniy er”
mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

280-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sharipov Oybek Komiljonovich - Xonqa tumani 51-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Zaribov Ulug‘bek Karimovich - Xonqa tumani Qirqyop qishlog‘i "Paxtakor” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Matchanov Akbar Kamoladdinovich - Xonqa tumani 51-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Qarriev G‘ofurjon Atabaevich - Xonqa tumani Qirqyop
qishlog‘i "Paxtakor” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Raxmanova Muyassar - Xonqa
tumani Qirqyop qishlog‘i "Paxtakor” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Yuldashev
Xolmurod - Xonqa tuman Qirqyop qishlog‘i "Paxtakor” mahallasi elat boshi, Qalandarov
G‘oibboy - Xonqa tuman Qirqyop qishlog‘i "Paxtakor” mahallasi elat boshi, Yusupov

80


Maksud Mavlonovich - Xonqa tumani 51-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Atajanov Bazarboy - mahalla faoli.

281-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Allaberganov G‘ofurbek G‘ulomboevich - Xonqa tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matkarimov Madamin Yuldashevich - Xonqa tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Boltaev Islombek Mammatjumaevich - Xonqa tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Kuramboev Kaxramon Rajabovich - Xonqa tumani 26-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Kenjaev Ulug‘bek Azadovich - Xonqa
tumani "Satimova Dilbar” fermer xo‘jaligi rahbari, Matyaqubov Nosir Ochilbaevich -
Xonqa tumani Madir qishlog‘i "Ilg‘or” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi,
Sultanov Jalilbek Yuldashevich - Xonqa tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
direktor o‘rinbosari, Jumaniyazov Qadamboy Solaevich - "Vatanparvar” tashkiloti Xonqa
tuman Kengashi o‘quv-sport texnika klubi boshlig‘i, Egamberdiev Quvondiq
Jumaniyazovich - Xonqa tumani Madir qishlog‘i "Ilg‘or” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

282-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qutliev Davlat Sharipovich - Xonqa tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumaniyozov Bozorboy Komilovich - Xonqa tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Quramboev Davron Ilxamjanovich - Xonqa tumani iste’molchilar huquqlarini himoya qilish jamiyati raisi.

Komissiya a’zolari: Sapaev Yusupbay Allaberganovich - Xonqa tumani Madir qishlog‘i "Do‘stlik” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ollaberganov Umirbek Xajievich -
mahalla faoli, Xolmuratov Davronbek Ko‘palovich - Xonqa tumani "Xamidjon Zulfiya” fermer xo‘jaligi ish yurituvchisi, Maxmudov Faxriddin Nuraddinovich - Xonqa tumani Madir qishlog‘i "Do‘stlik” mahalla fuqarolari yig‘ini mas’ul kotibi, Polvonov Olimboy Sapaevich - mahalla faoli, Sobirov Dilshod Sa’dullaevich - Xonqa tumani Madir qishloq vrachlik punkti shifokori.

283-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sharipov Yo‘ldosh - Xonqa tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Erkinboy Masharipovich - Xonqa tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Atajanov Xudashukur Saparmatovich - Xonqa tumani Madir qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Qutliev G‘ayrat Davlatovich - Xonqa tumani Madir qishloq fuqarolar yig‘ini raisi, Qurambaev Ilxamjan - mahalla faoli, Avezov Otanazar Ozodjanovich - Xonqa tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari, Quchqarov Odilbek Ro‘zmamatovich - xususiy tadbirkor, Ro‘zmetov Bakbergan Sapo o‘g‘li -
Xonqa tumani Madir qishloq fuqarolar yig‘ini posboni, Avezov Shonazar Sotimboevich -
Xonqa tumani "Yangi hayot” suv iste’molchilari uyushmasi ishchisi.

284-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yusupov Baxtiyor - Xonqa tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yuldashev Azamat Alimjanovich - Xonqa tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi:Ro‘zmetov Elmurot Ro‘zmamatovich - Xonqa tumani Navxos qishlog‘i "Nurafshon” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Masharipov Masharip Egamberdievich - Xonqa tumani 2-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xayitov Doniyor Shonazarovich - Xonqa tumani

81


Navxos qishlog‘i "Shodlik” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Yaqubova Roziyajon
Ro‘zmamatovna - mahalla faoli, Qalandarov Ergash Bahtiyorovich - Xonqa tumani "Atxam
Yo‘ldosh Azamat” fermer xo‘jaligi rahbari, Xudayberganova Xayitjon - Xonqa tumani
Navxos qishlog‘i "Nurafshon” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Jumaniyazova
Sanobar Ko‘palovna - Xonqa tumani Navxos qishlog‘i "Shodlik” mahalla fuqarolar
yig‘ini maslahatchisi.

285-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Axmedov Nunyaz Ro‘zmatovich - Xonqa axborot texnologiyalari kasb-
hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Nurmetov Tursun Kenjaevich - Xonqa tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Yaqubov Rustam Kuramboevich - Xonqa axborot texnologiyalarikasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Quryozova Dilbar Sa’dullaevna - Xonqa tumani 16-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Asmetov Qodamboy Ro‘zmetovich - Xonqa tumani 34-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Pulatova Anagul Rajabboevna - Xonqa axborot
texnologiyalari kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, O‘rinova Guliston Axmedovna -Xonqa
tumani 16- son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Abdiraxmonova Shoxida
Niyozmetovna - Xonqa tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sharipova
Muyassar Ozodovna - Xonqa tumani Navxos qishlog‘i "Znaxos” mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi.

286-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Masharipov Marks Madrimovich - Xonqa tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ro‘zmetov Ulug‘bek Axmedovich - Xonqa tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Saidov Zokir Ozodbekovich - Xonqa tumani Navxos qishlog‘i "Madaniyat” mahalla fuqarolari yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari: Xudayberganov To‘lqin Ro‘ziboev - Xonqa tumani Navxos
qishlog‘i "Madaniyat” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Jumaniyazov Elbek Qozoqovich -
Xonqa tumani "Ramziddin Dilnura” fermer xo‘jaligi hisobchisi, Xo‘jaev Nizomiy
Bozorovich - Xonqa tumani Navxos qishlog‘i "Madaniyat” mahalla fuqarolar yig‘ini
kotibi, Babajanova Shaxlo Ataboevna - Xonqa tumani Navxos qishlog‘i "Madaniyat”
mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Abdrimova O‘g‘iljon - mahalla faoli,
Sadullaeva Luiza Sultonovna - Xonqa tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi.

287-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sharipova Muxabbat Yo‘ldoshevna - Xonqa tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Karimova Xayitjon Avazmetovna - Xonqa tumani
Namuna qishloq "Yosh kuch” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.
Komissiya kotibi: Egamberdiev Xasan Boltaevich - Xonqa tumani 28-son maktab o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Sobirov Shuxrat Ko‘palovich - "Xonqa-G‘alaba” muqobil
mashina traktor parki er tuzuvchisi, Xujaniyozov Xo‘janiyoz Xushnud o‘g‘li - 28-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Boltaev Maxmudbek Axmedovich - Xonqa tumani Namuna
qishlog‘i "Yosh kuch” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Sabirova Anajon
Ashirovna - Xonqa tumani 20-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi, Qobulov
Adamboy - Xonqa tumani Namuna qishlog‘i "Yosh kuch” mahalla fuqarolar yig‘ini elat
boshi, Yavkachov Toxir Xajievich - Xonqa tuman obodonlashtirish boshqarmasi ishchisi.

288-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Fayzullaev Islomboy Raximovich - Xonqa tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

82


Komissiya raisi o‘rinbosari: Ayitbaev Umar Shukurullaevich - Xonqa tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Karimov Qurambay Axmedovich - Xonqa tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Rozzakov Nizomaddin Ataboevich - Xonqa tumani Namuna qishloq fuqarolar yig‘ini raisi, Maxmudov Bekchonboy Axmedovich - Xonqa tumani Namuna qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Jumaniyozov Ko‘palboy Masharipovich -
Xonqa tumani Namuna qishloq "Yosh kuch” mahalla fuqarolar yig‘ini elat boshi, Sobirov Parxod Mammatovich - Xonqa tumani "Mashraf” fermer xo‘jaligi rahbari, Karimov Rustam - mahalla faoli, Sobirova Gulchexra Matyakubovna - mahalla faoli.

289-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ro‘zmetova Nodira Nurmamatovna - Xonqa tumani 45-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otaniyozov Qaxramon Odilovich - Xonqa tumani 45-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Duschanov Eshchonboy Mammatovich - Xonqa tumani Namuna
qishlog‘i "Turkiston” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.
Komissiya a’zolari: Karimov Komil - Xonqa tuman "G‘alaba” suv istemolchilari uyushmasi gidrotexnigi, Karimov Farxod Yuldoshevich - Xonqa tumani Namuna qishlog‘i "Turkiston” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, To‘raev Odamboy Karimovich - Xonqa tuman "Odamboy Jaxongir” fermer xo‘jaligi rahbari, Masharipova Sayyora Sobirovna - Xonqa tumani 45-son maktab direktor o‘rinbosari, Rustamov Komil - mahalla faoli, Ko‘palova Zaynab Komilovna - Xonqa tumani 45-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kutubxonachisi.

290-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Maxmudov Baxtiyar Vaisovich - Xonqa agrosanoat kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sobirova Shoira Artiqovna - Xonqa agrosanoat kasb-hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Shamurotov Bexzod Ramat o‘g‘li - Xonqa agrosanoat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Atadjanov Matyakub Babadjanovich - mahalla faoli,
Quramboev Jonibek Isaevich - Xonqa tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Yaxshimuratov Jumanazar - mahalla faoli, Babajonov Islam Saparbaevich -
Xonqa tumani "Al-Xorazmiy” qishloq vrachlik punkti shifokori, Nurmetova Salomat
Djabborovna - Xonqa tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ro‘zmetova
Muborak Artiqovna - Xonqa tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kutubxonachisi.

291-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Egamov Ibodulla - Xonqa tumani 1- son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xo‘jaboev Yusuf - Xonqa tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Adamov Seyidmurod - Xonqa tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Turaev Dilshod Ruziboevich - Xonqa tumani Qoraqosh qishloq
fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Safoeva Barno Ravshabekovna - Xonqa tumani 1-son
maktab o‘qituvchisi, Sabirova Nargul Qobulovna - Xonqa tumani Oltin sohil qishloq
varchlik punkti hamshirasi, Egamova Sara Yo‘ldashevna - Xonqa tumani Qoraqosh qishlog‘i
"G‘ayrat” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Baltaev Yo‘ldash Matyaqubovich - Xonqa
tumani Qoraqosh qishlog‘i "G‘ayrat” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Avezov
Madamin Raximberganovich - Xonqa tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi.

83


292-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Rajabov Xasanboy Masharipovich - Xonqa tumani 49-son ixtisoslashtirilgan maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ro‘zmetov Xayitboy Otajonovich - Xonqa tumani "Oltin sohil” qishloq vrachlik punkti mudiri.

Komissiya kotibi:Matniyozov Akmal Ollaberganovich - Xonqa tumani 49-son ixtisoslashtirilgan maktab o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Saidova Dilfuza Usmonovna - Xonqa tumani 22-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi, Bobojonova Ro‘zika Safarmatovna - Xonqa tumani Qoraqosh qishlog‘i "Mustaqillik” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Xamraev Otanazar Xayitbaevich - Xonqa qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji direktori o‘rinbosari, Yuldasheva Noqiya Abdullaevna - Xonqa tumani 49-son ixtisoslashtirilgan maktab direktor o‘rinbosari, Davletov Shonazar Matmurotovich - Xonqa tumani Qoraqosh qishloq harbiy hisob stoli boshlig‘i, Matqurbonova Munira Safarmatovna - Xonqa tumani "Oltin sohil” qishloq vrachlik punkti hamshirasi.

293-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sotliqova Go‘zal Karimberganovna - Xonqa qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ashirov Ilxambay - Xonqa qishloq xo‘jaligi kasb-
hunar kolleji direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi:Vaisov Marks Ro‘ziboevich - Xonqa tumani Katta Jirmiz qishlog‘i fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Raxmedov Sherzod Matyaqubovich - Xonqa tumani Katta Jirmiz qishlog‘i "Nurobod” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Qulmetova To‘ti - Xonqa tumani Katta Jirmiz qishlog‘i "Nurobod” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Sa’dullaeva Nigora Otajanovna - Xonqa tumani "Do‘stlik” qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Qalandarov Alisher Umirovich - Xonqa qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji xo‘jalik ishlari bo‘yicha direktori o‘rinbosari, Avezov Ixtiyor Baxtiyorovich - Xonqa tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xamraeva Muqaddas Xaitovna -
Xonqa tumani 46-son maktab o‘qituvchisi.

294-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sayitmetov Komil Polvonovich - Xonqa tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sobirov Rejaboy Sharipovich - Xonqa tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Bayjanov Maxmud Jabborovich - Xonqa tumani Katta Jirmiz qishlog‘i "Katta kuch” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

Komissiya a’zolari: Saidova Rashida Atabaevna - Xonqa tumani Katta Jirmiz qishlog‘i "Katta kuch” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Yaxshimurotov Axmadjon Annamurotovich - Xonqa tumani "Do‘stlik” mashina traktor parki boshlig‘i, Abdullaev Erkin - Xonqa tumani Katta Jirmiz qishlog‘i "Katta kuch” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Otajonov Alisher Ismoilovich - Katta Jirmiz qishlog‘i "Katta kuch” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Quryazov Munis Ro‘zmatovich - Xonqa tumani "Do‘stlik” qishloq vrachlik punkti muolaja feldsheri, Jumamuratov Muxtor Ibragimovich - Xonqa tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

295-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Jabbarov Yo‘ldash Razzaqovich - Xonqa tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sapoev Qaxramon Quryazovich - Xonqa tumani Olaja qishlog‘i "Shirin” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi:Abdullaev Xakimboy Yo‘ldashevich - Xonqa tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

84


Komissiya a’zolari: Bekchanov O‘tkirjon Ataboevich - "Xorazm obi xayot” MChJ suv taksimlash inshooti operatori, Boltaeva Muxabbat Sabirovna - Xonqa tumani Sh.Rashidov qishloq vrachlik punkti shifokori, Djabborov Maxmudjon Maksudovich -
Xonqa tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari, Masharipov Ilxom Ataboevich - mahalla faoli, Polvanov Jonibek Olimovich - TIF "Milliy bank” Urganch bo‘limi mutaxassisi, Raximova Gulshod Aminovna - Xonqa tumani Olaja qishlog‘i "Shirin” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

296-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kurbanova Jamila Sabirovna - Xonqa engil sanoat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Atajonov Ravshanbek Bekchanovich - Xonqa engil sanoat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Raximov Rasulbek Sattarovich - Xonqa engil sanoat va axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Bekchanov Ataboy Qurbondurdievich - Xonqa tumani Olaja
qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Bekchanova Dilorom Quramboevna - Xonqa
tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Abduraxmonova
Shoxida Matchonovna - Xonqa xizmat ko‘rsatish kasb-xunar kolleji o‘qituvchisi,
Masharipova Darmon Saidjonovna - Xonqa tumani Olaja qishlog‘i "Oydin hayot” mahalla
fuqarolari yig‘ini maslahatchi, Masharipova Shukurjon Madaminovna - Xonqa tumani
Sh.Rashidov nomli qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Nurmetov Nurmat Xusinovich -
Xonqa tumani Olaja qishlog‘i "Oydin hayot” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

297-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xujaniyozov Satimbay - Xonqa tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Davletova Qurvonjon Madrimovna - Xonqa tumani
Olaja qishlog‘i "Yangi turmush” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Nurmatov Karimboy Xayitbaevich - Xonqa tumani Olaja qishlog‘i "Yangi turmush” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.
Komissiya a’zolari: Jumaniyozova Sanamjon Mavlonovna - Xonqa tumani 28-sonli maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi, Ibragimov Otabek Ismoilovich - "Xonqa pilla” mas’uliyati cheklangan jamiyati uchastka agronomi, Matniyozov Shonazar Kuryazovich - Xonqa tumani 50-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Panaev Jumanazar Shermatovich

- Xonqa tumani 50-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori, Rajabova Manzura
Aminovna - Xonqa tumani Olaja qishlog‘i "Yangi turmush” mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchi, Sultanova Jamila Sobirovna - Xonqa tumani Olaja qishloq vrachlik punkti
mudiri.

298-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdullaev Jumyaz Raximovich - Xonqa tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Jamoladdin Raximbardievich - Xonqa
tuman 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlari bo‘yicha direktori
o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Masharipov Muxtor Quryazovich - Xonqa tumani 18- son umumiyo‘rta ta’lim maktabi hisobchisi.

Komissiya a’zolari: Sapaeva Munavvar Karimovna - Xonqa tumani Tomadurgadik
qishloq "Durgadik” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Abduramonov Xajiboy
Ro‘zievich - Xonqa tumani Tomadurgadik qishloq fuqarolar yig‘ini raisi, Matnazarov
Rashid Madrimovich - "O‘zagrosug‘urta” DASK OAJ Xonqa tuman bo‘limi menedjeri,
Xajieva Surayyo Yo‘ldoshevna - Xonqa tumani 18-son maktabgacha ta’lim muassasasi
mudirasi, Nurmetov Odamboy Egamberdievich - Xonqa tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi direktor o‘rinbosari, Sapaev Davlat Nazarovich - Xonqa tumani "Davlat” fermer
xo‘jaligi rahbari.

85


299-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kuramboeva Maryam Rajabovna - Xonqa tumani 33-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Niyozmetov Mansur Ozodovich - Xonqa tumani 33- son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Ochilov Ulug‘bek Madraximovich - Xonqa tumani Tomadurgadik qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Boltaev Rustam Sultonovich - Xonqa tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori, Matyaqubov Latipboy Quramboevich - Xonqa tumani "Sarvar Akmal” fermer xo‘jaligi rahbari, Yusupov Otabek Qodirovich - Xonqa agrosanoat kasb-hunar kolleji katta ustasi, Achilov Komiljon - Xonqa tumani Tomadurgadik qishloq "Toma” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Yusupov Umirbek Qilichevich - Respublika shoshilinch tibbiy yordam ilmiy Markazi Xorazm viloyat filiali toksikologiya bo‘limi mudiri, Sabirov Ataxon Qo‘chqorovich - Xonqa tumani Tomadurgadik qishloq "Toma” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

300-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ismailova Xosiyat Egamberdievna - Xonqa tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Egamov Qodir Yo‘ldoshevich - Xonqa tumani Tomadurgadik qishloq "Olchin” mahalla fuqarolari yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Safaev Musobek Yo‘ldoshevich - Xonqa tumani Tomadurgadik qishloq "Olchin” mahalla fuqarolari yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Xo‘janiyozov Islom Setimovich - Xonqa tumani Tomadurgadik
qishloq "Olchin” mahalla fuqarolari yig‘ini posboni, Xusinov Komiljon Quramboevich -
mahalla faoli, Kurambaeva Gulnora Rajabovna - Xonqa tumani 25-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matchanov Razzokberdi Bekchonovich - Xonqa tumani
obodonlashtirish boshqarmasi boshlig‘i, Sobirov Egamberdi Sultonovich - Xonqa tumani
"Xonqa-Tomadurgadik” muqobil mashina traktor parki boshlig‘i, Raximov Ulug‘bek
Aminovich - Xonqa tumani Tomadurgadik qishloq "Navro‘z” mahalla fuqarolar yig‘ini
raisi.

301-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Olimov Baxodir Otabaevich - Xonqa tumani 6- son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Satarov Ulug‘bek Sa’dullaevich - Xonqa tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Babajanov Ilxom Saparbaevich - Xonqa tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi hisobchisi.

Komissiya a’zolari:Sattarov Ozod - Xonqa tumani "Soliya Sattor” fermer
xo‘jaligi a’zosi, Madaminov Yo‘ldosh Atajanovich - Xonqa tumani Tomadurgadik qishloq
"Durgadik” mahalla fuqarolari yig‘ini mas’ul kotibi, Jabborov Mavlon
Egamberdievich - Xonqa tumani "Soliya Sattor” fermer xo‘jaligi rahbari, Rajabova
Ayitjon Olimovna - Xonqa tumani 6-son maktab o‘qituvchisi, Egamova Ro‘zigul Boltaevna

- Xonqa tumani 8-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Nurillaev Ko‘pal Reyimovich

- Xonqa tumani Tomadurgadik qishloq "Durgadik” mahalla fuqarolari yig‘ini raisi.

302-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Razzaqov Qalandar Abdullaevich - Xonqa tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Boltaev Axmed Sobirovich - Xonqa tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Nurmetov Islom Sattarovich - Xonqa tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komisssiya a’zolari: Ro‘zmetov Xamid Qo‘ziboevich - Xonqa tumani Amudaryo
qishloq fuqarolari yig‘ini mas’ul kotibi, Egamov Maqsud Olimovich - xususiy

86


tadbirkor, Yo‘ldashev Ulug‘bek Jumaniyozovich - Xonqa agrosanoat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Karimov Baxodir Radjapovich - Xonqa agrosanoat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Nurullaev Jonibek Qadamboevich - Xonqa agrosanoat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi, Raxmanova Xojibibi Raimberganovna - Xonqa tumani Al-Xorazmiy qishloq vrachlik punkti shifokori.

XIVA TUMANI BO‘YIChA:

303-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Atabaev Ko‘palboy - Xiva tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Odamov Ruslon Shavkatovich - "Xorvuz” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya kotibi: Qalandarov Doniyor Rajabboevich - Xiva tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori

Komissiya a’zolari: Qurbanbaev Rustam Ro‘zmetovich - "Xorvuz” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ro‘zmetov Odamboy Xusainovich - Xiva tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Eshchanov Ro‘zmat - "Xorvuz” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Karimov Maqsud Ko‘palovich -"Xivatumangaz” filiali ishchisi, Atabaev Xusinbay Kupalovich - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Xo‘janiyozov Joxongir Rustamovich - Xiva tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘kituvchisi.

304-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ismailov Masharip Rustamovich - Xiva tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumaniyozov Otabek Aminovich - "Istiqlol” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Odamov Shavkat Xo‘jaevich - Xiva tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Matyoqubov Xasanboy Ibragimovich - "Istiqlol” mahalla
fuqarolar yig‘ini kotibi, Atabaev Mansurbek Xudayberganovich - "Irdimzon” qishloq

fuqarolar yig‘ini kotibi, Eshchanov Otaboy Matyaqubovich - "Istiqlol” mahalla

fuqarolar yig‘ini posboni, Abdullaev Azadboy Egamberganovich - "Irdimzon” suv

iste’molchilari uyushmasi rahbari, Niyozmetov Rustam - "Feruz” qishloq vrachlik punkti feldsheri, Ahmedova Rohat - Xiva tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

305-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Avezov Otaboy Ibragimovich - Xiva tumani 54-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jonibekov Baxodir Maxmudovich - Xiva tumani 54-
son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Ernazarov Quvondiq Jumabaevich - Xiva tumani 54-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Jabbarova Dilafruz Abdullaevna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Ataeva Ro‘za - Xiva tumani 54-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori, Xudoyberganova Ro‘za Quranboevna - Varagzan mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Vaisov Shuxrat Bekchanovich - "O‘zbekiston” qishloq vrachlik punkti bosh shifokori, Davletov O‘rinboy Mangliboevich - mahalla faoli, Raxmonov Davron Madrimovich - mahalla faoli.

306-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Otajanov Sapa Xudarganovich - Xiva tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumaniyozova Iroda Abdurasulovna - Xiva tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

87


Komissiya kotibi: Maxmudov Maxmud Matniyozovich - fermer xo‘jaligi ishchisi.

Komissiya a’zolari:Ro‘zmetova Zulfiya Jumaniyozovna - "Parchanxos” mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Matnazarov Otanazar Abdullaevich -"Parchanxos”
mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Otaev Sapa Rajabovich - fermer xo‘jaligi rahbari,
Samandarova Klara Egamovna - Xiva tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Karimova Sharofat Pirnazarovna - "Parchanxos” mahalla fuqarolar yig‘ini
kotibi, Polvonov Xasanboy Karimovich -"Parchanxos” mahalla fuqarolar yig‘ini
posboni.

307-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Ataev Xajiboy Raximboevich - Xiva Agroservis kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: G‘apporov Sobir Matyaqubovich - Xiva Agroservis kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Niyozmetova Kunduz Aminbaevna - Xiva Agroservis kolleji
kotibasi.

Komissiya a’zolari: Otaquliev Ollabergan Ro‘zmetovich - "Shomoxulum” mahalla
fuqarolar yig‘ini posboni, Qodirov Shuxrat Adambaevich - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy
harakati etakchisi, Matkarimova Anabibi Qadamovna - Xiva tumani 28-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Masharipova Guljan Xusainovna - " Shomoxulum”
mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Eshchanova Nargiza Baxtiyorovna - "Shomoxulum”
mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Maxmudov Ilxom Ibragimovich - Xiva Agroservis
kolleji o‘qituvchisi.

308-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Tojiev Oybek Quronboevich - Xiva tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xusainov Raximboy Qo‘shchanovich - Xiva tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Abdukarimov Quromboy Masharipovich - Xiva tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Niyazmetov Rustam Atabaevich - mahalla faoli, Niyazmetov Jasur Maqsudovich - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Eshchanov Anvar -
mahalla faoli, Abdukarimova Maqsuda Qabulovna - Xiva tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yusupov Rustam Sobirovich - fermer xo‘jaligi ish yurituvchisi, Jumaniyazov Komil Matyokubovich - mahalla faoli.

309-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdullaeva Muqaddas Boyjonovna - Xiva tumani 53-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari: Masharipova Gulbahor Ro‘zmetovna - Xiva tumani 53-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Abdiyazov Bekzod Otanazarovich - mahalla faoli.

Komissiya a’zolari:Raximov Atanazar Salaevich - mahalla faoli, Qazaqova
Sumbul Qambulovna - Xiva tumani 53-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,

Yusupova Oltin Djabberganovna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi,

Quryazov Davlatyor Otabaevich - mahalla faoli, Ollomov Jo‘shqin Ulug‘bekovich -

"Chanashik” qishloq vrachlik punkti shifokori, Ataniyazova Gulbaxor Rajabbaevna - Xiva tumani "Chanashik” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

310-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abduraxmanov Oybek Djumaniyazovich - Xiva tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Abdullaeva Sanamjon Xudayberganovna - Xivatumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Egamberdieva Nafosat Jobberganovna - Xiva tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

88


Komissiya a’zolari: Yusupov Faxriddin Ro‘zmetovich - "Qushchi kattabog‘”
mahallasi faoli, Sapaev Farxod Xayitboevich - "Qushchi kattabog‘” mahallasi faoli,
Raximov Kamoladdin Ismoilovich - kasaba uyushmasi a’zosi, Sapaev Sapaboy Xikmatovich

- "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Ibodullaev Raximboy Yusupovich -
"Qushchi kattabog‘” mahallasi fuqarolar yig‘ini posboni, Jumaniyozov Shonazar Raximboevich - "Qushchi kattabog‘” mahallasi faoli.

311-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Boltaeva Nasiba Komuljanovna - Xiva tumani 52-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Aminov Baxodir Bakmamatovich - Xiva tumani 52-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Masharipov Ulugbek Ozodovich - Xiva tumani 52-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Xudoyberganov Baxodir - "Qushchi kattabog‘” mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi, Sattarova Sayyora Ro‘zmetovna - mahalla faoli, Olimov Arslon
Abdullaevich -"Otanazar” fermer xo‘jaligi ish yurituvchisi, Sapaeva Shirinjon
Sapaevna - "Ogaxiy” qishloq vrachlik punkti shifokori, Atajonova Bikajon Norboevna -
"Qushchi kattabog‘” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Sattarova Gulzoda
Davronbekovna - Xiva tumani 52-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar
ijtimoiy harakati etakchisi.

312-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximova Anagul - "Ogaxiy” qishloq vrachlik punkti bosh shifokori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matkarimova Xayitjon - "Eski Qiyot” kishlog‘i mahalla faoli.

Komissiya kotibi: Ibragimova Soribibi Olimovna - "Ogaxiy” qishloq vrachlik punkti hamshirasi.

Komissiya a’zolari:Jumaniyazova Feruza Komiljanovna - "Ogaxiy” qishloq
vrachlik punkti hamshirasi, Atajanov Ramatjon Matkarimovich - Xiva tumani 45-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sultonov Doniyor Rustamovich - "Denta servis”
klinikasi shifokori, Sapaeva Sayyora Matyokubovna - "Qiyot” mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Xasanova Zarafshon Matyoqubovna -"Qiyot Bioservis” mas’uliyati
cheklangan jamiyati mudirasi, Ro‘zmetova Muqaddas Komiljonovna - "Ogaxiy” qishloq
vrachlik punkti laboranti.

313-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximova Zamira Ollaberganovna - Xiva tumani 45-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumaniyozova Nodira Komilovna - Xiva tumani 45-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Toxirova Shoira Davletovna - Xiva tumani 45-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ish yurituvchisi.

Komissiya a’zolari: Matnazarov Xushnud Ro‘zmetovich - Xiva tumani 45-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Ismailova Nazira Raximberganovna -
"Ogaxiy” qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Do‘schanova Shoira Sapaevna -"Qiyot”
mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Yubosarova Munojat Qo‘ziboevna - "Kamolot” yoshlar
ijtimoiy harakati etakchisi, Abduraxmonova Manzura Sa’dullaevna - "Qiyot” mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Do‘schanov Quvondiq Karimovich -"Qiyot” mahalla
fuqarolar yig‘ini faoli.

314-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Salaev Ernazar Nurmetovich - Xiva tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matmuratova Feruza Tojievna - Xiva tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

89


Komissiya kotibi: Samandarova Yorqinoy Sobirovna - Xiva tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Qurbonova Nodira Qurbonbaevna - "Kamolot” yoshlar
ijtimoiy harakati etakchisi, Salaev Baxtiyor Matchanovich - tadbirkor, Matmurotova
Sadoqat Otabekovna - Xiva tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Xasanova Manzura Bekchanovna -"Avaz dunak” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi,
Atamuratov Abdulla - "Avaz dunak” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Yusupova
Faroxat O‘tkirovna - "Avaz dunak” mahalla fuqarolar yig‘ini kutubxonachisi.

315-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Masharipov Komiljon Abdullaevich - Xiva tuman 51-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matniyazov Soburjon Vapaevich - Xiva tuman 51-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Sabirova Laylo Matyakubovna - Xiva tuman 51-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Jumaniyozova Zulfiya Otaniyozovna - "Kamolot” yoshlar

ijtimoiy harakati etakchisi, Ismoilova Munavvar - "Gulshan” mahalla fuqarolar

yig‘ini faoli, Siddiqova Dilorom Karimovna - "Gulshan” qishloq vrachlik punkti
shifokori, Sa’dullaeva Saida Narimonovna - "Gulshan” mahalla fuqarolar yig‘ini
faoli, Karimov Muxammadjon Ravshanbekovich - "Gulshan” mahalla fuqarolar yig‘ini
posboni, Boltaeva Sayyora Otabaevna -"Gulshan” mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi.

316-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyazova Maqsuda Komilovna - Xiva tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xujaeva Maloxat Rustamovna - Xiva tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Ibodullaeva Muyassar Gaipovna - Xiva tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kutubxonachisi.

Komissiya a’zolari: Sobirova Sanobar Ibodullaevna - Dashyok qishloq vrachlik
punkti hamshirasi, Vaisov Olimboy -"Bo‘ston” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli,
Matniyozova Gulchehra - "Bo‘ston” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Ro‘zmetov Farrux
Xo‘jabaevich - "Bo‘ston” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Saidova Nigora Xusainovna

- "Bo‘ston” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Yusupova Gulora Ismoilovna - "Bo‘ston” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

317-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Boltaev Botir - Xiva tumani 33-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ro‘zmetov Baxrom Ro‘zmetovich - Xiva tumani 33-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Matyoqubova Xurshida Rajabovna - Xiva tumani 33-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Abdullaeva Karomat Boltaevna - "Dashyok” qishloq fuqarolar

yig‘ini harbiy stol boshlig‘i, Eshchanov Sharipboy Ro‘zmetovich - "Dashyok” qishloq

fuqarolar yig‘ini posboni, Jonibekov Farxod Latipovich - Xiva tuman

Obodonlashtirish boshqarmasi boshlig‘i, Qodirova Dilbar - "Dashyok” mahalla fuqarolar
yig‘ini maslahatchisi, Bobojonov Qalandar Sapaevich - "Dashyok” mahalla fuqarolar
yig‘ini kotibi, Vaisov Masharip Sapaevich- "Dashyok” qishloq vrachlik punkti shifokori.

318-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yusupov Usmonbek Rajabbaevich - Xiva tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Usmanova La’liposhsha Otaevna - Xiva tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

90


Komissiya kotibi: Matyakubova Gulnora Kodirovna - Xiva tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ish yurituvchisi

Komissiya a’zolari: Vaisova Muyassar Masharipovna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Qurbonboev Dilshod Shomuratovich - "Qoraqum” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Bobojonova Sumbul Shomurotovna - "Qoraqum” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Yusupov Xajiboy Ro‘zmetovich - "Qoraqum” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ramazanova Zevarjon Salaevna - mahalla faoli, Davletova Dilnoza Nuraddinovna - "Qoraqum” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

319-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Salaev Xushnud Sapaevich - Xiva tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jobberganov Bekturdi Atabaevich - Xiva tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Axmedova Zulayxa Rustamovna - "Shixlar” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya a’zolari: Abdullaeva Reymajon Sotimovna - Kasaba uyushma raisi,
Eshchanov Baxodir Aminboevich - mahalla faoli, Yusupov Baxram Alimovich - Xiva tumani
43-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ibragimov Ollabergan Bog‘bekovich -
Xiva tuman "Shixlar” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Abdrimova Mexribon
Ataboevna - mahalla faoli, Abdullaeva Nigora Jumanazarovna - mahalla faoli.

320-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Saburov Maksudbek Jumaniyazovich - Xiva qishloq xo‘jaligi kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sapaev Maksud Rustamovich - Xiva qishloq xo‘jaligi kolleji direktori.

Komissiya kotibi: Davletova Shoira Komilovna - Xiva qishloq xo‘jaligi kollejikadrlar bo‘limi boshlig‘i.

Komissiya a’zolari: Sobirov Jasur O‘ktamovich - Xiva qishloq xo‘jaligi
kollejida direktor o‘rinbosari, Bobojonova Zumrad Kadamovna - Xiva qishloq xo‘jaligi
kolleji o‘qituvchisi, Xodjaeva Boljon Marksovna - "Qibla tozabog‘” mahalla fuqarolar
yig‘ini kotibasi, Raximova Gulshoda Erkinovna - huquqshunos, Komilova Shoxista
Xamzaevna - "Qibla tozabog‘” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Matnazarov Olim

- Xiva qishloq xo‘jaligi kolleji ishlab chiqarish ustasi.

321-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Samandarov Abdulla Ibodullaevich - Xiva tumani 49-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Inayatov Maksud Bobojonovich- "Oq yop” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

Komissiya kotibi: Yusupova Aybibi Atabaevna - Xiva tumani 49-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Avezova Oybibi Kalandarovna - "Oq yop” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Gadaniyazov Rustamboy - mahalla faoli, Allaberganova Janatoy Sultonboevna - Xiva tumani 49-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Nurmetova Sharofat Raximboevna - "Oq yop” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Ismailov Sotimboy Bardievich - "Oq-yop” qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi, Xudayberganov Aminboy - "Oq yop” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

322-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyazov Ruslon Xayitboevich - Xiva tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Masharipov Allanazar Otoboevich - Xiva tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Abdullaev Kurbonboy Otoboevich - Xiva tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

91


Komissiya a’zolari: Ro‘zmetov Odilbek Xayitovich - "Oq yop” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Masharipova Gulbahor Rustamovna - Mahalla faoli, Sapaev Saidnazar Jumanazarovich - "Oq yop” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Atabaev Maqsudbek Qurbonboevich - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Otajonova Anorjon Sherjanovna - "Oq yop” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Iskandarov Yo‘ldosh Otabaevich - "Yo‘ldosh Majid” fermer xo‘jaligi rahbari.

323-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sobirov Muzaffar Qarrievich - Xiva tumani 50-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xusinov Sapo Raximovich - mahalla faoli.

Komissiya kotibi: Niyazmetova Muxabbat Sapaevna - Xiva tumani 50-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Xakimova Shirin Raximovna - Xiva tumani "Polosulton” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Xabibov Ikrom Raximovich - mahalla faoli, Atanazarov Anvar Yaxshimuratovich - mahalla faoli, Ollamov Odilbek Karimovich - Xiva tumani "Polosulton” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Masharipova Dono Allaberganovna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Sa’dullaev Qabul Shavkatovich - mahalla kotibi.

324-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Do‘sova Shaxlo Sultonnazarovich - Xiva tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sobirova Sayyora Olimovna - Xiva tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Duschanova Zebuniso Xushnudovna - Xiva tumani 41-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Rajabov Shodlik Kalandarovich - Xiva tumani Polosulton mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Sobirova Gulnora Olimovna - Xalil mahallasi faoli, Ochilova Mamlakat Turaevna - Xalil mahallasi faoli, Qadirov Abdukodir -
Xalil mahallasi faoli, Xollieva Fazilat - Mug‘ulcha mahallasi faoli, Yaqubova Gulorom Narimovna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati faoli.

325-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdullaev Xamro Rajabovich - Xiva tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Axmedov Shavkat Atabaevich - Xiva tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Meylieva Muborak Tangriberganovna - Xiva tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Masharipov Shavkat Atabaevich - Xiva tumani "Gandimyonli Sarvar” fermer xo‘jaligi rahbari, Masharipov Rafkat Madraximovich - UrDU o‘qituvchisi, Raximov Shuxrat Davletovich - Xiva tumani kadastr bo‘limi mutaxassisi, Salaev Bayram Aminovich - Xiva tumani Gandimyon mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Sapaev Maksud Qodirovich - yakka tadbirkor, Allaberganov Bakdurdi Ro‘zmetovich - Xiva tumani B.Nurullaev qishloq vrachlik punkti shifokori.

326-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matyaqubov Ko‘pal Ismailovich - Xiva tumani 48-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matrasulov Alisher Kamilovich - Xiva tumani 48-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘kituvchisi.

Komissiya kotibi: Allaberganov Ata - Xiva tumani 48-son umumiy o‘rta ta’limmaktabi o‘kituvchisi.

Komissiya a’zolari: Bekchanova Muyassar Palvannazirovna - Xiva tumani
B.Nurullaev qishloq vrachlik punkti mudirasi, Quryozov Jasur Baltaevich - Xiva tumani
hokimligi mutaxassisi, Raximova Kuvanch Matyaqubovna - Xiva tuman Gandimyon mahalla

92


fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Matchanov Shermat Nurmamatovich - Xiva tumani Gandimyon mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Bobojonov Shavkat Qodirovich - "Asaloy yog‘dusi” fermer xo‘jaligi rahbari, Otajanov Baxtiyor Sultanovich - Xiva tumani "O‘tkirbek Munisa” fermrer xo‘jaligi rahbari.

327-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bobajanov Kambar Nazirbaevich - Xiva tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ismoilova Xajarbibi Karimboevna -Xiva tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Axmadjanova Zumrad Axmadjanova - Xiva tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Saidov Boltanazir Sadullaevich - Angarik mahalla fuqarolar
yig‘ini raisi, Ismailova Karomat Karimboevna - mahalla otinoyisi, Masharipova
Tozagul Qambulbaevna - Angarik mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Masharipov
Matyaqub Sa’dullaevich - Angarik mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Qalandarov
Bardivoy - mahalla imomi, Abdalova Karomat Kamiljanovna - Angarik mahalla
fuqarolar yig‘ini kotibi.

328-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bekchanov Bekzod Saidnazarovich - Xiva tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘kituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bekchanov Saidnazar - Xiva tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Abdiyozov Boxram Otanarovich - Xiva tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘kituvchisi.

Komissiya a’zolari: Madrimov Raximbay Ruzmetovich - Xiva tuman 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlari mudiri, Jumaniyazova Sayyora Abdullaevna - Xiva tuman Pirnaxos mahalla faoli, Sattarova Maxsuda Shavkatovna - Xiva tuman Pirnaxos qishloq vrachlik punkti doyasi, Ibragimova Sanamjon Alimovna - Xiva tuman Pirnaxos qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Jabbarganova Zulfiya Polvannazirovna - Xiva tuman Pirnaxos mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Qutlimurtov Marat Raximbaevich -
Xiva tuman Pirnaxos mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

329-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qalandarov Mardon Yo‘ldashevich - Xiva tumani Al Xorazmiy mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bekchanova Nasiba Ro‘zmetovna - Xiva tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Masharipova Norjon Jumaniyazovna - Xiva tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Durdieva Anajon - Xiva tumani Al Xorazmiy mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Jumaniyazov Allabergan Salaevich - Xiva tumani Al
Xorazmiy mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Matyaqubov Quvandik Bekturdievich - Xiva
tumani Al Xorazmiy mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Allaberganova Klara
Jumaniyazovna - Xiva tumani Al Xorazmiy mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi,
Jumaniyazova Xushnuda Abdullaevna - Xiva tumani Chinobod qishloq vrachlik punkti
hamshirasi, Alimov Shuxrat Olimovich - Xiva tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi ish yurituvchisi.

330-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sabirov Egambergan Qodirovich - Xiva tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Allaberganov Xamro Jumaniyozovich - Xiva tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Karimova Manzura - Xiva tumani 19-son umumiy o‘rta ta’limmaktabi direktori o‘rinbosari.

93


Komissiya a’zolari: Vaisov Yusupboy Nazirovich - Xiva tumani Pishkanik mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi, Polvanov Olimboy Xudarganovich - Xiva tumani Pishkanik
mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Madrimova Zevar Durdievna - mahalla faoli,
Vaisova Karomat Nazarovna - mahalla faoli, Sobirova Zulayxo Qodirovna - Xiva
tumani "Chinobod” qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Tangrieva Faroxat Masharipovna

- Xiva tumani Pishkanik mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

331-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sapaev Bozorboy Qubonovich - Xiva tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matyaqubov Murod - Xiva tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Masharipova Xilola Qalandarovna - Xiva tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Matyaqubova Marifat Saparbaevna - "Kamolot” yoshlar
ijtimoiy harakati etakchisi, Vafoeva Xosiyat Ibroximovna - Xiva tumani Pirnaxos
qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Xudayberganova Dilnoza Sultannazarovna - Xiva
tumani Pirnaxos qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Qutlimuratova Zuxra Egamovna -
Xiva tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi laboranti, Yaqubov Kurbonboy
O‘rinboevich - Xiva tumani Pirnaxos mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Allaberganov
Ulug‘bek Azadovich - Xiva tumani Pirnaxos mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

332-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Odamov Baxtiyor Abdusharipovich - Xiva tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Karimov Farxod Olimovich - Xiva tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Otaev Shuxrat Sadulllaevich - Xiva tumani 34-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Matyasupova Gulnora Yo‘ldashevna - mahalla faoli, Otajanov
Ikrom Ibodullaevich - fermer xo‘jaligi ishchisi, Raximov Narimon Ozadovich - Xiva
tumani Gilamchi kolleji o‘kituvchisi, Boyjonov To‘raxon - Xiva tumani "Qattibosh
mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Masharipova Malika Masharipovna - Xiva tumani
"Qattibosh” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Boyjonov Sapoboy Bobojonovich -
mahalla faoli.

333-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sotliqov Maqsud Durdievich - Xiva tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ollaberganova Sanobar Abdullaevna - Xiva tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Bog‘ibekov Ismoil Jumanazarovich - mahalla faoli.

Komissiya a’zolari:Jumaniyazova Bonuposhsho Matyaqubovna - mahalla faoli,
Ibodullaeva Muyassar Ismailovna - Chinobod mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi,
Yusupova Klara Atabaevna - Xiva tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Otajonov Shonazar Salaevich - mahalla faoli, Salaev G‘anisher Ismailovich -
Chinobod mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Sotlikova Nasiba Maqsudovna - hamshira.

334-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximov Shonazar Kadamovich - Xiva tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xudaynazarov Abdulla - Xiva tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Raximova Zuxra Masharipovna - mahalla faoli.

Komissiya a’zolari:Maxmudov Sultonnazir Salaevich - Xiva tumani 40-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Raxmanov Jumanazar - mahalla
faoli, Sattarov Jumanazar Norimovich - yakka tadbirkor, Xudayberganov Shixnazar

94


Shonazarovich - yakka tadbirkor, Bekchanov Davron Sobirovich - mahalla faoli, Raxmanova
Svetlana Olimboevna - Xiva tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘kituvchisi.

335-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Boyjonov Shokir Otanazarovich - Soyot kasb-hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abduraxmanova Marxabo Jumanazarovna - Soyot kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Abdullaeva Momojon - mahalla faoli.

Komissiya a’zolari:Xudoynazarova Roziya Jumanazarovna - Soyot kasb-hunar
kolleji direktori, Sobirov To‘ra Abdullaevich - mahalla faoli, Sobirov Yuldosh
Matyakubovich - mahalla faoli, Masharipov Alimboy Matkarimovich - "Soyot” mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi, Atajanova Dildora Madirimovna - Xiva tumani 4-son
poliklinika vrachi, Jumaniyozov Ilxom Kamilovich - "Soyot” mahalla fuqarolar yig‘ini
posboni.

336-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Allayarova Zamira Kamilovna - Xiva tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xojaeva Gulizar Akramovna - Xiva tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Jumaniyozov Davronbek Egamovich - Xiva tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Jumaniyozov Baxtiyor Nazarovich - Xiva tumani Soyot mahalla
fuqarolar yig‘ini posboni, Sapaev Ganja - mahalla faoli, Jonibekov Qodirbergan
Jonibekovich - Xiva tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlari bo‘yicha
direktori o‘rinbosari, Boltaeva Sapargul Egamovna - Xiva tumani Soyot mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Abdirimova Gulnoza Sultanovna - mahalla faoli,
Raxmanov Anabibi - Xiva tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kutubxonachisi.

337-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Nazarov Ro‘zmat Otanazarovich - Xiva tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sapaev Azamat Rajabovich - Xiva tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Xo‘jaeva Nigora Rajabovna - Xiva tumani 31-son umumiy o‘rtata’lim maktabi direktori kotibi.

Komissiya a’zolari: Goipov Otanazar - yakka tadbirkor, Sapaev Umar Atobaevich -
Xiva tumani tibbiyot birlashmasi vrachi, Polvonov Omon Qo‘chqorovich - mahalla faoli,
Qalandarov Murod Odamboevich - yakka tadbirkor, Matyaqubov Masharip - Xiva tumani
Sho‘rko‘l mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Jumaniyozov Zafar Nazarovich - yakka
tadbirkor.

338-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yusupov Nariman Abdusharipovich - Xiva tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kurbonova Zuxra Mamatovna - Xiva tuman Arvik mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya kotibi: Otaxonova Sojigul Qo‘ziboevna - Xiva tumani 14-son umumiyo‘rta ta’lim maktabining huquq-tarix fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Nurmetova Shoxida Saporbaevna - Xiva tumani 14-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Allaberganov Rejabboy - mahalla faoli,
Boltaev Xamro Sapaevich - Xiva tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Bobajanova Malika - Xiva tuman Arvik mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi,
Nurmetov Ruslon Omonboevich - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Saidov
O‘ktam - mahalla faoli.

95


339-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Allanazarov Davron Djumaniyozovich - Xiva tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xudaynazarova Xurshida - Xiva tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Atajonova Umida Otabaevna - Xiva tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Ismoilova Maryamjon Atanazarovna - mahalla faoli,
Bakdurdieva Dilfuza - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Bobajanova
Gulchexra Yo‘ddashevna - Xiva tumani 35-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Yusupova Saodat Otaboevna - mahalla faoli, Matchanova Maryam Otamamatovna - mahalla
faoli, Matchanova Xurmatoy Otamamatovna - Xiva tumani Juryon mahalla fuqarolar
yig‘ini maslahatchisi.

340-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matyaqubov O‘ktam Xajibaevich - Xiva tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ro‘zimov Xo‘sinboy O‘rinovich - mahalla faoli.

Komissiya kotibi: Sapaeva Sadoqat Otabaevna - Xiva tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Do‘sov Bakturdi Yuldashevich - Juryon kishlog‘i Madaniyat uyi
direktori, Sayitmetova Sharofat Sharifboevna - Xiva tumani 26-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Salaev Davron Kamilovich - "Juryon Komil inson” fermer
xo‘jaligi rahbari, Yusubov Salay Otaboevich - Xiva tumani Juryon qishloq fuqarolar
yig‘ini posboni, Sobirova Anajon Rajabovna - mahalla faoli, Atajonova Muyassar
Komilovna - mahalla faoli.

341-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jabbarova Sanobar Jobberganovna - Xiva tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumaniyozova Salomat Karimberganovna - mahalla
faoli.

Komissiya kotibi: Raimova Roxat Norimovna - Xiva tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Abdujabbarova Maryamjon Sattarovna - Indavak mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Ganjaeva Malika Xo‘sinovna - Xiva tumani Juryon mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Sobirova Gulnoza Rustamovna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Otajanova Yulduz Safarboevna - mahalla faoli, Xudayberganova Karomat Boltaevna - Xiva tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Shermetov Jamshid - mahalla faoli.

342-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Rajabov Xushnud Ataboevich - Xiva tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Davletova Iqboljon Atanazarovna - Xiva tumani Indavak mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya kotibi: Jumaniyazova Ilmira Xasanovna - mahalla faoli.

Komissiya a’zolari: Usmanova Dilorom Masharipovna - Xiva tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘kituvchisi, Iskandarova Dildora Ibragimovna - Xiva tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Davletov Atanazar -
mahalla faoli, Matchanov Erkin Qlichevich - Xiva tumani Indavak mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Jumaniyazova Zulayxo Sharipovna - mahalla faoli, Boltaeva Dildora Xajievna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi.

343-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Atajanov Yuldashboy - Xiva tumani Gazchi mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

96


Komissiya raisi o‘rinbosari: Yaqubova Sultonposhsha Raximberganovna - Xiva tuman Davlat sanitariya epidemiologiya markazi shifokori.

Komissiya kotibi: Murotova Olga Matchonovna - Xiva tumani Gazchi mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya a’zolari: Sapaev Razzoqbergan - "Xorazm gilamlari” mas’uliyati
cheklangan jamiyati qo‘riqlash bo‘limi boshlig‘i, Sobirova Oqila Djumaniyozovna - Xiva
tuman tibbiyot kolleji o‘kituvchisi, Kurbonov Murod Kabulovich - mahalla faoli,
Raximov O‘ktam Davletovich -"Xorazm gilamlari” mas’uliyati cheklangan jamiyati
buxgalteri, Aminov Bobur Farxodovich - Xiva tumani Gazchi mahalla fuqarolar yig‘ini
posboni, Sapaeva Munavvar Davletovna - Xiva tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi o‘qituvchisi.

344-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Masharipova Zamira Telmanovna - Xiva tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Qodirova Maryam Atanazarovna - mahalla faoli.

Komissiya kotibi: Abdullaeva Shirin Raxmanovna - Xiva tumani "Qumyaska” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Yaqubova Shaxlo Masharipovna - "Qumyaska” mahalla fuqarolar
yig‘ini maslahatchisi, Allaberganov Davlatyor - "Qumyaska” mahalla fuqarolar yig‘ini
posboni, Bobojonov Olimboy -"Qumyaska” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi,
Abduraxmanova Umida Jumanazarovna - Xiva tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
direktori o‘rinbosari, Salaeva Shaxnoza Marks qizi - Xiva tumani 8-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Abdullaeva Durdiposhsha Baxodir qizi -
mahalla faoli.

345-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Usmanov Sadaddin - "Kaptarxona” mahalla fuqarolar yig‘ini
raisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yusupov Sa’dulla Boltaboevich - Xiva tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Matyakubova Muxabbat Nazarovna - Kaptarxona mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya a’zolari: Atanazarova Muyassar Erkinova - "Kaptarxona” mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Ibragimova Malika Odilbek qizi - Xiva tumani 4-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Otajonova Muyassar
Atabaevna - Xiva tumani obodonlashtirish boshqarmasi ishchisi, Azizova Shoxista
Muxtarovna - Xiva tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yaqubov
Shonazar Abdolovich - "Kaptarxona” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ibragimov
Jasurbek Yarashevich - Xiva tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori
o‘rinbosari.

346-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jonibekov Norbek Rajabboevich - Xiva pedagogika kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yaqubova Gavxar Qurbanovna - Xiva pedagogika kolleji o‘kituvchisi.

Komissiya kotibi: Yusupova Rayxon Amanovna - Xiva pedagogika kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Bo‘ronova Mavluda Ikromovna - Xiva pedagogika kolleji ingliz tili fani o‘qituvchisi, Bobojanova Ziynat Abdurashidovna - Xiva tumani "Mevaston” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Matyusupova Anagul Sobirovna - Xiva tumani Mevaston mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Otajanov Temurbek Otaboy o‘g‘li - Xiva tumani Mevaston mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Xusainova Sharofat Rajabovna - Xiva tumani Mevaston mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Raximov Rajabboy Egamovich - Xiva tuman "Mevaston” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

97


347-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xusainov Ravshanbek Salaevich - Xiva tumani 55-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otajonov Kadamboy Sultonovich - Xiva tumani 55-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Ibragimova Dilnora Shamsiddin qizi - Xiva tumani 55-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi psixologi.

Komissiya a’zolari: Iskandarov Rustam Xo‘janiyozovich - Xiva "Ichan-qal’a” muzey
qo‘riqxonasi direktor o‘rinbosari, Xasanova Nigora Sobirovna - Xiva tumani 55-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yunusova Ikbol Toirovna - Xiva tumani 55-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Maxmudov Jaxongir
Baxtiyorovich - Xiva tumani 55-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar
ijtimoiy harakati etakchisi, Razzaqov Kamolbek Narimovich - Madaniyat uyi xodimi,
Abidov Toxir - mahalla posboni.

348-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bobojonov Ruslan Otanazarovich - Xiva tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Tongishev Kuvondik Axmedovich - Xiva tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Setnazarova Luiza Solibaevna - Xiva tumani Kalta minor mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya a’zolari: Xudaybearganov Xurmat Rustamovich - Xiva tumani "Kalta
Minor” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Saidnazarov Abdulla Ismailovich - Xiva
tumani "Kalta minor” mahallasi faoli, Abdullaeva Guloy - Xiva tumani 5-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Madirimova Roza - Xiva tumani
"Kalta minor” mahalla fuqarolar yig‘ini otinoyisi, Qadamov Bekzod Yuldoshevich -
Xiva tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati
etakchisi, Babajanova Miyassar Qurbanboevna - Xiva tumani "Kalta Minor” mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

349-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Karimboeva Norgul - Xiva tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ro‘zmetov Ulug‘bek Atajanovich - Xiva tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Madaminova Sanobar Ruzmetovna - Xiva tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Ismailova Meysar Sadullaevna - "Yangi turmush” mahallasi faoli, Saibnazarova Ziynat Bekturdievna - Xiva tumani "Yangi turmush” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Bekchanova Muxayyo - Xiva tumani "Yangi turmush” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Qurbonova Manzura Xakimovna - axborot resurs markazi xodimi, Salaev O‘ktam Matyoqubovich - Xiva tumani "Yangi turmush” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Madaminov Omanboy Matnazarovich - Xiva tumani "Yangi turmush” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

350-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Davletov Baxram Komilovich - Xiva tumani 12-son futbolga ixtisoslashgan maktab-internati murabbiyi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Nurullaev Sarvar Shamilovich - Xiva tumani xalq
ta’limi muassasalari faoliyatini metodik ta’minlash va tashkil etish bo‘limi
uslubchisi.

Komissiya kotibi: Razzakova Boljon Sobirovna - Xiva tumani 12-son futbolga ixtisoslashgan maktab-internati murabbiyi.

Komissiya a’zolari: Madrimova Jamila Rajabovna - ”Yangi xayot” mahalla
fuqarolar yig‘ini kotibasi, Salaeva Ilmira Gaipovna - mahalla faoli, Sharipov

98


Baxodir - "Yangi xayot” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Matyaqubov Dadaxon -
"Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Ibragimova Sadoqat - Xiva tumani
12-son futbolga ixtisoslashgan maktab-internati tarbiyachisi, Eshchanova Manzura
Artiqbaevna - Xiva tumani 12-son futbolga ixtisoslashgan maktab-internati
tarbiyachisi.

351-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kutumov Ergash Jumanyazovich - Xiva turizm kolleji o‘qituvchisi.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Allaberganova Shaxlo Botirovna - Xiva tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Raximova Maryam Karimbaevna - "Do‘stlik” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Atajanova Fotima Qo‘ziboevna - Xiva tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Ro‘zmetova Shaxlo Artikboevna - tadbirkor, Rustamova Sevara Ergashevna - Xiva tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Ma’metova Shaxnoza Yusupbaevna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Egamberdieva Durdona Atabaevna - mahalla faoli, Jumaniyazova Gulnora Rajabbaevna - mahalla faoli.

352-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sabirov Islom Azadovich - Xiva tumani 5-son bolalar musiqa va san’at maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Masharipov Ilhom O‘ktamovich - Xiva tumani 5-son bolalar musiqa va san’at maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Qurbanova Dilafruz Baxtiyorovna - Xiva tumani 5-son bolalar musiqa va san’at maktabi kotibasi

Komissiya a’zolari: Muratova Shaxodat Sotimboevna - "Tozabog‘” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Yusubova Fazilat Shonazarovna - "Xivatumangaz” filiali operatori, Abdullaev Sultonboy -"Tozabog‘” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Yusupova Ro‘za Yusupovna - Xiva tuman Obodonlashtirish boshkarmasi ishchisi, Maxmudova Shoxida Maksudbekovna - tadbirkor, Ismailova Muxabbat Ismailovna -
"Tozabog‘” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

353-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Allaberganov Ergash Abdrimovich - Xiva tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ulliev Mustafo Saidovich - "Sangar” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya kotibi: Matkarimova Zulfiya - Xiva tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Davletov Ravshan Jumaboevich - Xiva tumani 10-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xo‘jaev Xamdam Jumanazarovich - "Tozabog‘” mahalla
fuqarolar yig‘ini posboni, Abdullaeva Sharofat Artikovna - Xiva tumani 10-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviyatchisi, Davletova Oybibi Ruzmetovna - "Sangar”
mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Niyazmetov Ilxom Yusupovich - sport ustasi,
Xudayberganova Muhayyo Baxram qizi - Xiva tumani 10-son ingliz tili fani o‘qituvchisi.

354-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xudoynazarov Marat Raximovich - Xiva tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matyakubova Umida Ataboevna - "Gilamchi” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya kotibi: Abdirimova Malika Atabaevna - Xiva tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘kituvchisi.

Komissiya a’zolari: Nazarova Nazokat Egamovna - Xiva tumani 12-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘kituvchisi, Maxmudova Guloy Baxramovna - Xiva tumani 12-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili o‘kituvchisi, Xudayberganov Tagandurdi

99


Ollaberganovich - "Gilamchi” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Abdullaeva Oybibi Razzaqovna -"Gilamchi” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Elomonova Roza -
"Gilamchi” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Matkarimova Salomat - "Gilamchi” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

355-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matchanov Baxodir Masharipovich - Xiva tumani 12-son bolalar musiqa va san’at maktabi direktori vazifasini bajaruvchi.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Matchanov Abdusharip - Xiva turizm kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Madrimova O‘rinposhsha Ro‘zmetovna - Xiva tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Tangriberganov Polvannazir - "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Soloeva Sayyora - Xiva tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ish yurituvchisi, Abdullaev Baxtiyor -"Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Jumaniyozova Gulsaro - "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Otajonov Sa’dulla - "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Sobirov Baxtiyor - Xiva tuman tuman elektr tarmoqlari korxonasi hisobchisi.

356-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdullaeva Ozoda Rinatovna - Xiva tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Atajonova Rayxon Bekchanovna - Xiva tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Karimova Nodira Komilovna - Xiva tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Ulliev Ergashboy Nazarovich - "Gulirayxon” mahalla

fuqarolar yig‘ini kotibi, Boltabaev Boltaboy Qo‘chqarbaevich - "Kamolot” yoshlar

ijtimoiy harakati etakchisi, Raximov Rasulbek Sultonbaevich - "Gulirayxon” mahalla
fuqarolar yig‘ini faoli, Ibragimova Mehribon Asqarovna - "Gulirayxon” mahalla
fuqarolar yig‘ini kotibasi, Xajiev Temur Shuxrat o‘g‘li - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy
harakati etakchisi, Davletov Sherzod Ruslanbek o‘g‘li - "Gulirayxon” mahalla fuqarolar
yig‘ini a’zosi.

357-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bobojanov Farxod Narimanovich - Xiva tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Djabberganov Umrbek Ro‘zmetovich - Xiva tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Matkarimova Nazokat Axmedjanovna - Xiva tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ish yurituvchisi.

Komissiya a’zolari: Jumaniyozov Bobur Shavkat o‘g‘li - Xiva tumani 11-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Raximova Asiya - "Binokor” mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Ro‘zmetova Olga - "Binokor” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Yaqubova
Nargiza Abdusharipovna - Xiva tibbiyot birlashmasi hamshirasi, Jumaniyozova Mukaddas
Baxtiyorovna - tadbirkor, Otanazarov Vaisbek Qahramonovich - "Janubgazqurilish” AJ
ishchisi.

358-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Madaminov Kamoladdin Imomaddinovich - Xiva tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Radjabboy - "Lolazor” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Bekchanova Sanobar Rajabovna - "Lolazor” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi.

Komissiya a’zolari: Matmuratov Muzaffar Kamilovich - "Govuk ko‘l” qishloq
vrachlik punkti shifokori, Matyaqubova Umida Qodirovna - "Lolazor” mahalla fuqarolar

100


yig‘ini maslahatchisi, Igamov Quronboy Atabaevich - mahalla faoli, Bobojonov Elyor
Qadamovich - Xiva tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Raximov Erkin
Rajabovich - Xiva tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi musiqa fani o‘qituvchisi,
Allaberganova Manzura Allaberganovna - Xiva tumani pochta aloqa tarmog‘i operatori.

359-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Otajanov Shonazar Ro‘zmetovich - Xiva qurilish va servis kasb-
hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Nodir Atamuratovich - Xiva qurilish va servis kasb-hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Adamova Ra’no Kerimovna - "Gulirayxon” mahalla faoli.

Komissiya a’zolari: Sabirov Xudargan Kabulovich - "Gulirayxon” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Xakimov Quvondiq Oltiboevich - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Qozaqova To‘xtajon Atabaevna - Xiva qurilish va servis kasb-hunar kolleji ish yurituvchisi, Matchanova Yadgora - "Binokor” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul xodimi, Musaeva Maxfira Isabaevna - mahalla faoli, ARM rahbari, Atajanov Matyoqub Bekchanovich - mahalla faoli.

460-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi.

ShOVOT TUMANI BO‘YIChA:

360-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yusupov Shavkat Rajabboevich - Shovot tumani 39-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bobojonov Ilxom Do‘schanovich - Shovot tumani "Temiryo‘lobod” chorvachilik kompleksi muxandis quruvchisi.

Komissiya kotibi: Yo‘ldoshev Baxodir Raximberganovich - Shovot tumani 39-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Yusubov San’at Rajabboevich - Shovot tumani Bo‘yrachi
qishlog‘i "Ostona” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Yuldosheva Zarafshon Qozoqovna -
Shovot tumani Bo‘yrachi qishlog‘i "Ostona” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi,
Kurbanova Dilafruz Quzievna - xususiy tadbirkor, Aqbaev Sobir Matyusupovich - Shovot
tumani "Matyusup Anora” fermer xo‘jaligi rahbari, Allaberganova Dilrabo
Ibragimovna - Shovot tumani 39-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani
o‘qituvchisi, Bobojonova Shodmon Yaqubbaevna - Shovot tumani Bo‘yrachi qishloq vrachlik
punkti hamshirasi.

361-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ollamov G‘ayrat Ollamovich - Shovot tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Davletova Dilfuza Ganjaevna - Shovot tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabida ingliz tili fani o‘qituvchisi.
Komissiya kotibi: Axmedov Xamdam Komilovich - Shovot tumani Bo‘yrachi qishlog‘i "Oq ko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari: To‘yliev Sarvar Maqsudovich - Shovot tumani "Boboraxim
nabiralari” fermer xo‘jaligi rahbari, Qurbonov Qudrat Xaitbaevich - xususiy
tadbirkor, Oqimova Nigora To‘ylievna - Shovot tumani Bo‘yrachi qishlog‘i Bo‘yrachi
mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Karimova Guliston Saparbaevna - Shovot
tumani Bo‘yrachi qishlog‘i "Oqko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Boyjanova
Mexribon Yo‘ldashevna - Shovot tumani 38-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi informatika
fani o‘qituvchisi, Masharipov Alibek Rashidovich - Shovot tumani "Anvar Alibek”
fermer xo‘jaligi rahbari.

362-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qurbonboev Ilhom Jumanazarovich - Shovot engil sanoat kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bobojonov Jamol Jumaboevich - Shovot tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Matchanov G‘ayrat Azimboevich - Shovot tumani Kat qal’a qishlog‘i "Navro‘z” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari: Qurbonov Mansur Shavkatovich - Shovot tuman "Katqal’a Sardor” fermer xo‘jaligi rahbari, Otojonova Muyassar Bekmetovna - Shovot tumani Kat qal’a qishlog‘i "Kat qal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Quryazova Roviyajon Xusinovna - Shovot engil sanoat kasb-hunar kollejida operator, Qurbonova Anajon Komilovna - Shovot tuman Beruniy bioservis mudiri, Qurbanov Xusinboy Rajabovich -
xususiy tadbirkor, Saparbaeva Maftuna Aminbaevna - Shovot engil sanoat kasb-hunar kolleji informatika fani o‘qituvchisi.

363-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Olloyorov Kadam Boboxonovich - Shovot tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matyaqubov Jumanazar Ismoilovich - Kat qal’a qishlog‘i "Oltin qal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.
Komissiya kotibi: Boboxonov Dilshod Ro‘zimboevich - Shovot tumani Kat qal’a qishlog‘i "Oltin qal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

Komissiya a’zolari: Manglibaeva Barno Sattarovna - Shovot tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Jabbarova Muxabbat Raximovna - Shovot tumani 17-son maktabgacha ta’lim muassasasi filiali mudiri, Matchanova Tozagul Sobirovna - Kat qal’a qishlog‘i "Oltin qal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Matyaqubov Ikrom Yuldashevich - Shovot tumani "Katqal’a Furqat” fermer xo‘jaligi rahbari, Raximova Muyassar Karimovna - xususiy tadbirkor, Matkarimov Maqsud Raximbergan o‘g‘li - Shovot tumani 37-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi informatika fani o‘qituvchisi.

364-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Do‘schanov Muzaffar Shomuratovich - Shovot tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Vapaev Xamdam Ro‘zimboevich - Shovot tumani Kat qal’a qishlog‘i "Botirlar” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.
Komissiya kotibi: Karimova Oygul Fayzullaevna - Shovot tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ona tili va adabiyot fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Pirjanov Dilshod Saparboevich - Shovot tumani Kat qal’a
qishlog‘i "Botirlar” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Quryazova Orzigul Matyaqubovna

- Shovot tumani Kat qal’a qishlog‘i "Botirlar” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Ibodullaev Azimboy Yuldashevich - xususiy tadbirkor, Abduraxmanova Xurshida Abdukarimovna - Shovot tumani Beruniy qishloq vrachlik punkti mudiri, Jumabaev Doniyor Yuldashevich - Shovot tumani "Yo‘ldosh Xumayun” fermer xo‘jaligi rahbari, Sharipova Manzura Ro‘zimbaevna - Shovot tumani 36-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

365-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yusupov Farxod Madaminovich - Shovot tumani 33-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdrimov Ravshon Shomuratovich - Beshmargan qishlog‘i Beshmargan mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Raximboev Dilshod Jumanazarovich - Shovot tumani Beshmargan qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Saidov Shomurot - Beshmargan qishlog‘i "Yangi yo‘l” mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi, Ro‘zimova Shoira Nazarovna - Shovot tumani 13-son maktabgacha
ta’lim muassasasi mudiri, Bobojonova Dilafro‘z - Shovot tumani 33-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Eshyazova Sapargul Otamuratovna - Shovot
tumani Beshmargan qishlog‘i "Beshmargan” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi,

102


Qalandarov Baxtiyor Quranbaevich - Shovot tumani "Abdulla Tojiboy Qalandar” fermer xo‘jaligi rahbari, G‘oipov Sardor Marimovich - Shovot tumani 33-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

366-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximov Xamid Allaberganovich - Shovot tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari: Qo‘chqarova Darmon Boltaevna - Shovot tumani 8-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi.

Komissiya kotibi: Raximova Nigora Matsafoevna - Shovot tumani Qiyot qishlog‘i "Qiyot” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Jumaniyozov Shuxrat Xaitbaevich - Qiyot qishlog‘i "Qiyot”
mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Matqurbanova Farog‘at Farxodovna - Shovot tumani
Qiyot qishlog‘i "Qiyot” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Ashirov Boboxon
Erkaboevich - Shovot tumani "Erkabaev Ibrat” fermer xo‘jaligi rahbari, Meylibaev
Otabek Aminbaevich - xususiy tadbirkor, Rajabova Manzura Xusinboy qizi - Shovot
tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi informatika fani o‘qituvchisi, Madraximova
Surayyo Sultonboy qizi - Shovot tumani 40-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili
fani o‘qituvchisi.

367-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kuchkarov Egambergan Rajabovich - Shovot tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Oqimova Muborak Tulibaevna Shovot tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Eshchanov Otabek Rajabboevich - Shovot tumani Qiyot qishloq fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya a’zolari: Bozorov Odilbek Rustamovich - Shovot tumani Qiyot qishlog‘i
"Oydin” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Bobojonov Rashid Normetovich - Shovot
tumani Qiyot qishlog‘i Oydin mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi. Rajabova
Dildora Bazarbaevna - Shovot tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi informatika
fani o‘qituvchisi, Yusupova Nasiba Normetovna - Shovot tumani 32-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Tojiev Otabek Reymberganovich - Shovot
tumani "Pirmanov Tojim ota” fermer xo‘jaligi rahbari, Shodonova Sanobar Rustamovna

- Shovot tumani Qiyot qishlog‘i Oydin mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

368-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xaitbaeva Iqbol Aminbaevna - Shovot tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xaitbaev Qudrat Qadambaevich - Shovot tumani Qiyot qishlog‘i "Idali qal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Bekchanova Intizor Qo‘ziboevna - Shovot tumani Qiyot qishlog‘i "Idali qal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Nurmetova Xurshida Umrbek qizi - Shovot tumani 31-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Otajanov Qadam Rajabovich -
mahalla faoli, Bozorbaeva Iqbol Qutlibaevna - xususiy tadbirkor, Avezov Shuxrat
Olimovich - Qiyot qishlog‘i "Idali qal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Qo‘ziev
Alisher Baxtiyor o‘g‘li - Shovot tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktab o‘qituvchisi,
Ibodullaev Ixtiyor Sobirovich - Shovot tumani Qiyot qishlog‘i "Komiljon Otaniyozov”
mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

369-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bekchanov Yusubboy Otaxanovich - Shovot tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matkarimov Anvar Sherjanovich - Shovot tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi informatika fani o‘qituvchisi.

103


Komissiya kotibi: Nurieva Fanzira Ilgamovna - Shovot shaharchasi "Shovot” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari:Rajabov Baxrom Begjanovich - mahalla faoli, Dushamov Suxbat Rustamovich - xususiy tadbirkor, Masharipova Muxabbat Saporbaevna - xususiy tadbirkor, Zaripova Nilufar Ozod qizi - Shovot tumani 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili o‘qituvchi, Atojanova Shirin - Shovot shaharchasi "Shovot” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Baltaev Jur’atbek Ibadullaevich - Shovot shaharchasi "Shovot” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

370-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bobojonov Sardor Jumaniyozovich - Shovot qurilish kasb-hunarkolleji ma’naviyat va ma’rifat ishlari buyicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Boltaev Abror Yashinovich - Shovot qurilish kasb-
hunar kolleji bo‘lim boshlig‘i.

Komissiya kotibi: Bobojonov Kuvandik Ismoilovich - Shovot qurilish kasb-hunar kolleji informatika fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Kutlimuratova Zumrad Ernafasovna - mahalla faoli,
Xujaboev Jasur Kuziboevich - xususiy tadbirkor, Xujaniyozova Dilbar Ruzimboevna -
Shovot tumani 5-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Yuldashev Xamdam
Yuldashevich - ko‘cha boshi, Xolniyazov Muzaffar Sultonmuradovich - xususiy tadbirkor,
Bekchanov Bekpo‘lat Baxtiyorovich - Shovot qurilish kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

371-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Djumanazarov Rashid Djumanazar o‘g‘li - Shovot tumani ayrim fanlar chuqur o‘rganiladigan 1-ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-
internati direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otabaev Xushnud Qo‘chqarovich - Shovot maishiy xizmat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Tojiev Jurat Karimbaevich - Shovot shaharchasi Turkiston mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari:Nurjanova Sanobar Dushamovna - Shovot tumani ayrim
fanlar chuqur o‘rganiladigan 1-ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-
internati o‘qituvchisi, Bekchanov Hasanboy Rajabovich - xususiy tadbirkor, Iskandarova
Dilfuza Bahrom qizi - Shovot tumani ayrim fanlar chuqur o‘rganiladigan
1-ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati informatika fani
o‘qituvchisi, Razzakova Iqbol Yuldashevna - Shovot shaharchasi "Do‘stlik” mahalla
fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Rajabov Baxrom Ilxomovich - Shovot tumani moliya
bo‘limi mutaxassisi, Atajanova Nasiba Yuldoshevna - Shovot shaharchasi "Do‘stlik”
mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

372-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Rajabova Klara Kalandarovna - Shovot tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yuldasheva Lyuda O‘rinovna - Shovot tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Rajabova O‘g‘iljon Sobirovna - Shovot shaharchasi "Paxtakor” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari:Norbaev Nodirbek Egamberganovich - xususiy tadbirkor, Saidnazarov Jonibek Jumamuratovich - Shovot shaharchasi "Paxtakor” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Bobojonova Gulshod Ro‘zimbaevna - Shovot tumani tibbiyot birlashmasi hamshirasi, Sultanov Jumanazar - Shovot shaharchasi "Paxtakor” mahallasi ko‘cha boshi, Kurbanova Zaynab Matsapaevna - K.Raximov 2-kishlok vrachlik punkti mudirasi, Yaqubov Anvar Rajabbaevich - Shovot tumani 42-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘kituvchisi.

104


373-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sobirov Dilshod Bekchanovich - Shovot tumani 46-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sobirova Gulbaxor Jumanazarovna - Shovot shaharchasi "Madaniyat” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya kotibi: Obdillaev Jasurbek Sa’dullaevich - Shovot shaharchasi "Madaniyat” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Pirov Axmed Maylievich - Shovot tumani temir yo‘l bekati
boshlig‘i, Navro‘zalieva Rohatoy Yuldashovna - Shovot tumani 52-son umumiy o‘rta ta’lim
maktab direktori, Matyaqubova Tozagul Erkinovna - Shovot tumani K.Raximov-2 qishloq
vrachlik punkti hamshirasi, Mallaev Omongaldi Yuldashovich - Shovot shaharchasi
"Madaniyat” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Allaberganov Abdurashid Qo‘chqarovich -
"Shovot don mahsulotlari” AJ elektrigi, Shomuratov Odilbek Kadamovich - xususiy
tadbirkor

374-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Rajabova Bibisora - O‘zbekistonSOS bolalar mahallalari Shovot oilalarni qo‘llab-quvvatlash markazi rahbari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Rajabov O‘ktamboy Odamovich - Shovot qal’a qishlog‘i Asavey mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Quryazova Gulsara Masharipovna - Shovot qal’a qishlog‘i Asaveymahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Xolbaev Kuzibay Djumaniyozovich - Shovot qal’a qishlog‘i
Asavey mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Omonboev Ikromjon Ilxomovich - Shovot
tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Matkarimov
Matsafo Aptikarimovich - Shovot tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Taganova Zulxumor Xolmatovna - Shovot qal’a qishlog‘i "Asavey” mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Raximova Sevara Zokir qizi - Shovot tumani 41-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi informatika fani o‘qituvchisi, Sobirova Muborak
Abduraxmanovna - Shovot tumani 41-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor
o‘rinbosari

375-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Quryazov Shavkat Karimovich - Shovot tumani 46-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bobojonov Ikrom Farxodovich - Shovot qal’a qishlog‘i "Arbob” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Rajabova Gulnoz Botirovna - Shovot qal’a qishlog‘i "Arbob” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Qozoqov Qo‘chqarboy Bobojonovich - Shovot tumani "Umida”
fermer xo‘jaligi ish yurituvchisi, Yusupov Baxtiyor Bobojanovich - Shovot tumani 46-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ro‘zmetova Zamira Ibragimovna - Shovot tumani
46-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Jumaniyozov Sa’dulla
Nurjonovich - Shovot tumani "Nurjonova Nazokat” fermer xo‘jaligi rahbari, Nurullaev
Yodgor Davletovich - xususiy tadbirkor, Otajonov Azimboy Mamatdurdievich - Shovot
tumani 46-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlari bo‘limi mudiri.

376-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sharipov Jaxongir Normetovich - Shovot tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bobojonov Rajab Matniyazovich - Shovot qal’a qishlog‘i Oq oltin mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Urazova Xonimjon Kuzievna - Shovot tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Saparov Davlatyor Kodirovich - "Tuyamo‘yin-Urganch”
mintaqalararo suv quvuridan foydalanish boshqarmasining Shovot tumani bo‘limi

105


boshlig‘i o‘rinbosari, Allaberganov Shuxrat Abdirimovich - Shovot qal’a qishlog‘i "Oq
oltin” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Bekchanova Gulhayyo Jumabaevna - Shovot
tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Saidova
Muxtaram Abdullaevna - Shovot tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Sherjanov Dushamboy Ruzimovich - xususiy tadbirkor, Abdirmov Quranboy - mahalla
faoli.

377-uchastka saylov komissiyasi.

Komissiya raisi: Matyaqubov Erkin Salaevich - Shovot tumani 26-son umumtalimmaktabi ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Matyaqubova Roxat Yusupovna - Shovot tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Ro‘zmetov Sardor Baxtiyorovich - Shovot qal’a qishlog‘i "Qum yop”mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

Komissiya a’zolari: Yangibaev Rasulbek Ozodovich - Shovot tumani "Yangibaev Ozod
bog‘i” fermer xo‘jaligi rahbari, Ro‘zimova Muxayyo Qadamovna - Shovot qal’a qishlog‘i
"Qum yop” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Samandarov Komil Ro‘zimovich -
Shovot tumani Shovotqal’a qishlog‘i "Qum yop” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi,
Yuldasheva Gulsara Raximberganovna - Shovot tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Jumaniyazov Jaxongir Kadamovich - Shovot tumani qishloq va suv xo‘jaligi
bo‘limi mutaxassisi, Nazarov Xakimjon Shomurotovich - Shovot tumani xalq ta’limi
muassasalari faoliyatini metodik ta’minlash va tashkil etish bo‘limi ingliz tili fani
bo‘yicha metodist.

378-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Tajiev Dilshod Pirnafasovich - Shovot tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ismailov Matkurbon Rajabovich - Shovot tumani "Ismailov Azamat” fermer xo‘jaligi ish yurituvchisi.

Komissiya kotibi: Allaberganova Feruza - xususiy tadbirkor.

Komissiya a’zolari: Abdrimov Kodirbergan Rajabovich - Shovot tumani "Ilxom Abdulla San’at” fermer xo‘jaligi rahbari, Otajonova Gulmira Xolmuratovna - Shovot tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi informatika fani o‘qituvchisi, Qazaqova Go‘zal Ilxomovna - Shovot tumani 2-son maktabgacha ta’lim muassasasi psixologi, Jumamuratova Nuquljon Otajonovna - Shovot tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Pirnafasov San’at G‘ayrat o‘g‘li - Shovot tumani "Pirnapasov San’at” fermer xo‘jaligi rahbari, Matyoqubov Karim Yo‘ldoshevich -
Xurriyat qishlog‘i "Ipakchi” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

379-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sultonova Baxoroy Qodirovna - Shovot tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otajonova Kommuna Xolmuratovna - Shovot tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Sherjanova Dildora Razzaqovna - Shovot tumani 12-son maktabgacha ta’lim muassasasi ish yurituvchisi.

Komissiya a’zolari:Qo‘chqarova Amina Otamuratovna - Shovot tumani 24-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Sharipov Komil Saparbaevich

- Shovot tumani Xurriyat qishlog‘i "Uzunko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Aqiev Dilshod Abdullaevich - Shovot tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlar bo‘limi mudiri, Bobojonov Muzaffar Rustamovich - Shovot tumani "Uzunko‘l yulduzi” fermer xo‘jaligi rahbari, Yusupov Anvar Amanbaevich - Xurriyat qishlog‘i "Uzunko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Yusupov Aleksandr Tajibaevich - Shovot tumani arxitektura va qurili bo‘limi boshlig‘i.

106


380-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Doschanov Hamdam Bekchanovich - Shovot tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha direktori o‘rinbosari.
Komissiya raisi o‘rinbosari: Yusubov Ruzmet Sabirovich - Shovot tumani "Xurriyat” kishlog‘i "Xitoy” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Atajonova Muborak Matchonovna - Shovot tumani 23-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘quv ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari.
Komissiya a’zolari: Ataboev Iqrom Qurambaevich - Shovot tumani Xurriyat qishlog‘i Xitoy mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Matchanova Iroda Ruzimbaevna

- Shovot tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Otajanov Mansur Matchanovich - Shovot tumani "Yo‘ldosh Ro‘zim Xasan” fermer xo‘jaligi ish boshqaruvchisi, Norxanova Gulchira Ibragimovna - Shovot tumani Xurriyat qishlog‘i Xitoy mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Sabirova Gulbahor Qodirovna - mahalla faoli, Qurbonov Kamol Qilichevich - mahalla faoli.

381-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi Xudarganova Mehribon Atoxonovna - Shovot tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktab MMIB direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Tillaev Rustam Fayzullaevich - Shovot tumani iste’molchilar xuquqlarini himoya qilish jamiyati raisi.

Komissiya kotibi: Xasanova Dilnoza Allaberganovna - Shovot tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zosi: Bekchanova Zulfiya Qo‘chqarovna - mahalla faoli, Inoyatova Qunduz Sharofatdinovna - Shovot tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Nurmetov Amin Boltaboevich - AT "Agrobank” Shovot filiali huquqshunosi, Abdullaev Kuvondik Matnazarovich - Shovot tumani "Matnazar Nor” fermer xo‘jaligi rahbari, Rajabova Sanobar O‘rinbaevna - Shovot tumani Hurriyat qishlog‘i To‘qmang‘it mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Xudarganov Raximbergan Atoxonovich - Xurriyat qishlog‘i "To‘qmang‘it” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

382-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sharipova Aysha Shermetovna - Shovot tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabda frantsuz tili o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Soporboev Otobek Sobirovich - Shovot tumani Chig‘atoy qishlog‘i "Royat" mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Normetov Farxod Yuldashevich - Shovot tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlar bo‘yicha direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Bobojonova Muyassar Abduraxmonovna - Shovot tumani
Chig‘atoy qishlog‘i "Royat” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibasi, Karimov Farxod
Shermetovich - mahalla faoli, Egamberganova Saboxat Erkinovna - Shovot tumani 21-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Qalandarov Shavkat
Jumabaevich - xususiy tadbirkor, Yusupova Roziya Jumaniyozovna - Shovot tumani Chig‘atoy
qishlog‘i "Royat” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Erxonova Feruza Shermetovna -
mahalla faoli.

383-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Karimov Azamat Qadambaevich - Shovot tumani Chig‘atoy mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Odilova Zamira Yunusovna - Shovot tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Jumaniyazov Nurbek Ganjaboevich - Shovot tumani Chig‘atoy qal’a qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari:Masharipov Xamro Otanazarovich - Shovot tumani 4-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matyakubova Xosiyat Shomuradovna - Shovot
tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Abdullaeva Sharofat
Xudayberganovna - Shovot tumani Chig‘atoy qal’a qishlog‘i Chig‘atoy qal’a mahalla

107


fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Jumaniyozov O‘ktam Allayorovich - Mahalla faoli, Sherjonov Maqsud Narbaevich - xususiy tadbirkor, Yaqubova Laylo Zoxidovna - Shovot tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

384-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xolmetov Kamil Shermetovich - Shovot tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Qutlimuratov Baxtiyor Allaberganovich - Shovot tumani Chig‘atoy qal’a qishlog‘i "Bo‘ston” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Ro‘zmetov To‘raboy Yangiboevich - Shovot tumani Chig‘atoy qal’a qishlog‘i Chig‘atoy qal’a mahalla fuqarolar yig‘ini posboni.

Komissiya a’zolari: Jumaboev Quronboy Abdullaevich - Shovot tumani Chig‘atoy qal’a qishlog‘i "Bo‘ston” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Xaitov Ro‘zimboy Matsapaevich - Shovot tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Xudoyberganova Urozgul Bobojonovna - Shovot tumani Chig‘atoy qal’a qishlog‘i "Bo‘ston” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Raximov Raxmatilla Abdullaevich - Shovot tumani 44-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori o‘rinbosari, Qarriev Mansur Omonovich - mahalla faoli, Togonov Xudayberdi Xollievich - Shovot tumani "Togonov Togonmurod” fermer xo‘jaligi rahbari.

385-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Do‘schanov Baxrom Qodirovich - Shovot tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yaqubov Karim - Shovot tumani Chig‘atoy qal’a qishlog‘i "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Qalandarov Azamat Shermetovich - Shovot tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari

Komissiya a’zolari: Yaqubov Xasan Shermetovich - Shovot tumani 48-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi direktori, Qalandarov Xushnud Jumabaevich - Shovot tumani
Chig‘atoy qal’a qishlog‘i "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Yakubov Bozorboy

- Shovot tumani "Saodat Rajabova” fermer xo‘jaligi rahbari, Quramboeva Yaqitjon Raximovna - Shovot tumani Chig‘atoy qal’a qishlog‘i "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Xaitbaev Qadam Matsafaevich - Shovot tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori o‘rinbosari, Jumanazarova Dilorom Jumanazarovna - Shovot tumani 48-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori o‘rinbosari.

386-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yuldasheva Jumabika Qurbonnazarovna - Shovot tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Rajabova Zubayda Orazmuxammedovna - Shovot tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Dushamov Sarvar Sotimovich - Shovot tumani Chig‘atoy qal’a qishlog‘i "Navro‘z” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Rajabov Xamro Ochildievich - Shovot tumani "Yaqubov Sherali” fermer xo‘jaligi ishchisi, Saidov Shomurod - Shovot tumani "Do‘schon Yusuf” fermer xo‘jaligi ish boshqaruvchisi, Jumaniyozova Shukurjon - Shovot tumani Chig‘atoy qal’a qishlog‘i "Navro‘z” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Ismailov Davlatyor Ibragimovich - Shovot tumani Chig‘atoy qal’a qishlog‘i "Navro‘z” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Bobojonova Maloxat Raximbaevna - Shovot tumani Mexnatobod qishloq vrachlik punkti shifokori, Karimov Baxtiyor Rajabovich - Shovot tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

387-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaboev Iskandar Allaberganovich - Shovot tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Aliev Alisher Ollaberganovich - O‘zbekiston qishlog‘i "Eshon qal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

108


Komissiya kotibi: Raximov Otaxon Yakubboevich - Shovot tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Rajabova Dilnoza Ataxonovna - Shovot tumani 17-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi frantsuz tili o‘qituvchisi, Masharipova Kumrijon Ismoilovna -
Shovot tumani O‘zbekiston qishlog‘i "Eshon-qal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Olimov Maxmud Ibodullaevich - mahalla faoli, Matyakubov Kupal
Jumaboevich - O‘zbekiston qishlog‘i "Eshon-qal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni,
Jumabaeva Tozagul Otajonovna - O‘zbekiston qishlog‘i "Eshonqal’a” mahalla fuqarolar
yig‘ini otin oyisi, Iskandarov Ilxom Sotimboevich - xususiy tadbirkor.

388-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Polvonova Muyassar Shomuratovna - Shovot tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Rajabov Xamdam Abdullaevich - Shovot tuman O‘zbekiston qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Allaberganova Zulayxo Rajabbaevna - Shovot tuman O‘zbekiston qishlog‘i Oqko‘l mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Masharipov Erjon Jumaboevich - Shovot tuman O‘zbekiston
qishlog‘i Oq ko‘l mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ruzimov Ravshan Jumaboevich -
O‘zbekiston qishlog‘i Dustlik mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Rajabova
Dilrabo Davronovna - Shovot tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi frantsuz tili
o‘qituvchisi, Matyusupova Nigora Bekmetovna - Shovot tumani 43-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi direktori o‘rinbosari, Kuranboev Komil Kutlimuratovich - O‘zbekiston qishlog‘i
"Arbek” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Madiraximov Baxtiyor Ollazarovich -
Shovot tumani O‘zbekiston qishloq Arbek mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

389-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Duschanov Samandar Ramatovich - Shovot tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otajanov Davron Kurvandurdievich - Shovot tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi xo‘jalik ishlari mudiri.

Komissiya kotibi: Duschanov Satimboy Normetovich - Shovot tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Jumaniyazov Jaloliddin Raximovich - Shovot tumani
"Jumaniyozov Jaloladdin” fermer xo‘jaligi rahbari, Adamov Yusubboy Shovonovich -
Shovot tumani O‘zbekiston qishlog‘i "Do‘stlik" mahalla fuqarolar yig‘ini posboni,
Duschanov Jurabek Sotimboevich - xususiy tadbirkor, Kazakova Klara Ilxomovna -
mahalla faoli, Bobojonova Erkinoy Jumabaevna - Shovot tumani 14-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, Bekchanova Muborak Xayitboevna - xususiy
tadbirkor.

390-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Dushamov Qorrivoy Bekturdievich - Shovot tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumabaev Otanazar Sobirovich - Shovot tumani Cho‘qli qishlog‘i Ogoxiy mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Nurmetov Tirkash Dushamovich - "O‘zagrosug‘urta” AJ Shovot tumani bo‘limi sug‘urta vakili.

Komissiya a’zolari: Kurbanov Baxtiyar Egamovich - xususiy tadbirkor, Olimov Maksud Soporboevich - Cho‘qli qishlog‘i "Ogahiy” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Sultanov, Sobirova Anajon Ataxanovna - Shovot tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi informatika fani o‘qituvchisi, Matyaqubova Barno Usmanovna - Shovot tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi frantsuz tili o‘qituvchisi, Egamberganova Muxabbat Raximovna - Shovot tumani "Iqbol” maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Kurbanov Baxtiyar Egamovich - xususiy tadbirkor, Ortiqov Muxtor Egamberganovich -
Shovot tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi hisobchisi.

109


391-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Boltoev Kadam Durdiboevich - Shovot tumani "Shomurot Mirob” suv iste’molchilari uyushmasi hisobchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sultonov Inoyat Jabborovich - Shovot tumani Cho‘qli qishlog‘i Monoq mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Otajonov Golibjon Pulotboevich - Shovot tumani Cho‘qli qishlog‘i Monoq mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Ismailova Sofiya Temirovna - Shovot tumani 53-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi, To‘yliev G‘anibek Nurmetovich

- Shovot tumani bolalar va o‘smirlar sport maktabi direktori o‘rinbosari, Yaqubova Matluba Ro‘zimbaevna - Shovot tumani bolalar va o‘smirlar sport maktabi murabbiyi, Masharipov Amatboy Matqurbonovich - Shovot tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Boltaev Muxammad Qadam o‘g‘li - Shovot tumani "Xorazm bioservis” laboratoriya mudiri, Eshchanova Ra’no Xudarganovna - Shovot tumani Cho‘qli qishlog‘i Monoq mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

392-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ro‘zmetova Sayyora Karimbaevna - Shovot tumani "Do‘stlik” qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otamuratov Xusinboy Matyoqubovich - Shovot tumani Ijtimoiyat qishlog‘i Beshchiqir mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Xudoyorov Ne’mat Nurmatovich - Shovot tumani "Do‘stlik” qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Bekchanova Salomat Iskandarovna - Shovot tumani Do‘stlik qishloq vrachlik punkti mudiri, Baltaev Madamin Ro‘zimbaevich - Ijtimoiyat qishlog‘i harbiy hisob stoli boshlig‘i, Xudayberganova Aziza Yangibaevna - Shovot tumani "Do‘stlik” qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji ingliz tili fani o‘qituvchisi, Xolimov Ilxom Davlatboevich - Shovot tumani "Maqsuda Xalimova” fermer xo‘jaligi rahbari, Annamuratov Yo‘ldosh Tajimovich - mahalla faoli, Saparbaev Baxrom Egamberganovich -
Shovot tumani Po‘lat mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

393-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Masharipov Shavkat Yuldashovich - Shovot tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jabbarov Komil Shermetovich - Shovot tumani Ijtimoiyat mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Rajabova Zulfiya Qodirovna - Ijtimoiyat qishlog‘i "Madaniyat” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya a’zolari: Vaisova To‘lg‘anoy Davlatbaevna - Shovot tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi informatika fani o‘qituvchisi, Normetova Odila Ro‘zmatovna -
Shovot tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi frantsuz tili o‘qituvchisi, Ro‘zimova Bog‘dagul Bazarbaevna - Shovot tumani Ijtimoiyat qishlog‘i Madaniyat mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Masharipov Komil Sobirovich - xususiy tadbirkor, Normetov Karimboy Xolmetovich - mahalla faoli.

394-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Nurmetov Ozodboy Otajonovich - Shovot tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Yunus Ibragimovich - Shovot tumani Chig‘atoy qal’a qishlog‘i "Chig‘atoy” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.
Komissiya kotibi: Abdullaev Jasur Kuronboevich - Ijtimoiyat qishlog‘i "Chig‘atoy” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Ro‘zmetov Adilbek Abdullaevich - Shovot tumani 8-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi informatika fani o‘qituvchisi, Sobirova Nigora Saparbaevna -
Shovot tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi frantsuz tili o‘qituvchisi, Xaitova
Gulzoda Raxmanovna - Shovot tumani Xorazm qishloq vrachlik punkti shifokori,

110


Eshnazarov Yodgor Kuronboevich - Ijtimoiyat qishlog‘i "Ijtimoiyat” mahalla fuqarolar
yig‘ini mas’ul kotibi, Ro‘zmetova Durdona Abdullaevna - Ijtimoiyat qishlog‘i "Chig‘atoy”
mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Axmedova Dilfuza Ashurovna - xususiy
tadbirkor.

395-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yusupov Ikrom Erkinovich - Shovot tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ollamov Rustam Shirifboevich - Shovot tumani 6-
son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Raximbaev Umrbek Tojibaevich - Shovot tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchi.

Komissiya a’zolari: Ollazarov Ozod Kuronboevich - Shovot tumani "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Sultanov Fayzulla - Shovot tuman "Dilmurod Sultanov” fermer xo‘jaligi boshlig‘i, Muxtarov Xamid Madaminovich - xususiy tadbirkor, Jumatov Faxriddin Kodirberganovich - Qangli qishlog‘i "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Sobirova Sharofat Raximovna - O‘zbekiston qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Kazakova Anbarjon Raximovna - Qangli qishlog‘i "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

396-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ataniyazov Umrbek Rozzokovich - Shovot tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sabirov Maxmud Kuranboevich - Shovot tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Madrimova Fatima Sabirovna - Shovot tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi.

Komissiya a’zolari: Shukurbaev Baxrom Rajabbaevich - Shovot tumani "Shodiya
Xusniya” fermer xo‘jaligi rahbari, Yuldosheva Kurvanoy Boltaboevna - Qangli qishlog‘i
"Qo‘shko‘pir” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Vapaev Oktam Xasanovich - Shovot
tumani Qangli qishlog‘i "Qangli” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Shomuratova
Muqaddam Begjanovna - Shovot tumani Qangli qishlog‘i "Qo‘shko‘pir” mahalla fuqarolar
yig‘ini kotibi, Masharipova Oygul Jumabaevna - Qangli qishloq vrachlik punktida
hamshira, Yuldoshov Shuxrat Allayorovich - Qangli qishlog‘i "Qangli” mahalla fuqarolar
yig‘ini mas’ul kotibi.

397-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abduraxmanov Baxtiyor Matsoburovich - Shovot tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otajonov Saparboy Kushboevich - Shovot tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Jumaniyozova Shaxnoza Sobirovna - Shovot tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ingliz tili fani o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Qo‘shnazarov Bozorboy Yusupovich - Shovot tumani "San’at
Yusuf” fermer xo‘jaligi rahbari, O‘razmetova Risolat Baxodirovna - O‘zbekiston qishloq
vrachlik punkti hamshirasi, Jumaniyazova Farog‘at Ibragimovna - Qangli qishlog‘i
"Oxunboboev” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Jumatov Shomurod Yuldashevich

- xususiy tadbirkor, Xajiev Rustam Yuldashevich - Qangli qishlog‘i "Oxunboboev”mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Kazakova Gulnora Urinovna - Shovot tumani 9-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi.

461-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi.
462-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi.
463-Harbiy qismda joylashgan saylov komissiyasi.

111


YaNGIARIQ TUMANI BO‘YIChA:

398-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Eshmetov Rustam Ollaberganovich - Yangiariq tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Kurbonov Yuldosh Yusufboevich -Yangiariq tumani Qo‘riqtom mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Mattiev Otabek Otanazarovich - Yangiariq tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktab xo‘jalik ishlari bo‘limi mudiri.

Komissiya a’zolari: Ollaberganova Sapargul Sadullaevna - Yangiariq tumani
19-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudirasi, Jabborova Maksuda Sultonovna -
Yangiariq tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Masharipov Rustam
Jumaboevich - Yangiariq tumani "Qo‘riqtom oltin ko‘zi” mas’uliyati cheklangan jamiyati
raisi, Xayitmetov Umirbek Sultonnazarovich - Yangiariq tumani "Guliston” qishloq
vrachlik punkti vrachi, Toxirova Anajon Ibragimovna - Yangiariq tumani "Qo‘riqtom”
mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Ibragimov Elbek Xamraevich - Yangiariq
tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati faoli.

399-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Matyokubov Ergash Sotiboldievich - Yangiariq tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktab o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matyokubova Gulsara Jumanazarovna - Yangiariq tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Yusupova Sanobar Yuldashevna - Yangiariq tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktab o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Davletov Rustambek Ro‘zmetovich - Yangiariq tumani
"Shirsholi” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Masharipova Intizor Axmadjonovna -
Yangiariq tumani "Shirsholi” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Jumaniyozov

Saparboy - Yangiariq tumani "Shirsholi” mahalla faoli, Masharipova Saodat

Xayitboevna - Yangiariq tumani "Qo‘riqtom” qishloq vrachlik punkti hamshirasi,

Abdullaev Rustamboy Ollanazarovich - Yangiariq tumani "Shirsholi” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Raxmonova Shoxida Shuxratovna - Yangiariq tumani "E’tibor talab” fermer xo‘jaligi rahbari.

400-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matyokubov Odamboy Karimberganovich - Yangiariq qurilish va transport kasb-hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Abdullaev Ernazar - Yangiariq tumani "Po‘rsang” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Masharipov Maksabdbek - Yangiariq qurilish va transport kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Nurmetov Annadurdi - Yangiariq tumani "Yangier” mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi, Xujaniyozov Ixtiyor Baxtiyorovich - tadbirkor, Yusupov Oybek
Erkinboevich - Yangiariq tumani "Yangier” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Saidova

Xosiyatjon Safarovna - Yangiariq tumani "Yangier” mahalla fuqarolar yig‘ini

maslahatchisi, Avezov Farrux Yusupboevich - Yangiariq tumani "Qo‘riqtom” qishloq

vrachlik punti mudiri, Nazarov Anvar Shonazarovich - Yangiariq qurilish va transport kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

401-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdullaev Farxod Axmedovich - Yangiariq tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sadikova Gulbaxor Matkurbonovna - Yangiariq tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Davletova Gavxar Sabirovna - Yangiariq tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

112


Komissiya a’zolari: Davletova Gulxonim Raximovna - Yangiariq tumani 13-son
umumiy o‘rta ta’lim maktab o‘qituvchisi, boshlang‘ich xotin-qizlar qo‘mitasi raisi,
Ro‘zmetov Kamoladdin Raximovich - Yangiariq tumani "Achchiqquyi” mahalla fuqarolar
yig‘ini raisi, Masharipov Yuldosh Durdievich - fermer xo‘jaligi ish yurituvchisi,
Eshchanov Muxammad Nurmetovich - Yangiariq tumani Arboblar mahalla fuqarolar yig‘ini
raisi, Durdieva Kumush Ozodovna - Yangiariq tumani 3-son maktabgacha ta’lim muassasasi
tarbiyachisi, Jumaniyozov Norimboy - Yangiariq tumani "Arboblar” mahalla fuqarolar
yig‘ini kotibi.

402-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sadullaev Xamdam Kadirovich - Yangiariq tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Avazmetova Maryamjon - Yangiariq tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktab o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Egamova Sayyora Kenjaevna - Yangiariq tumani 16-son umumiyo‘rta ta’lim maktab o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Turdieva Manzura Sobirovna - Yangiariq tumani 3-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Saloeva Muxabbat Abdullaevna - Yangiariq tumani "Saburzon” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Sodikova Sayyora Abdullaevna - Yangiariq tumani "Saburzon” mahalla faoli, Jumaniyozov Rustam Masharipovich - Yangiariq tumani "Saburzon” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ro‘zmetov Ro‘ziboy - Yangiariq tumani "Saburzon” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Matyokubova Kunduzxon Kuronboevna - Yangiariq tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati faoli.

403-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sadullaev Komil - Yangiariq tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Abdullaeva Muqaddas Sadullaevna - Yangiariq tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Ochilov Dilshod Ibragimovich - Yangiariq tumani Qo‘ng‘irot mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Otakov Jumaboy Tillaevich - xususiy tadbirkor, Ochilov
Ibragim Ismoilovich - mahalla faoli, Niyozmetova Xavvojon Sapaevna - Yangiariq
tumani "Qo‘ng‘irot” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Raximova Muyassar
Egamberdievna - Yangiariq tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Sultonova Karomat Ibodullaevna - Yangiariq tumani "O‘zbekiston” qishloq vrachlik
punkti hamshirasi, Eshmetov Jumazar - Yangiariq tumani "Qo‘ng‘irot” mahalla fuqarolar
yig‘ini raisi.

404-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Kutliev Baxodir Otaboevich - Yangiariq tumani Tagan maishiy xizmat kasb-hunar kolleji bo‘lim boshlig‘i.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Qlichev Baxtiyor Ramatovich - Yangiariq tumani Tagan maishiy xizmat kasb-hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Eshmetova Fazilat Ismoilovna - Yangiariq tumani "Tagan” qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Kalandarov Iskandar - Yangiariq tumani "Tagan” mahalla
faoli, Xasanov Marks Egamberganovich - Yangiariq tuman bandlikka ko‘maklashish markazi
mehnat noziri, Matmurotova Bikajon - Yangiariq tumani "Tagan” mahalla fuqarolar
yig‘ini maslahatchisi, Jumaniyozov Bolta Xo‘janiyozovich - xususiy tadbirkor, Abdullaev
Murod Sobirovich - Yangiariq tumani "Tagan” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi,
Xudayberganov Umidbek Madaminovich - Yangiariq tumani Tagan maishiy xizmat kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi.

113


405-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ibragimov Farxod Xasanovich - Yangiariq tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sharipov Sarvar Sharipboevich - Yangiariq tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Odomov Sotimboy Qo‘shnazarovich - Yangiariq tumani "Tagan” mahalla faoli.

Komissiya a’zolari: Aminov Aminboy - Yangiariq tumani "Feruz” fermer xo‘jaligi rahbari, Abdullaev Baxtiyor Masharipovich - Yangiariq tumani "Killavit” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Abdullaeva Shoxista Matyokubovna - Yangiariq tumani "Navro‘z” qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Abdirimova Okila Ozodboevna - Yangiariq tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yo‘ldoshev Shonazar - Yangiariq tumani "Tagan” mahalla faoli, O‘rinov Xasanboy Jumamurotovich - Yangiariq tumani Savgan mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

406-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Avazmetova Gulchexra Sultonboevna - Yangiariq tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Tojiev Murod Sobirovich - Yangiariq tumani
"Gulshanda” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Boyjonova Kunduz Kuranboevna -
Yangiariq tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari,
Shukurulaev Soloy Saparmetovich - Yangiariq tumani "Gulshanda” mahalla faoli, mahalla
faoli, Matmurotova To‘tijon Maxmudovna - Yangiariq tumani 28-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati faoli, Bekchanova Gulbaxor
Matnazarovna - Yangiariq tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktab o‘qituvchisi,
Ro‘zmetov Ruslon Mo‘minovich - Yangiariq tumani "Gulshanda” mahalla faoli, Sultonova
Sayyora Shonazarovna - Yangiariq tumani "Gulshanda” mahalla faoli, Otajonov San’at
Quvondikovich - Yangiariq tumani "Navro‘z” qishloq vrachlik punkti vrachi.

407-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xasanov Nosir Jumaboevich - Yangiariq tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xo‘janafasova Gulmira Jumaboevna - Yangiariq tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Erboeva Mukyassar Rustamovna - Yangiariq tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktab o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Madraximov Adilbek Nazarovich - Yangiariq tumani "Boyot”
mahalla faoli, Avezova Aziza Taxirovna - tadbirkor, Matkarimova Sanobar
Abdusharipovna - Yangiariq tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Matkarimov Kenjaboy - Yangiariq tumani "Boyot” mahalla faoli, Nurmetov Faxrutdin
Pirnazarovich - Yangiariq tumani Yangiariq sanoat iqtisodiyot kasb-hunar kolleji maxsus
fan o‘qituvchisi, Otanazarov Yodgor Jumanazarovich - Yangiariq tumani "Boyot” mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi.

408-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matmurotov Normat Matyokubovich - Yangiariq tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Jumanazarova Umida Qurbonboevna - Yangiariq tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Bekchanova Zumrad Boltaboevna - Yangiariq tumani "Vakillar” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Yusupov Rashid Boltaboevich - Yangiariq tumani "Vakillar”
mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Xudayberganova Sayyora Axmedovna - Yangiariq tumani
"Vakillar” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Matyoqubova Muxabbat Ozodovna -
Yangiariq tumani 17-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Bobojonova Oqiljon
Xudayberganovna - Yangiariq tumani "Vakillar” mahalla faoli, Ro‘zmetova Sharofat
Abdusharipovna - Yangiariq tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,

114


Qurbonova Gulnora Bekchanovna - Yangiariq tumani 17-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi.

409-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Saidamatova Sultonposhsha Abdullaevna - Yangiariq tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yaqubov Erkin Abdullaevich - Yangiariq tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Ollaberganov Baxtiyor Olimovich - Yangiariq tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktab o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Bekchanova Bekposhsha Matqurbonovna - Yangiariq tumani
"Dilnavoz Umirbek” fermer xo‘jaligi ishchisi, Ismoilova Muxayyo Reyimberganovna -
Yangiariq tumani 23-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, mahalla faoli,
Qutlimurotova Muxayyo Xudayorovna - Yangiariq tumani 11-son maktabgacha ta’lim
muassasasi tarbiyachisi, Bekmetov Qudrat Ozodovich - Yangiariq sanoat iqtisodiyot kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi, Temirova Darmonjon - Yangiariq tumani 11-son maktabgacha
ta’lim muassasasi mudirasi, Karimov Maqsud Ro‘ziboevich - Yangiariq tumani Gulbog‘
mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

410-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bekchanov San’at Otanazarovich - Yangiariq tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Satlikov Xabibulla Muxammadovich - Yangiariq tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Ollaberganov Rustam Jumanazarovich - Yangiariq tumani Do‘stlik mahalla fuqarolar yiini raisi.

Komissiya a’zolari:Qurbonova Zulxumor Egamberganovna - Yangiariq tumani
10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matniyozov Sharif Matyoqubovich -
Yangiariq tumani "Do‘stlik” mahalla faoli, Otanazarov Xasanboy San’atboevich -
Yangiariq tumani "Do‘stlik” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Xo‘jashev Omongaldi
Matyoqubovich - Yangiariq tumani "Do‘stlik” mahalla faoli, Otajonov Baxtiyor - Yangiariq
tumani obodonlashtirish boshqarmasi nazoratchisi, Qurbonov Qo‘ziboy Durdievich -
tadbirkor.

411-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Nurmetov Otabek Ortikovich - Yangiariq sanoat iqtisodiyot kasb-
hunar kolleji bo‘lim boshlig‘i.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Qutlimurodov G‘ulomjon Ravshanbekovich - Yangiariq sanoat iqtisodiyot kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Madraximov Jo‘rabek Ozodboevich - Yangiariq tumani Yangiariq sanoat iqtisodiyot kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Matniyozov Baxtiyor - Yangiariq tumani Yangiobod mahalla faoli, Quronboev Dadaxon Odilbekovich - Yangiariq sanoat iqtisodiyot kasb-hunar kolleji "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati faoli, Xo‘janiyozova Orzigul Jumanazarovna - Yangiariq tumani Yangiobod mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Sultonov Jamoladdin Xasanovich - Yangiariq sanoat iqtisodiyot kasb-hunar kolleji "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati faoli, Yusupov Alisher Yo‘ldoshevich - tadbirkor, Bekchanov Xudashukur Jumanazarovich - tadbirkor.

412-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qurbonov Umirbek Egamberganovich - Yangiariq tumani 15-son bolalar musiqa va san’at maktab direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xojanazarova Zavrajon - Yangiariq tumani "Ogoxiy” mahala fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

Komissiya kotibi: Sayitmurotov Murod Komiljonovich - Yangiariq tumani "Yangiobod” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

115


Komissiya a’zolari: Nazarov Nuraddin Ibragimovich - Yangiariq tumani 15-son
bolalar musiqa va san’at maktabi o‘qituvchisi, Masharipov Marat Maqsudovich - Yangiariq
tumani 15-son bolalar musiqa va san’at maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati
faoli, Allanazarova Manzura Ozodboevna - Yangiariq tumani "Yangiobod” mahalla faoli,
Sapaev Komiljon - Yangiariq tumani "Yangiariq” mahalla faoli, Raximova Sho‘xigul
Olimboevna - Yangiariq tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Mattieva Sapargul Abdullaevna - Yangiariq tumani 29-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi.

413-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Beyjonov Raximboy Abdullaevich - Yangiariq tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Eshchanov Quronboy - Yangiariq tumani Ogoxiy mahalla faoli.

Komissiya kotibi: Jumaniyozova Maloxat Jumanazarovna - Yangiariq tumani Ogoxiy mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya a’zolari: Pinyozova Go‘zal Bobonazarovna - Yangiariq tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yunusov Ixtiyor Yodgorbekovich - Yangiariq tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Djamangarin Qayrat Erkinboevich - Yangiariq tumani Ogoxiy mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Ro‘zmetov Madiyor Maxmudovich - Yangiariq tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Madaminova Maryamjon Qodirovna - Yangiariq tumani davlat sanitariya epidemiologiya nazorati markazi dezinstruktori, Baxtiyorov Xudayor Rupiyorovich - Yangiariq tumani Yangiobod mahalla fuqarolar yig‘ini posboni

414-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yusupov Xursand Otanazarovich - Yangiariq tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Annamurodov Otabek Bozorovich - Yangiariq tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Matmurotov Xasanboy Yo‘ldoshevich - Yangiariq tumani 24-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Annazarov Azamat Yangiboevich - Yangiariq
tumani "Qarmish” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Yusupova Manzura Jumaniyozovna -
Yangiariq tumani "Qarmish” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Sabirova Sanobar
Saloevna - Yangiariq tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi ilmiy bo‘lim mudiri,
Matqurbonov Davronbek Taxirovich - Yangiariq tumani "Qarmish” mahalla fuqarolar
yig‘ini raisi, Yo‘ldoshev Ibodulla - Yangiariq tumani "Qarmish” mahalla faoli,
Rasulova Nigora Jumaniyozovna - Yangiariq tumani "Xorazm” qishloq vrachlik punkti
vrachi.

415-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Matqurbonov Baxodir Ismoilovich - Yangiariq agrobiznes va servis kasb-hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Otanazarov Mansur Raxmonovich - Yangiariq tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Rajabov Zoir Yuspovich - Yangiariq agrobiznes va servis kasb-
hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Bakieva Dilafro‘z Xudarganovna - Yangiariq tumani "Xorazm”
qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Sobirova Zevarjon - Yangiariq tumani "Shixbog‘i”
mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Otajonov Xudashukur Niyozmetovich - Yangiariq
tumani "Shixbog‘i” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni, Xudayberganov Diyor
Jumanazarovich - Yangiariq agrobiznes va servis kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi,
Sodiqov Ibragim - Yangiariq tumani "Shixbog‘i” mahalla faoli, Otajonov Mardonbek
Yusupovich - Yangiariq tumani "Shixbog‘i” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

116


416-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximov Umar Xakimovich - Yangiariq tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raximov Shixnazar Yaxshimurodovich - Yangiariq tumani 25-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Matnazarova Xurshida Shonazarovna - Yangiariq tumani 25-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matyoqubov Baxtiyor Otaboevich - Yangiariq
tumani "Sherobod Xorazm” fermer xo‘jaligi rahbari, Adamboeva Maryamjon Bozorboevna

- Yangiariq tumani "Sherobod” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Matyoqubov
Shokir Quronboevich - Yangiariq tumani "Sherobod” mahalla fuqarolar yig‘ini posboni,
Qodirov Yaxshimurod Raximovich - Yangiariq tumani "Sherobod” mahalla fuqarolar
yig‘ini kotibi, Jumaniyozov Akbar Adilbekovich - Yangiariq tumani Sherobod mahalla
fuqarolar yig‘ini raisi, Nafasov Iskandar - Yangiariq tumani Sherobod mahalla faoli.

417-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdullaev Bekturdi Shomurotovich - Yangiariq tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xo‘janiyozov Baxodir Masharipovich - Yangiariq tumani "G‘altak” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Jumaniyozov Shixnazar Shonazarovich - Yangiariq tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Ismoilova Maqsuda Otajonovna - Yangiariq tumani 6-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ibragimova Moxira Rustamovna - Yangiariq
tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi boshlang‘ich xotin-qizlar qo‘mitasi raisi,
Saparova Nargiza Bobojonovna - Yangiariq tumani "G‘altak” mahalla faoli, Qozoqova
Gulzoda Aminboevna - Yangiariq tumani "G‘altak” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi,
Otajonova Nazokat Otajonovna - Yangiariq tumani 4-son maktabgacha ta’lim muassasasi
tarbiyachisi, Allaberganov Rustam Axmedovich - Yangiariq tumani "G‘altak” mahalla faoli.

418-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Murotov Ilxom Karimboevich - Yangiariq tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xajiev Elmurod Nazarovich - Yangiariq tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Madraximova Muxayyo Ro‘zmatovna - Yangiariq tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi.

Komissiya a’zolari: Soloev Fayzulla Abdulaevich - Yangiariq tumani "Jaloil” mahalla faoli, Masharipov Bardi - fermer xo‘jaligi ishchisi, G‘ayibov Hamdam Quramboevich - Yangiariq tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Jumaniyozov Botir Sapaevich - Yangiariq tumani "Jaloil” mahalla faoli, Abdullaeva Dilrabo Rajabboevna - Yangiariq tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati faoli, Iskandarov Bobojon Ro‘zmatovich - Yangiariq tumani Jaloil mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

419-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyozov Ramatjon Bobojonovich - Yangiariq tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ro‘zmetov Farxod Alimboevich - Yangiariq tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi

Komiisiya kotibi: Xo‘jaeva Umida Saparovna - Yangiariq tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Maxmudova Maloxat Saloevna - Yangiariq tumani 10-son
maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Xo‘janiyozova Sharofat Otaboevna - Yangiariq
tumani 32-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yusupov Ramat - Yangiariq
tumani "Egrisolma” mahallasi imomi, Olimova Nuquljon Baxtiyorovna - Yangiariq
tumani "Egrisolma” mahalla faoli, Ollaberganova Rajabbibi Axmedovna - Yangiariq

117


tumani "Egrisolma” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Qozoqov Ro‘zmat Ko‘palovich

- fermer xo‘jaligi ish yurituvchisi

420-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Avezov Yo‘ldosh Jumaniyozovich - Yangiariq tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Xayitov Umid O‘tkamovich - Yangiariq tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Masharipov Javlonbek Ozodboevich - Yangiariq tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Bovaddinov Sarvar Isoevich - Yangiariq tumani 27-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ibragimov Rajabboy Botirovich - Yangiariq
tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktab o‘qituvchisi, Quryozov Ibratbek Taxirovich -
Yangiariq tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sapaev Bakturdi
Rustamovich - Yangiariq tumani "Chakir” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi,
Xudayberganova Jaxon Sotimovna - Yangiariq tumani "Chakir” mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Razzakov G‘ulomaddin Saparovich - Yangiariq tumani "Ravshanbek Gulsara
”fermer xo‘jaligi ish boshqaruvchisi

421-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Bekchanov Anvar Ibragimovich - Yangiariq qishloq xo‘jaligi kasb-
hunar kolleji direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bobojonov Ulug‘bek Olimovich - Yangiariq qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Masharipov Umirbek Shavkatovich - Yangiariq qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Matyaqubova Nigora Axmedovna - Yangiariq tumani "Ostona” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Masharipov Bekturdi Matyaqubovich - Yangiariq tumani "Ostona” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Soloev Bayram Quronboevich -
Yangiariq qishloq xo‘jaligi kasb-hunar kolleji "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati faoli, Quryozov Shermat Olimovich - tadbirkor, Xudayberganov Erkinboy - Yangiariq tumani Sardorlar mahalla faoli, Raximov G‘ulomjon Allaberganovich - Yangiariq tumani "Qishloqxo‘jalikkimyo” tuman filiali Ostona shahobchasi mudiri.

422-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Sharopov Qudrat Ibragimovich - Yangiariq tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Qurbonboev Umirbek Norboevich - Yangiariq tumani "Qorako‘z” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Ollanazarov Nodir G‘oibnazarovich - Yangiariq tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktab o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Soloev Beynazar Axmedovich - Yangiariq tumani "Yusufbek Mustafa” fermer xo‘jaligi ish boshqaruvchisi, Ismoilov Qudrat Raximboevich - Yangiariq tumani Ostona mahalla faoli, Tojiev Bekzod Artiqboevich - Yangiariq tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati faoli, Soloev Sherzod Soxibnazarovich - Yangiariq tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Matyaqubov Bobojon Sadullaevich - Yangiariq tumani "Shoxzodbek Bobojon” fermer xo‘jaligi ish boshqaruvchisi, Yusupov Ramatjon Raximovich - Yangiariq tumani Ostona qishloq fuqarolar yig‘ini kotibi.

423-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ro‘zmetov Valijon Ergashovich - Yangiariq maishiy xizmat kasb-
hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Matkarimov Bobomurod Abdusharipovich - Yangiariq maishiy xizmat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Yusupova Guliston Rustamovna - Yangiariq maishiy xizmat kasb-
hunar kolleji ta’lim ustasi.


Komissiya a’zolari: Ismoilov O‘ktam Ibragimovich - Yangiariq tumani "Tuzloq”
mahalla faoli, Soloev Sultonboy - Yangiariq tumani "Tuzloq” mahalla fuqarolar
yig‘ini posboni, Abdullaev Baxtiyor - Yangiariq tumani "Chiqirchi” mahalla fuqarolar
yig‘ini raisi, Eshchanov Iskandar Ozodovich - Yangiariq maishiy xizmat kasb-hunar
kolleji "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati faoli, Ismoilov Raxim Sadullaevich -
Yangiariq tumani "Shodlik Dilshod” fermer xo‘jaligi rahbari, Ibragimova Faroxat
Otaboevna - Yangiariq tumani "Oqmachit” qishloq vrachlik punkti hamshirasi.

424-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumaniyozov Shuxrat Fayzullaevich - Yangiariq tumani 39-son ixtisoslashtirilgan maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Egamberganov Murod Otaboevich - Yangiariq tumani 39-son ixtisoslashtirilgan maktab direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Ismoilov Javlon Shixnazarovich - Yangiariq tumani 39-son ixtisoslashtirilgan maktab o‘qituvchisi

Komissiya a’zolari: Raximov Shavkat Ismoilovich - Yangiariq tumani Chiqirchi
mahalla faoli, Ibragimova Nigora Bobojonovna - Yangiariq tumani Oqmachit mahalla
fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Bekchanov Komiljon Axmedovich - Yangiariq tumani
"Oqmachit” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Ibragimov Karim Rajabovich - Yangiariq
tumani "Ibragim Maksim” fermer xo‘jaligi rahbari, Rajabov Xurmat Olimovich -
Yangiariq tumani "Rajabov Raxmatjon” fermer xo‘jaligi ish yurituvchisi, G‘oipov
Quronboy Olimovich - Yangiariq tumani Oqmachit qishloq vrachlik punkti katta
fel’dsheri.

425-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Raximova Intizor Ro‘zmetovna - Yangiariq tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Egamov Shodlik Quronboevich - Yangiariq tumani Angariq mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi.

Komissiya kotibi: Otajonova Xosiyat Ozodovna - Yangiariq tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Ibragimov Shuxrat Ibodullaevich - Yangiariq tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktab "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati faoli, Atajonova Durdona Aminboevna - Yangiariq tumani "Oqmachit” qishloq vrachlik punkti vrachi, Madraximov Qudrat Ataboevich - Yangiariq tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktab o‘qituvchisi, Ibragimov Ibodulla Pirnazarovich - Yangiariq tumani "Uyg‘ur” mahalla fuqarolar yig‘ini kotibi, Sapaev Xudargan Ro‘zmetovich - Yangiariq tumani fermer xo‘jaligi ish yurituvchisi, Otajonova Gavhar Karimovna - Yangiariq tumani "Angariq” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi.

YaNGIBOZOR TUMANI BO‘YIChA:

426-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ramazanov Jur’at Jumanazarovich - Yangibozor tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Djabbarova Oysha Xakimovna - Yangibozor tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktab direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Ruzmetova Nargis Matyakubovna - Yangibozor tumani 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Ruzmetov Gayrat Tulibaevich - Yangibozor tumani G‘aznachilikbo‘linmasi boshlig‘i, Maxmudova Maftuna Maxmudovna - "Kamolot” yoshlar ijtimoiy harakati etakchisi, Atajanova Sharofat Yaqubboevna - Yangibozor tumani Uyg‘ur qishloq vrachlik punkti hamshirasi, Tangriev Bekzod Maxmudovich - Yangibozor tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Rajabov Sarvar Tursinboevich - Yangibozor tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Karimova Nodira Yuldashovna -
Yangibozor tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.


427-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Eshchanova Javhar Ataxanovna - Yangibozor qishloq xo‘jalik kasb-
hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Jumaniyazov Baxadir Erkinboevich - Yangibozor qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Raximboeva Lobar Kamilovna - Yangibozor qishloq xo‘jalik kasb-hunar kolleji kotibasi.

Komissiya a’zolari: Qodirov Jo‘rabek Allaberganovich - Yangibozor tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Nurmetova Dilnoza Sultanmuratovna -
Yangibozor tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xudayberganov Mansurbek Rozzakovich - Uyg‘ur qishloq vrachlik punkti ishchisi, Matyaqubova Xilola Xolillaevna - Yangibozor tumani 4-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Tilavmuratov Maxkamboy Yuldashovich - Yangibozor tumani Hamid Olimjon mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Rajabov Farxod Tursinboevich - Yangibozor tumani Hamid Olimjon mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

428-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yuldashev Qadamboy - Yangibozor tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Sabirov Alisher Sapoboevich - Yangibozor tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Buranov Shavkat Sharipovich - Yangibozor tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kasaba uyushmasi raisi.

Komissiya a’zolari:Rajabov Erkin Jabbarovich - Yangibozor tumani 23-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori, Tajiboeva Gulsara - Yangibozor tumani
"Shoirlar” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Kurbanova Ra’no - Yangibozor
tumani "Qarg‘alar” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Yadigarov Davron -
Yangibozor tumani "Shoirlar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Yusupova Nodira
Rustamovna - Yangibozor tumani 5-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Raximova
Enajon - Yangibozor tumani "Shoirlar” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

429-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Saparboeva Gulbaxor Amanboevna - Yangibozor tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari:Annanazarova Anbara O‘rinboevna - Yangibozor tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Ziyadova Poshshajon Rustamovna - Yangibozor tumani 26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Masharipov Odilbek Masharipovich - Yangibozor tumani
26-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Atajanova Gulshod Atamuratovna -
Yangibozor tumani "Navr yop” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Yusupova
Mexribon Baxtiyorovna - Yangibozor tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Xudaynazarov Davron Amatovich - Yangibozor tumani "Navr yop” mahalla
fuqarolar yig‘ini mahalla posboni jamoatchilik tuzilmasi rahbari, Yusupov Rustam -
Yangibozor tumani "Navryop” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Boltaev Jumanazar
Bo‘ronboevich - Yangibozor tumani "Mang‘itlar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

430-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Atajanova Tozagul Alimovna - Yangibozor tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Qodirova Feruza Yangiboevna - Yangibozor tumani 17-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Bobajanova Xolida Quronboevna - Yangibozor tumani "Bo‘ston”mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

Komissiya a’zolari: Boltaev Shomurat Turaevich - Yangibozor tumani "Bo‘ston”
mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Allamova Sharofat Rajabovna - Yangibozor tumani
"Bo‘ston” mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Tajiboev Muzaffar O‘razboevich -


Yangibozor tumani tuman "Elbek Mirzabek Jannat" fermer xo‘jaligi ish boshqaruvchisi,
Raximov Shomurod - Yangibozor tumani "Bo‘ston” mahalla faoli, Atajanov O‘ktam
Jumabaevich - Yangibozor tumani "Akmalbek Ibratbek” fermer xo‘jaligi boshlig‘i,
Xolmuratova Nasiba Egamberganovna - Yangibozor tumani 6-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi o‘qituvchisi

431-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Jumamuratov Shadnazar Rajapovich - Yangibozor tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raximov Davronbek Jumanazarovich - Yangibozor tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Yuldasheva Saida Raximbaevna - Yangibozor tumani "Matnazar” fermer xo‘jaligi ishchisi

Komissiya a’zolari: Nurmetova Yulduz Baxtiyorovna - Yangibozor tumani "Shixlar”
mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Qurbonov G‘ayrat Salaevich - Yangibozor tumani
30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Atajanova Umida Maratovna - xususiy
tadbirkor, Babajanova Xafiza Baxadirovna - Yangibozor tumani 2-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ro‘zmetov Farxod Egamberganovich - Yangibozor tumani
"Shixlar” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla posboni jamoatchilik tuzilmasi rahbari.

432-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Iskandarova Nasiba Tulievna - Yangibozor tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Saparov Javlon Baxodirovich - Yangibozor tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,

Komissiya kotibi: Davlatov Ravshanbek Raximberganovich - Yangibozor tumani 30-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,

Komissiya a’zolari: Yuldasheva Sharofat Qutlimuratovna - Yangibozor tumani 2-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, O‘razbaeva Dilbar Ro‘zmatovna -
Yangibozor tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Shomuratova Risolat Shonazar qizi - Yangibozor tumani 21-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xajiev Nazirbek Muratovich - Yangibozor tumani 16-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Artiqboev Xudaynazar - Yangibozor tumani "Jayxun” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Jumaniyazov Baxodir Erkaevich - Yangibozor tuman Jayxun mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla posboni jamoatchilik tuzilmasi rahbari.

433-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi:Saparbaev Baxtiyor Yangiboevich - Yangibozor tumani 16-son musiqa va san’at maktab direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Bazarbaeva Rayxona Eminboevna - Yangibozor tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya kotibi: Sobirova Guzal Xolmuratovna - Yangibozor tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Tajibaeva Nasiba Yuldashovna - Yangibozor tumani 2-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Isamuratova Dilaram Ibragimovna -
Yangibozor tuman 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Saparbaev Xolillo
Toxirovich - Yangibozor tuman 1-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Bekturdiev
Islom Zaripovich - Yangibozor tumani 16-son musiqa va san’at maktab xo‘jalik ishlari
mudiri, Xudayorov G‘ayrat Raximboevich - Yangibozor tumani 16-son musiqa va san’at
maktabi EHM operatori, Matyusupova Kishchan - Yangibozor tumani "Navro‘z” mahallasi
faoli

434-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Ramazanova Shoira Satimovna - Yangibozor tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi internati direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Alimov Farxod Yuldashevich - Yangibozor tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi internati o‘qituvchisi.


Komissiya kotibi: Xalimov Bekzod Qadamboevich - Yangibozor tumani 10-son

umumiy o‘rta ta’lim maktabi internati o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari:Shomuratov O‘tkir Oktamovich - Yangibozor tumani 9-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi internati o‘qituvchisi, Amanboeva Tojigul O‘razboy qizi -
Yangibozor tuman 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi internati o‘qituvchisi, Sodiqov
Maxmudjon Akmuratovich - Yangibozor tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
internati o‘qituvchisi, Eshamuratov Xusniddin Baxrambekovich - Yangibozor tumani
15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xajieva Dilnoza Farxodovna -
Yangibozor tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori, Masharipova Dinara
Baxramovna - Yangibozor tumani 15-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi

435-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Qurbanov Axmedjon Atajanovich - Yangibozor tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raximboev Ne’mat Egamberganovich - Yangibozor tuman "Ocha-qal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Saparova Yulduz Baxtiyorovna - Yangibozor tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi.

Komissiya a’zolari: Babaniyazov Baxadir Madaminovich - Yangibozor tumani 9-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Adambaeva Gulasal Yusufbaevna - Yangibozor
tumani 15-son maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Kenjaeva Saida Ilxambekovna -
Yangibozor tumani 15-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Rajabova Gavharjon

- Yangibozor tumani 24-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yusupova Sanamoy Raimboevna - Yangibozor tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Yulliev Maqsud Sobirovich - Yangibozor tuman "Ocha-qal’a” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla posboni jamoatchilik tuzilmasi rahbari.

436-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Saparov Baxtiyor Raxmatovich - Yangibozor tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Ataullaev Alisher Jamoladdinovich - Yangibozor tumani "Shirinlar” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Karimova Malohat Atanazarovich - Yangibozor tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi kotibasi.

Komissiya a’zolari: Qo‘chqarova Darmon Ashirovna - Yangibozor tumani "Shirinlar” mahalla faoli, Qaraeva Erkinoy - Yangibozor tumani Shirinlar mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Sapaeva Amina Haydarovna - Yangibozor tumani "Shirinlar” mahalla faoli, Adamboev Ulug‘bek Baxtiyorovich - Yangibozor tumani Shirinqo‘ng‘irot qishloq fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Adamboeva Dilfuza -
Yangibozor tumani 9-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Otashova Xayitgul -
Yangibozor tumani "Shirinlar” mahalla faoli.

437-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: To‘rabaev Xamro Quranbaevich - Yangibozor tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Babajanov Ikrom Abdullaevich -Yangibozor tumani "Guliston” mahalla faoli.

Komissiya kotibi: Sobirova Klara O‘razboevna - Yangibozor tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari: Karimov Matrasul Raximboevich - Yangibozor tumani
"Abdullaev Dilshod eri” fermer xo‘jaligi ishchisi, Norbaeva Tozagul Yuldashevna -
Yangibozor tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Sabirova Asal
Qadambaevna - Yangibozor tumani "Abdullaev Dilshod eri” fermer xo‘jaligi ishchisi,
Matniyazov Madrim To‘raboevich - Yangibozor tumani "Guliston” mahalla fuqarolar
yig‘ini mahalla posboni jamoatchilik tuzilmasi rahbari, Ataullaeva Enajon
Jamaladdinovna - Yangibozor tumani "Guliston” mahalla fuqarolar yig‘ini


maslahatchisi, Rajabov Shonazar Abdullaevich - Yangibozor tumani "Guliston” mahalla
faoli

438-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Urazbaeva Roza Xajiboevna - Yangibozor tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Yakubov Ataboy Yuldashovich - Yangibozor tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘ktuvchisi.

Komissiya kotibi: Niyazmatov Maksud Tursunbaevich - Yangibozor tumani 28-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya a’zolari:Erkaev Ilxombek Karimovich - Yangibozor tumani 1-son
mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Ataeva Dildor Kadambaevna - Yangibozor tumani
Bo‘zqal’a qishloq 1-son mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi, Sobirov Amanboy
Isakovich - Yangibozor tumani Bo‘zkal’a qishloq 2-son mahalla fuqarolar yig‘ini raisi,
Yaqubov Murod Kurbanbaevich - Yangibozor tumani Bo‘zqal’a qishloq mahalla faoli,
Yusupova Muyassar Baltaboevna - Yangibozor tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Raximboeva Shodiya Botirovna - Yangibozor tumani 11-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

439-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Saidova Nazokat Qadamboevna - Yangibozor tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Salaev Matkurbon - Yangibozor tumani Bo‘zqal’a qishloq mahalla faoli.

Komissiya kotibi: Salaeva Guliston Ro‘zmatovna - Yangibozor tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Saidova Moxira Marimboevna - Yangibozor tumani 11-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Tajimov Dilshod Gulimboevich - Yangibozor
tumani 11-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Xalmuratov Oybek Begmuratovich

- Yangibozor tumani "3-son” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Raximov Komiljon -
Yangibozor tumani Bo‘zqal’a qishloq mahalla faoli, Allaberganova Sharofat
Jumanazarovna - Yangibozor tumani 19-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi,
Durdiev Ravshanbek Madrimovich - Yangibozor tumani Bo‘zqal’a qishlog‘i harbiy hisob
stoli boshlig‘i.

440-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Tajiboeva Rohatoy Masharipovna - Yangibozor tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi derektori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari:O‘razmetova Gavharjon - Yangibozor tumani "Oltinko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli.

Komissiya kotibi: Nazarov Dilshod Murodovich - Yangibozor tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Yudashova Maxbuba Tajimboevna 12-son umumiy o‘rta ta’lim
maktabi o‘qituvchisi, Atanazarov Ravshanbek Tursinboevich - Yangibozor tumani
"Oltinko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Artiqov Yangiboy - Yangibozor tumani
"Oltinko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla posboni jamoatchilik tuzilmasi
rahbari, Babajanova Gulsara - Yangibozor tumani "Oltinko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini
maslahatchisi, Saidov Erkaboy - "Oltinko‘l” mahalla fuqarolar yig‘ini faoli, Xaydarov
To‘liboy - Yangibozor tumani Cho‘bolonchi qishloq vrachlik punkti katta feldsheri.

441-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Masharipov Ikrom Davletovich - Yangibozor tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Tajimuratov Muzaffar Ismailovich - Yangibozor tumani "Cho‘bolonchi” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi.

Komissiya kotibi: Erimmetova Nafisa Rajabboevna - Yangibozor tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim o‘qituvchisi.


Komissiya a’zolari: Mato‘razova Nazira - Yangibozor tumani 12-son umumiy o‘rta
ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Abdullaev Jamila - Yangibozor tumani
Cho‘bolonchi mahalla fuqarolar yig‘ini maslahatchisi, Matniyazov Rasulbek Davlatbaevich -
Yangibozor tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Turaev Erkaboy
Xalmiratovich - Yangibozor tumani Cho‘bolonchi mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla
posboni jamoatchilik tuzilmasi rahbari, Narimov Gulimboy Egamberganovich -
Yangibozor tumani 13-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Qutlimuratova
Manzura Qurbonboevna - Yangibozor tumani 12-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi.

442-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yarlikabov Ozod - Yangibozor tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Tayrov Zafar Xajievich - Yangibozor tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Xaytimmetova Dilnoza Madaminovna - Yangibozor tumani 20-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya a’zolari:Normetova Zaxro Po‘latovna - Yangibozor tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Eshmuratova Gulasal - Yangibozor tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Utamuratova Muattar Yangibaevna -
Yangibozor tumani 10-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi internati o‘qituvchisi, Yangiboeva Yulduz Xudayberganovna - Yangibozor tumani 10-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Jumamuratova Iqbol Maxsudovna - Yangibozor tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, O‘taboeva Shaxlo Sabirovna - Yangibozor tumani 10-son maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi.

443-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Yangiboev Baxtiyor - Yangibozor tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Raxmatullaev Abror Gulimmatovich - Yangibozor tumani 14-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.
Komissiya kotibi: Tajimova Sayyora Zaripboevna - Yangibozor tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Aqmanova Dilfuza Amanbaevna - Yangibozor tumani 14-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Raximboeva Muyassar - Yangibozor tumani 13-son
maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Davletov Jumanazar - Yangibozor tumani 25-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Sabirov Yuldosh O‘taboevich -
Yangibozor tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Narimanov
Rasul Narimonovich - Yangibozor tumani 27-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori
o‘rinbosari, Avazmetov Rasul Muxammatsadiqovich - Yangibozor tumani 25-son umumiy
o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

444-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Xolmuratova Ziyoda Xaytimovna - Yangibozor maishiy xizmat kasb-
hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Shomuratov Maksad Xudayberganovich - Yangibozor maishiy xizmat kasb-hunar kolleji direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Raxmanov Dilshodbek Murodovich - Yangibozor tumani Bog‘olon
mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla posboni jamoatchilik tuzilmasi rahbari.
Komissiya a’zolari: Yangiboev Jamshid Haytmatovich - Yangibozor tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Ibadullaeva Maloxat Narimanovna -
Yangibozor tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, O‘razboeva Ra’no Saparboevna - Yangibozor tumani Bog‘olon mahallasi faoli, Karimov Ibraxim -
Yangibozor tumani Bog‘olon mahallasi fuqarolar yig‘ini raisi, Botirova Lobar Norimanovna - Yangibozor tumani 31-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Turaeva Zulfiya Erkaboevna - Yangibozor maishiy xizmat kasb-hunar kolleji o‘qituvchisi.


445-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Masharipova Muqaddas Gayratovna - Yangibozor iqtisodiyot kolleji direktor o‘rinbosari.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Alimov Davronbek Turaevich - Yangibozor tumani
xalq ta’limi muassasalari faoliyatini metodik ta’minlash va tashkil etish bo‘limi
hisobchisi.

Komissiya kotibi: Saparbaev Bekpulat Abduraxmanovich - Yangibozor iqtisodiyot kolleji o‘qituvchisi.

Komissiya a’zolari: Abdullaeva Sabohat Normatovna - Yangibozor iqtisodiyot kolleji o‘qituvchisi, Matkurbanov Omonboy Odilbekovich - Urganch davlat universiteti magistranti, Goipov Kuziboy Kuranboevich - "O‘zagrosug‘urta” DASK Yangibozor tumani bo‘limi hisobchisi, Raximova Xamida Kurambaevna - Yangibozor tumani 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi, Mangliev Ergashboy Raximovich - Yangibozor tumani "Xalqobod” mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla faoli, So‘piev Eldor Rustamboevich -
Yangibozor iqtisodiyot kolleji o‘qituvchisi

446-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Quryazov Hamdam Ro‘zimbaevich - Yangibozor tuman 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Artiqov Maqsud Ro‘zimovich - Yangibozor tuman 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari.

Komissiya kotibi: Annamuratov Jumanazar Xalbaevich - Yangibozor tuman 8-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya a’zoslari: Iskandarov Tursunboy Qo‘zievich - Yangibozor tumani
Qoratepa mahallasi qo‘cha boshisi, Jumanov Azimboy Xudayarovich - Yangibozor tumani
Qoratepa mahalla fuqarolar yig‘ini mahalla posboni jamoat tuzilmasi rahbari, To‘liev
Yangiboy Qodirovich - Yangibozor tumani Qoratepa mahallasi qo‘cha boshisi, Qarriev
Maxmud Axmedovich - Yangibozor tumani Qoratepa mahallasi qo‘cha boshisi, Raximov
Azizbek Abdullaevich - Yangibozor tumani 18-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi
o‘qituvchisi, Allaberganov Muxtor Baxtiyorovich - Yangibozor tumani "Qoratepa” mahalla
fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

447-uchastka saylov komissiyasi:

Komissiya raisi: Abdukarimov To‘raboy Qo‘zievich - Yangibozor tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori.

Komissiya raisi o‘rinbosari: Eshimova Zulxumar Raximovna - Yangibozor tumani 22-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi.

Komissiya kotibi: Jumanova Sayyora Kuzievna - Yangibozor tumani 22-son umumiyo‘rta ta’lim maktabi o‘kituvchisi.

Komissiya a’zoslari: Qo‘ziev Qudrat Jumanazarovich - Yangibozor tumani 7-son
umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori o‘rinbosari, Samandarov Shavkat Madrimovich -
Yangibozor tumani "Tozado‘rman” mahallasi fuqarolar yig‘ini mahalla posboni
jamoatchilik tuzilmasi rahbari, Jumaniyazov Shavkat Jumaboevich - Yangibozor tumani
"Tozado‘rman” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi, Abdukarimov Jumanazar - Yangibozor
tumani Tozado‘rman mahalla faoli, Xushnudova Dilnoza Qaxramonovna - Yangibozor
tumani 7-son umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘kituvchisi, Masharipov Shonazar Bekmatovich

- Yangibozor tuman "Tozado‘rman” mahalla fuqarolar yig‘ini mas’ul kotibi.

2. Xorazm viloyatida O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovini o‘tkazuvchi
uchastka saylov komissiyalarining shaxsiy tarkibi ro‘yxati mahalliy matbuotda e’lon
qilinsin.

O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti
saylovini o‘tkazuvchi 12-Xorazm okrug

saylov komissiyasi raisi R.Jabborov

Komissiya kotibi: B.Bekchanov